انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.
آقا نفرمایید شما استاد ما هستید. و ما داریم شاگردی میکنیم. امید که رفوزه نشیم.Khansariha (8)

فقط یه سوال.
می تونید از نظر دقت و کیفیت با ساچمه های خارجی که کار کردید بگید.
در بازدهی عالی jsb شکی نیست اما قیمتش دیگه خیلی زیاد شدهKhansariha (367).
خیلی ممنون.
(2021-11-16 09:12 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
آقا نفرمایید شما استاد ما هستید. و ما داریم شاگردی میکنیم. امید که رفوزه نشیم.Khansariha (8)

فقط یه سوال.
می تونید از نظر دقت و کیفیت با ساچمه های خارجی که کار کردید بگید.
در بازدهی عالی jsb شکی نیست اما قیمتش دیگه خیلی زیاد شدهKhansariha (367).
خیلی ممنون.

من برا پی سی پی فقط جی اس بی و بیژن تست کردم،قطعا جی اس بی بهتر بود ولی نه در مقابل اینهمه تفاوت قیمت.با یک ساچمه تفنگ خوب بزنه دیگه نیاز نیست بقیه رو تست کنم،صفر جی اس بی با بیژن متفاوت بود و حتما در مورد ساچمه های دیگه هم این امر صدق میکنه.من چند سال پیش دیدم تفنگ با بیژن خوب میزنه رفتم و تعداد زیاد ساچمه بیژن خریدم البته بیشتر بخاطر ترس و تجربه ای که از کالای ایرانی داشتم که عموما بعد از چند سال کیفیت خراب میشد.
موفق باشید
خیلی ممنون از توضیحتون.Khansariha (8)
سلام دوستان عزیز.
امروز یه گروپ از ۲۰ متری با هاتسان ۱۱۰۰ گرفتم که خدمتتون میزارم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون شلیک های پر و پلا اطرافش به خاطر یخ بودن سیلندر بود چون تفنگ چند روز تو ماشین مونده بود.

موفق باشید فعلا خداحافظ.
سلام دوستان.
انشاالله اگه عمری باقی باشه فردا یه گروپ با گامو مچ و هانتر براتون قرار میدم.
موفق باشید. در پناه حق.
سلام آقا صالح ایول استاد عالی زدین با مگسک هاتسان !!!!!! ایول داداش !!!؟؟؟ شما مگسک رو طوری تنظیم کردین که زیر هدف بگیری میزنه خال یا باید وسط بگیرید ؟؟؟Khansariha (8)
سلام محمد جان. شرمنده کردید ما رو.
مگسک هاتسان رو در ۲۰ متری و طوری تنظیم کرده بودم که باید دقیقا وسط رو میگفرتی تا بزنه.
البته هاتسان هم اونقدرا دقیق نبود. ولی در کل از نتیجه حاصل راضی بودم.
امروز هم که هاتسان رو فروختم اون بنده خدا رو قسم دادم به مگسکش دست نزنه که دقیقه.
البته میدونم با نهایتا ۳۰۰ تا شلیک از تنظیم در میره.
موفق باشید فعلا خداحافظ.
سلام دوستان عزیز.
صبح جمعه همه شما بخیر و خوشی.
امروز سحر خیز شدم و رفتم ساچمه گامو مچ رو تست کردم.
نتیجه برای خودم که خیلی خوب بود.
تا حالا همچین گروپی با هانتر نگرفته بودم.
خیلی از نتیجه راضی هستم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توضیحات توی عکس هست اما بازم میگم.
شاید خط من خوانا نباشه.

▪️نوع سلاح : هانتر ۳۰۱ مدل ۱۱۰۰ کالیبر ۵.۵ میلیمتر.

▪️مارک و ابعاد دوربین : گامو ۴ × ۳۲

▪️مشخصات ساچمه : گامو مچ ۱۵ گرین کالیبر ۵.۵ میلیمتر.

▪️فاصله از مازل تفنگ : ۲۰ متر

▪️تعداد شلیک : ۱۰ شلیک به سیبل بزرگ و ۳ شلیک به سیبل های کوچک.

▪️وضع هوا : افتابی / نیمه ابری و بدون باد ؛ قبلش بارون هم باریده بود اما هوا خوب بود.

اون خودکار رو برای درک اندازه قرار دادم.
عکس ها رو هم کمی دست کاری کردم که دیدنش راحت تر باشه.
موفق باشید در پناه حق.
سلام آقا صالح خیلی خوب زدید فقط یه سوال توی ده شلیک یکی از بقیه جداست اون یکم تو ذوق میزنه قضیه اون چیه؟ ای کاش اونم میخورد وسط
عالی میشد Khansariha (8)آقا راستی با بیژنم بگیرید حتماKhansariha (8)دمتون گرم
سلام مجدد . آقا فریبرز شما یه کرال مگا دارید ؟ میتونید زحمت بکشید و با ساچمه بیژن گروپ بگیرید Khansariha (8)راستی پایه های دوربینتونم مبارک باشه برادر Khansariha (256)
سلام محمد جان. خیلی ممنون.
اون دومین شلیکم بود ( اولین شلیک هم که دستم رفت رو ماشه و در رفت البته اونو حساب نکردم ). و متاسفانه قلق تفنگ از دستم در رفته بود. این شد که جدا از بقیه خورد‌.
الان ۹ تا کنار هم خوردن ؛ یکی هم جدا از بقیه.
با بیژن هم چشم سعی میکنم تا ظهر براتون بگیرم.
موفق باشید فعلا خداحافظ.
سلام محمد جان.
گروپ رو براتون گرفتم.

شرایط مثل بالا هست فقط ساچمه بیژن مچ هست و تعداد ۵ شلیک.
برقرار باشید فعلا خداحافظ.
لینک مرجع