انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوست گرامی به نظرم ی گروپ در فاصله کمتر مثلا حدود 10 تا 15 متر بگیرید ببینید بازم اثر ساچمه ها روی سیبل همینطور هستش یا نه اگه بود به نظرم اشکال از لوله و یا دهانه خروجیش هست اگر که اثر ساچمه کوچیکتر و مثل سوراخ کوچیک بود اشکال از واشره
یا حق
جالبه گروپ دو دوازده متر هم تو همين حدوده

Patriot
دوست عزیز یه پیشنهاد دارم برات روی یه کارت سیبل که از مقوا هست توی فاصله 10 متر با ساچمه سر تخت مثل گامو یا حتی ایرانی یه گروپ بگیر تا بشه بهتر نظر داد من فکر میکنم مشکل از پهلو خوردن ساچمه به سیبل رو سلاحت نداشته باشه اگه کار بالا رو انجام بدی بهتر میشه نظر داد چون تفنگ های بادی اغلب روی کاغذ های معمولی کاغذ رو سوراخ نمیکنن بلکه پاره میکنن
(2015-11-12 06:17 PM)MehdiNiyati نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز یه پیشنهاد دارم برات روی یه کارت سیبل که از مقوا هست توی فاصله 10 متر با ساچمه سر تخت مثل گامو یا حتی ایرانی یه گروپ بگیر تا بشه بهتر نظر داد من فکر میکنم مشکل از پهلو خوردن ساچمه به سیبل رو سلاحت نداشته باشه اگه کار بالا رو انجام بدی بهتر میشه نظر داد چون تفنگ های بادی اغلب روی کاغذ های معمولی کاغذ رو سوراخ نمیکنن بلکه پاره میکنن
ممنونم حتما اين كارو مي كنم هم با دوربين هم با ديوپتر

Patriot
جناب saazeara
تفنگ شما به لحاظ دقت الان نرمال هست که حتما با چند شلیک بعدی بهتر هم میشود،
اثابت از پهلو نداره، با همین ساچمه و همین سیبل یکبار دیگه امتحان کنید منتها چند اسپری اب به سیبل قبلش بزنید که دقیقا شکل برخورد رو بهتون نشون بده. البته اثابت از نوک برای بنده محرض هست بخاطر اطمینان خودتون عرض کردم.
ارادتKhansariha (8)
ممنونم از راهنمايي جناب شقاقي
دوست عزیز ساچمه های شما از بقل میخوره دلیلشو نمیدونم ولی اگه با ساچمه های سبک تر امتحان کنین بنظر من افتضاح تر میشه دلیل از بقل خوردن ساچمه هاتون رو پیگیری کنین ک احتمالا مشکل از اونجاست برا 54 این گروپ زیاد جالب نیس
موفق و پیروز باشیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2015-11-12 07:02 PM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-12 06:17 PM)MehdiNiyati نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم حتما اين كارو مي كنم هم با دوربين هم با ديوپتر

Patriot

[تصویر: 6c71d869ea7b62e31821eea456c4838c.jpg]
سلام [تصویر: f6ddeb03029d214785a11cd223943e39.jpg]

ادامه گروپ گير با ديانا٥٦ كاليبر ٤/٥ودوربين سنتر با زوم ١٦ در ٢٥ متري با ساچمه جي اس بي ١٠/٣٤مه گروپ گير با ديانا٥٦ كاليبر ٤/٥ودوربين سنتر با زوم ١٦ در ١٠ متري با ساچمه جي اس بي ١٠/٣٤[تصویر: 0902003cfee506facb2c1e8edd11524a.jpg]
ادامه گروپ گير با ديانا٥٦ كاليبر ٤/٥ودوربين سنتر با زوم ١٦ (البته سمت راستي بازوم ٨)در ١٠ متري با ساچمه بيژن

Patriot

دوستان عيبو در كجا ميبينند

Patriot

البته من فنر كوتاهو باز كردم با فنر فابريك شاهكارو زدم

Patriot
(2015-11-13 10:47 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ساچمه های شما از بقل میخوره دلیلشو نمیدونم ولی اگه با ساچمه های سبک تر امتحان کنین بنظر من افتضاح تر میشه دلیل از بقل خوردن ساچمه هاتون رو پیگیری کنین ک احتمالا مشکل از اونجاست برا 54 این گروپ زیاد جالب نیس
موفق و پیروز باشیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

دوست عزیز هیچ وقت از بغل خوردن ساچمه الگویه یک شکلی نداره، مگه میشه ساچمه ها تو هوا بهم بریزن ولی همه یک جور از بغل بخورند،!!
با گروپهای بعدی ایشون مشخص شد که ساچمه از نوک اثابت کردند همونطور که قبلا گفته بودم.
ارادت
جناب saazeara
اگر مطمن هستید که سیستم وکیوم کامل هست و تفنگ داره درست کار میکنه، حتما عیب از لوله هست،
البته من هنوز نظرم اینه که واشر هاتونو حتی اگه سالمن عوض کنید ، درست میشه، درغیر اینصورت بهترهبه دست یه تعمیرکار برسونیدش،
سلام
البته من اصلا از عملكرد واشرا مطمئن نيستم لوله هم به جايي نخورده ويا بد نگهداري نشده .من فكركردم چون فنر كوتاهتر انداختم بي دقت شده .

Patriot
لینک مرجع