انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
تفنگ : سوماترا 2500
فاصله تا هدف: 85 متر - دقیق
تعداد شلیک : 3
ساچمه : سامیانگ 28

[تصویر: 13508096771.jpg]

محل خروج ساچمه ها

[تصویر: 13508096782.jpg]
دیدم شبح بسه زبون حوصلش داره سر میره، رفتم چند تا تیر جهت تمرین انداختم...قصد نداشتم بذارمش چون گروپ استانداردی نیست و خطای انسانی درش زیاده ولی گفتم حالا بد هم نشده...شما به بزرگی خودتون ببخشید...چون نشسته و بدون تکیه گاه و ساپورت هست، یعنی اسلحه سر دست بود...
[تصویر: 73484466569973981589.jpg]
دوستان به منظور تخصصی تر شدن سایت اسم این تاپیک به تصویر گروپ گیری و بررسی آن تغیر یافت

جهت ارسال تصویر سلاح به این تاپیک مراجعه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم گروپ بنده با وایروخ 100

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2012-10-25 01:17 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز، لطفا عکستون رو یک بار دیگه آپ کنید... Khansariha (8)
امروز علی رغم باد و بارونی که داشت می اومد زدم بیرون برای تیراندازی و گروپ گیری ، الحق و انصاف همه چیز داشت خوب پیش می رفت تا بارون شدت گرفت و خیس خالی شدم Khansariha (399)

تفنگ : ویسپر ایکس
دوربین : Leupold 3-9x32
ساچمه : پرومگنوم
کالیبر : 22 یا همون 5.5 خودمون
فاصله : 34 - 36 متر
ساپورت : سه پایه دوربین

[تصویر: DSCN0112.jpg]

با بهتر شدن وضعیت ساپورت این زبون بسته داشت ساچمه رو ساچمه می زد که بارون شدت گرفت و دیگه نتونستم بیشتر از دو تا بزنم :

[تصویر: DSCN0114.jpg]
(2012-10-25 01:41 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-25 01:17 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز، لطفا عکستون رو یک بار دیگه آپ کنید... Khansariha (8)
اینم آپلود مجدد

امرو اولین تست رو با AT44 انجام دادم که اولین شلیکش بود (بدون تنظیم دوربین) گروپش خوب شد گفتم بزارم که بقیه هم دقت این تفنگ رو ببینن واقعاً حال داد به من از 6 شلیک 3تاش تو جای قبلی خورد
سلاح AT44-10
کالیبر 5.5
ساچمه JSB 18.13 gr (واقعاً عالیه انگار برای همین سلاح ساخته شده)
دوربین Center point 4-16*40
وضعیت تیراندازی با ساپورت
فاصله 10 متر
وضعیت جوی خوب

جا داره بازم از زحمات آقا مسیح تشکر کنم فقط مارو شرمنده میکنن
Khansariha (219)
با سلام
ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید غدیر خم به همه دوستان گلم
امروز فرصتی شد که 5 نوع ساچمه مختلف رو روی وایرخ 80 کالیبر 4.5 تست کنم در فاصله 35 متر دقیق

سلاح : وایرخ 80 کالیبر 4.5
دوربین : سنترپوینت 40*16-4 زوم روی 10
تعداد شلیک : برای هر ساچمه 7 شات
وضعیت هوا : آفتابی به همراه باد ملایم
وضعیت : نشسته و ساپورت هم زین موتور هندا

[تصویر: JSB_Exact_7shot.jpg]

[تصویر: Crosman_FH_7shot.jpg]

[تصویر: Pro_Magnum_7shot.jpg]

[تصویر: RWS_R10_7shot.jpg]

[تصویر: BSA_Interceptor_7shot.jpg]

در مورد گروپ کراسمن اون قسمت هایی که با رنگ آبی دورشون خط کشیدم مربوط به اون ساچمه نمیشه و از قبل بوده
از همه جالب تر این ساچمه پرومگنوم بود که واقعا محشر میزنه در ضمن وجه تشابه اون با کراسمن رو هم توجه کنید- اگر یه Shooting Rest داشته باشم و تفنگ رو بتونم ثابت نگه دارم فکر کنم فقط یه سوراخ ایجاد بشه

یا علی
عالیه عالی Khansariha (48) پرچم مشهد Khansariha (256)
لینک مرجع