انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
امیر جان اینم عکس
فقط شرمنده کیفیت پایینه
فعلا باید با 3.2 مگاپیکسل بسازم

[تصویر: 13442819521.jpg]
به من حق بده
چند وقت پیش رفتم فروشگاه
میگم آقا ببخشید ساچمه باراکودا دارین؟
طرف گفت چی چی هست؟پفکه؟
یا گفتم سایلنسر diana52 داری؟
بعد یه ربع هاج واج منو نگاه کردن پرسید چی هست حالا این که میگی؟
خدا وکی لید لت میاد این ساچمه های سبک رو بزاری رو 52؟

اگه تی اس 22 یا پرومگنوم میزاشتی بهتر جوابت میداد...

وزن این نخجیر ها به درد زیر 20 ژول میخوره نه بالاش.
خوب مگه مجبوری؟

بابا شما که تا تهران فاصله ای ندارید...یه سر برو فردوسی جمله بخر بیار به اون فروشنده هم نشون بده پفکاتو...خخخخ

اگه چند بسته بخوای میتونی از نمایندگی درنا یا گلک پستی خرید کنی....حتی بروبکس هم میتونن برات بخرن و بفرستن.
دوست عزیز مشکل از ساچمه است ، از ساچمه ای که امیر گفت استفاده کن تا دقت 52 را متوجه بشی.
من قبل از اینکه 52 بخرم اصلا ساچمه خوب و بد رو از هم تشخیص نمیدادم
اصلا نمیدونستم تیراندازی یعنی چی!!!
الان یک ساله فهمیدم تیراندازی چه حالی میده
البته اصلا اهل شکار نیستم ولی کلاغ میرنم
(2012-08-07 12:02 AM)calibur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من حق بده
چند وقت پیش رفتم فروشگاه
میگم آقا ببخشید ساچمه باراکودا دارین؟
طرف گفت چی چی هست؟پفکه؟
یا گفتم سایلنسر diana52 داری؟
بعد یه ربع هاج واج منو نگاه کردن پرسید چی هست حالا این که میگی؟

دوست عزیز اونجا دیگه ساچمه پیمان سر گرد حتما پیدا میشه انشالا!
یه بسته بگیر دستچین کن و یه تستی بگیر...
رو تفنگ من دیانا 56 که خوب جواب داده..Khansariha (256)
دو صفحه قبل یه گروپ با تفنگم توسط همین نوع ساچمه گرفتم
با این حال دوباره عکسش رو میزارم متوجه شی..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم دوربین آقا رضا گلدن اگل ژاپنی 4*40 که روی سی اف ایکس خودم بستم .خیلی دقت نکردم واسه نصبش
[تصویر: 13442902281.jpg]
[تصویر: 13442902282.jpg][تصویر: 13442902283.jpg]
آقا محسن ساپورتتون چی بوده؟
تو عکس نوشتم که . دسته ی مبل. خوب بود .تکون چندانی نداشت.
دوستان الان نگید فاصله کمه.بیشتر از این جا نبود
(2012-08-06 10:36 PM)calibur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثلا با چه ساچمه ای؟

کلا این ساچمه با 52 و 54 و 56 هیچ میونه ای نداره یه آشغال به تمام معنا به نظر کیفیتش خوب میاد قشنگه ولی توی گروپ گیری با 54 دیدم توی 10 متر 4 سانتی گروپ میده توی 30 متری به 20 سانت و بیشتر میرسه و کلا برای 54 و حتما برای 52 از این ساچمه استفاده نکن
، ساچمه ی متوسط پرو مگنوم اگه خوب جا بره خوبه و اگه دقت خواستی جی اس بی 18 گرینی کراسمن اینا خیلی عالی هستنKhansariha (8)
(2012-08-07 12:02 AM)calibur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من قبل از اینکه 52 بخرم اصلا ساچمه خوب و بد رو از هم تشخیص نمیدادم
اصلا نمیدونستم تیراندازی یعنی چی!!!
الان یک ساله فهمیدم تیراندازی چه حالی میده
البته اصلا اهل شکار نیستم ولی کلاغ میرنم
رفیق چون تفنگامون مثل همه و سلیقه مون هم یه جور!Khansariha (219) اینو می گم شاید به درت بخوره.
برای 52 :
بهترین دقت اول با جی اس بی اگزکت بعد کراسمن و باراکودا. فالکن هم برای زیر 40 متر عالی جواب میده ولی بالاتر من از نتیجه اش راضی نبودم. شما ترجیحا یکی دو بسته اگزکت پیدا کن تا دقت 52 رو ببینی.Khansariha (8)
لینک مرجع