انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ممنونم
پس شما تو منزل تیر میندازین؟این سیبل های مقوایی کجا گیر میان تو فردوسی نبود....
اگر بخاطر سررسید چنین حدسی زدید باید بگویم شما هم امتحان کنید به ان پی میبرید زیرا نمیگذارد سیبل شما پارگی کاذب پیدا نماید و در واقع شما به دقت اصلی تفنگتان پی میبرید... این سیبل ها برای باشگاه استفاده میشود و همیشه بنظر من برای تست دقت تفنگ باید از ساپورت مناسب مثل همین پایه شوتینگ رست استفاده نمایید
موفق باشید
ممنون پورنگ جان گروپهای شما واقعا حرفه ای هستند و به عنوان یک تست و گروپ واقعی میشه روش حساب کردKhansariha (8)
کاش این نزدیکیا بودین تا 54 رو میدادم یه گروپ حرفه ای ازش تهیه کنیدKhansariha (8)
پورنگ جان دستت درست
انصافا حال کردمKhansariha (8)
این گروپ های جناب پورنگ بهترین گروپ هایی اند که تو کل انجمن دیدم.
به دوستام نشونشون میدم باورشون نمیشه 14 تیر روی هم خورده .میگه بابا مثل این فیلم وسترنا اولی رو خال زده بقیه رو مشقی زدهKhansariha (266)
اگر توی خونه می گیرند احتمالا یکی از علل توفیقش همینه.باد خیلی تاثیر داره به نظرم.منم تو خونه گروپهای بهتری میگیرم
(2012-07-17 04:23 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کراسمن رو که خیلی خوب زدی.اون مربع یک در یک هست محمد عزیز؟ ولی اردبلیو اس سر تخت برای اون فاصله هر چند قابل قبوله ولی به هر حال ساچمه قابل اعتماد برای 26 متر نیست.خسته نباشی.Khansariha (8)

سلام مهدی جان
حقیقتش اون مربع رو همینطوری کشیدم و دقتی در اندازش نکردم
واسه همین اون درب بطری نوشابه رو گذاشتم کنارش داداش
یا علی
با سلام .
امروز یه دوربین جدید را که برای یکی از دوستانم گرفته بودم روی یک دیانا 52/48 مدل 1997 بستم (البته حدود 0.5 میلیمتر شیمگذاری روی پایه عقب لازم بود) و با ساچمه ایرانی پیمان گروپ گرفتم.
البته ساچمه ها دونه به دونه وزن شدند و از نظر سایز هم تست شدند و فقط اونهایی که هم شکل و هم وزن و هم سایز بودند شلیک شدند که تقریبا نصف ساچمه ها از دور خارج شدند ولی با اون نصفه باقی مونده گروپ خوبی داد.
اسلحه : دیانا 52/48 مدل 1997 (دستگاه ماشه فولادی) کالیبر 4.5
دوربین :32*9-3 سنترپوینت
ساچمه: پیمان دست چین شده
وضعیت جوی = تقریبا بدون باد و آفتابی
ساپورت : یه صندوق میوه با یک بالشت کوچک روش !!!

فاصله 30 متر و 4 شلیک :

[تصویر: 13427788911.jpg]

فاصله 30 متر و 5 شلیک :

[تصویر: 13427788912.jpg]

فاصله 10 متر و 10 شلیک :

[تصویر: 13427788923.jpg]

این هم چندتا عکس از ساچمه های پیمان و مقایسه با باراکودا :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با این وضعی که داره پیش میاد فکر کنم بهتره به فکر تهیه چند تا کارتن ساچمه پیمان باشم .
البته این تفنگ خودم نیست(تفنگ من 52 مدل 1999 و کالیبر 4.5 ) و تفنگ یکی از دوستامه که هنوز بعد از 15 سال فنرش عوض نشده و خیلی هم کار کرده و الان فکر کنم 18 یا 17 ژول بیشتر انرژی نداشته باشه ولی خوب مثل اینکه این ساچمه با این تفنگ سازگار ،
یک همچین گروپی با ساچمه ایرانی واقعا بعیده!!!
خسته نباشی جناب "aghajoon"
Khansariha (8)
این ساچمه های پیمان رو بسته چند گرفتید؟(تا حالا ساچمه ایرانی سر گنبدی ندیده بودم)
به نظر کیفیت خوبی دارن.
(2012-07-20 02:28 PM)Moien.A نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک همچین گروپی با ساچمه ایرانی واقعا بعیده!!!
خسته نباشی جناب "aghajoon"
Khansariha (8)
این ساچمه های پیمان رو بسته چند گرفتید؟(تا حالا ساچمه ایرانی سر گنبدی ندیده بودم)
به نظر کیفیت خوبی دارن.

سلام دوست عزیز
برای جلوگیری از انحراف موضوع جواب شما را اینجا گذاشتم.
البته من نخجیر رو تو اقالو کارتنی دیدم
دوستان برای گروپ گیری باید اسلحه رو جوری گرفت که بالا نره درسته؟
لینک مرجع