انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
یا پرومگنوم شون خیلی عالی بوده یا 52 شون 52 خاصیه که به هر حال باید قدر هردو رو بدونن.
سلام دکتر جان. به نظرم اسلحه 52 ایشون حرف اول رو میزنه.
همه دوستان عزیز به بنده لطف دارن. بله از ساپورت استفاده کردم. ( صندلی ) .این بسته پرومگنومی هم که خریدم خیلی خوب بود . واقعا راضی بودم. بعد از این که قلق تفنگ دستم اومد همه ساچمه ها بعد از شلیک به هدف مورد نظر برخورد میکرد. در واقع خود من هیچ وقت فکر نمیکردم 52 همچین گروپی بده به خاطر همین دو بسته دیگه هم خریدم. ترسیدم دیگه اینطور پرومگنونمی گیرم نیاد.خخخخخ
انشالله با ساچمه های دیگری هم تا آخر ماه گروپ میگیرم. میزارم تو تاپیک.
سلام به اساتید محترم.
اینم گروپ امروز با تی اس 22 . که فقط 6 تا تیر ازش مونده بود .
فاصله 40 متر. 52 5.5
[تصویر: 13907490261.jpg]
با سلام. آقا کیارش بهتون تبریک میگم چون گروپهای بسیار خوب و عالی گرفتید. تازه اونم بدون دوربین. خودم بارها بدون دوربین تیراندازی کردم اونم تو فاصله های 15 تا 20 متر. ولی هیچوقت به نتیجه دلخواهم نرسیدم. میخواستم این خواهش رو ازت بکنم که اگه امکان داره یه بار زحمت بکش بیا در خدمت باشیم و از نزدیک نحوه کار و رمز موفقیت شما را مشاهده کنیم ان شالله ما را به شاگردی قبول کنی . Khansariha (8)
جناب حاکامی این چه حرفیه قربان؟؟؟؟؟؟؟ شما سرور ما هستید .من هیچوقت به خودم اجازه نمیدم جلوی بزرگواری مثل شما اسلحه دست بگیرم. اما چشم خود من هم خیلی دوست دارم در خدمت شما باشم. حتما تا قبل از عید اگه اجازه بدید مزاحمتون میشم.یا علی Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام. آقا کیارش خوشحال میشم در کنارتون تجربه جدیدی کسب کنم. در ضمن فامیلی بنده حکمی است.
(2014-01-24 06:29 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
امروز حوصله کردم بعد مدت ها گروپ گرفتم ...
دیانا 54 کالیبر 5.5
فاصله 40 متر دقیق
وضعیت ساپورت هم ماشین
ساچمه هم پرو مگنوم
10 تا شلیک کردم
باد هم ملایم میومد و می رفت ...
سکه هم نداشتم تو جیبم ساچمه گذاشتم Khansariha (8)

میلاد جون همونجا سر زمین هم بهت گفتم گروپت خوب در اومد ولی ای کاش 10 تا نمیزدی 5 تای اول خیلی بهتر شده بود
بعد از شروع باد گروپت یکم باز شد به امید خدا بعد از تیون ساچمه رو ساچمه گروپ میدی Khansariha (214)
راستی اون عکس هم خیلی خوب در اومد ال سی دی موبایل اینقدر قشنگ نشون نمیدادKhansariha (8)
دادا هنوز تو 80 متر فیلد تارگت عقبی Khansariha (214) (الان کری بخونم بعد از تیون حرفی واسه گفتن ندارم Khansariha (48) )
روز خوبی بود فقط حیف شکار نزدیمKhansariha (172)

این گروپها رو 20 دی ماه گرفتم
فاصله 20 متر
تفنگ CFX کالیبر 4.5 دوربین والتر 3-9 40x
تعداد شلیک در هر سیبل 5 شات
تیر اندازی با ساپورت
وضعیت هوا نیمه ابری بدون باد هوا هم در حال تاریک شدن بود
[تصویر: 13907647671.jpg]
[تصویر: 13907647673.jpg]
[تصویر: 13907647674.jpg]

این که تفنگ من با پیمان و جت و اون دیانا تقلبی ها خوب نزد اصلا منو متعجب نکرد چیزی که واسم جالب بود این بود که final match و R10 گروپ بازتری نسبت به پرو مگنوم بهم دادن
این پرومگنوم رو مدتها پیش خریدم و از نوع خوب هستند و وزن و شکل یکسانی دارن
در مورد اون دو مدل بیژن هم در تاپیک ساچمه های ایرانی توضیح کامل دادم با بیژنهای معمولی متفاوت هستند

این هم یه گروپ تو 30 متر از پرو مگنوم البته این پرومگنومها رو آقا میلاد زحمت کشیدن از بندرعباس به تازگی برای من آوردن و با اون بالایی متفاوته کمی پلیسه داره ولی از نظر وزنی یکسان هستند
[تصویر: 13907647672.jpg]
سلام دوستان یکی زحمت بکشه گروپ شادو هزار رو تو 25 متری بگیره بزاره تو تاپیک.Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (256)
(2014-01-27 03:12 AM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یکی زحمت بکشه گروپ شادو هزار رو تو 25 متری بگیره بزاره تو تاپیک.Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (256)

امروز واست میذارم
آقا شما اگه میخوای این تفنگ رو بخری اینقدر دل دل نکن تفنگ خوبیه تو این رنج قیمت (از تمام تفنگ هایه ترک بهتره) من 50-60 متر کفتر میزنم باهاش!
ولی اگه میتونی تا 900 تومن الی یک تومن بذاری یک دیانا بگیر خیال خودتو راحت کن
البته همین شادو هم کم نداره از تفنگ های دیانای زیر یک تومن
ببخشید دوستان تویه این تاپیک این حرفها رو میذارم آخه ذوستمون زیادی حساسه
لینک مرجع