انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
امروز صبح رفتم بیرون یه فروشگاه شکار دیگه پیدا کردم
دمش گرم همه چی داشت ولی خبری از باراکودا-فالکن-جی اس بی-و..... نبود
فروشنده حق داشت,گفت: من همه برند ساچمه هارو میشناسم ولی اینجا زیاد خریدار نداره منم نمیارم
چون کسی زیاد حرفه ای کار نمیکنه

اللحساب یه بسته pro magnum گرفتم تا بعد از ظهر یه گروپ گیری باهاش بکنم

[تصویر: 13443327872.jpg]
[تصویر: 13443327861.jpg]
[تصویر: 13443327873.jpg]
قیمت 7000 تومن
قابل نداره!!!
(2012-08-07 01:17 PM)calibur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز صبح رفتم بیرون یه فروشگاه شکار دیگه پیدا کردم
دمش گرم همه چی داشت ولی خبری از باراکودا-فالکن-جی اس بی-و..... نبود
فروشنده حق داشت,گفت: من همه برند ساچمه هارو میشناسم ولی اینجا زیاد خریدار نداره منم نمیارم
چون کسی زیاد حرفه ای کار نمیکنه

اللحساب یه بسته pro magnum گرفتم تا بعد از ظهر یه گروپ گیری باهاش بکنم

قیمت 7000 تومن
قابل نداره!!!

دوست عزيز با پرومگنوم گروپ خوب در نمياد مخصوصا اين جنسي كه خريدي....
دوستان در مورد گروپ بنده نظری ندارن؟ خیلی افتضاح بود؟
محسن جان بنظر من که افتضاح بود. ناراحت نشیا ولی من تو این فاصله با مگسک با شادو همچین گروپی می گیرم. یه دور دیگه دوربین رو با دقت نصب کن و تمرکز کن برای تیر اندازی. من انتظار بیشتر از اینها از برادر سلطان دارم...
الان دوباره نگاهش کردم...بخشید خیلی هم بد نبود. فکر کردم 3 سانت شده بود...خخخخخـ!!!
ولی باز هم توی این فاصله با ساچمه بهتر میشه گروپ تر حد 1-1,5 سانت گرفت.
foolad خیلی هم خوبه از گامو زیادی انتظار داری
به نظر منم گروپ سی اف ایکس از ین بهتر خواهد بود شاهین جان اینطوری هم نیست که شما میگید من تو 17 متر گروپم با رویال خیلی از این بهتر بود واقعا رویال و سیاف ایکس دقت خوبی دارن
اسلحه:diana52

دوربین:42*24-6

کالیبر:5/5

ساچمه:pro magnum

حالت تیراندازی:نشسته با ساپورت (صندلی)

فاصله:10m

[تصویر: 13443567641.jpg]
دوست عزیز این گروپ هاتون واقعا میشه گفت افتضاحه اونم با دیانا 52 به نظر من برای رفع این مشکل بهتره از ساچمه های با کیفیت تر و سنگین تر استفاده کنید
رو چشم
دوست عزیز مطمئنی دوربین کاملا فیکسه؟تو 10 متر سنگم بذاری داخل تفنگ گروپ بهتری میده.ساچمه هرچیم بی کیفیت باشه تو 10 متر خودشو اینجور نشون نمیده.من به دوربین شما مشکوکم.یا اینکه اسلحه خیلی نو و روون نشده.
به هر حال یه گروپ دیگه با همین ساچمه و شرایط یکسان بگیرید.اگه بازم اینجوری شد مشکل از ساچمس.
موفق باشیدKhansariha (8)
لینک مرجع