انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-08-12 03:30 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگیKhansariha (48)
بعد از مدتها امروز تیراندازی...واقعا بی تمرین بودن بد چیزیه!!
اما به جای گروپ گیری این برنامه امروز بود:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سایز سیبل A4 ،فاصله 19 متر،ساپورت دوپایه، دیانا 52 با دوربین سنتر پوینت.ساچمه کراسمن اولترامگنوم دستچین نشده.تعداد ساچمه های شلیک شده دقیقا 35 تاست.یعنی هر هدف یکی.
البته دوستان این مدت اینقدر تصاویر تیراندازی حرفه ای گذاشتن که که دیگه این واقعا Khansariha (226)ولی بازم برگ سبزی تحفه درویشKhansariha (8)
ایول دکتر مهدی عزیز Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با توجه به کوچیکی سایز سیبل و همینطور از روی سایز ساچمه میشه حدس زد که در مسابقه بنج رست در کلاس فنری (البته 25 متر اگر اینطوری باشه) حدود 225 تا 230 امتیاز را خواهد گرفت Khansariha (256)
(2016-08-12 03:30 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگیKhansariha (48)
بعد از مدتها امروز تیراندازی...واقعا بی تمرین بودن بد چیزیه!!
اما به جای گروپ گیری این برنامه امروز بود:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سایز سیبل A4 ،فاصله 19 متر،ساپورت دوپایه، دیانا 52 با دوربین سنتر پوینت.ساچمه کراسمن اولترامگنوم دستچین نشده.تعداد ساچمه های شلیک شده دقیقا 35 تاست.یعنی هر هدف یکی.
البته دوستان این مدت اینقدر تصاویر تیراندازی حرفه ای گذاشتن که که دیگه این واقعا Khansariha (226)ولی بازم برگ سبزی تحفه درویشKhansariha (8)

دکتر دمت گرم نیستی کم پیدایی
با سلام
اینم یک گروپ از
تفنگ: مگنوم 350 کالیبر4.5
ساچمه:پرومگنوم
تیراندازی در حالت دراز کش و تفنگ روی دوپایه
5 شات با دوربین
فاصله دقیق 15 متر
محیط بدون باد

[تصویر: DSC-0020.jpg]

موفق وپیروز باشید
(2016-08-21 02:28 PM)سید علی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
اینم یک گروپ از
تفنگ: مگنوم 350 کالیبر4.5
ساچمه:پرومگنوم
تیراندازی در حالت دراز کش و تفنگ روی دوپایه
5 شات با دوربین
فاصله دقیق 15 متر
محیط بدون باد

[تصویر: DSC-0020.jpg]

موفق وپیروز باشید

خسته نباشيد ولي فكر كنم بايدگروپت جمع تر ميشد

[PISTOL]فشمي
همین که با پرومگنوم 4.5 پترن نداده باید صلوات فرستاد خخخخخخ Khansariha (8)
(2016-08-21 02:49 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همین که با پرومگنوم 4.5 پترن نداده باید صلوات فرستاد خخخخخخ Khansariha (8)

تواين فاصله من با ساچمه سرتخت ايراني گروپي حدود ١/٤گرفتم البته با٥٦!توفواصل كم تاثيير ساچمه خيلي كمه ومن مقصر اصلي رو ساپورت نامناسب ميدونم وماشه سفت

[PISTOL]فشمي
[تصویر: 343ad8451e3322cd3f894cd4f77766e1.jpg]
ديانا٥٦
فاصله ٢٥متر
ساچمه باراكودا ٨ گرين
ساپورت كيسه شن
زوم٢٤
بدون باد

[PISTOL]فشمي
شش شات

[PISTOL]فشمي
خب ب دوستان قول داده بودم ک ساچمه هایی رو ک گرفتم تو ی فرصت مناسب تست کنم
امروزم دیدم هوا هم ی مقدار خنک و هم کم و بیش ابری از فرصت استفاده کردیم و رفتیم ب باغ اما چون من از آفتاب فراریم ( مطمئنن اگر زیر آفتاب ادامه میدادم با بی دقتی همراه میشد) و تو اون لحظه فقط یک تکه ابر بزرگ اومد ک بهم نهایت 20 دقیقه فرصت داد منم ناچارآ تعداد شاتها رو پایین آوردم

میخواستم بدون سایلنسر هم تست کنم چون خیلی ب سایلنسر دست سازم مطمئن نیستم اما تو آفتاب نمیشد
فشار مخزن رو 155 بود و تا آخرین شات اومد رو 110 بار
همونطور ک قبلآ هم گفتم جی اس بی سربلند بیرون اومد و عالی عمل کرد
اکستریمی ک من گرفتم یا تقلبی یا از بیس آشغال چون هم ظاهر جالبی ندارن و هم اینکه با زحمت تو خشاب جا میرن ک وقتی کولیس زدم متوجه شدم کالیبرش 5.8 میلیمتر !!!!
دنیا با اون قیمت هم ک بندخدا خیلی ازش انتظاری نمیره اونی رو هم ک پرت زد با کمال دقت این حرکت حماسی رو انجام داد ک باعث تعجبم شد ک بعد شلیک فکر کردم ساچمه نزاشته بودم و فکرش رو نمیکردم اینقدر با فاصله زده

پرو مگنوم هم اصلی بود چون سری قبل تقلبیش ب تور بنده خورد ک آشغالی بود برا خودش
(دوستان ساروی تقلبی اون رو با قیمت 11 تومان از بانک شکار نزدیک طبرستان (بلوار خزر) گرفته بودم . اصلی و با کیفیت تر رو میتونید از فروشگاه تیرنگ اواسط بلوار دانشجو سمت میدان اسب بخرید اون میده 12 تومان البته همونجا هم جی اس بی 250تاییش رو میده 48 تومن !!!! )

ی تخته هم برای تست تخریب هر ساچمه پشت پیت نفت گزاشتم ک میتونید مقدار ضرب هر ساچمه رو ببینید فقط جی اس بی رو اگر دقت کنید متوجه میشید ک دقیقآ جایی خورده ک تخته دوبل...
شروع شلیکم با پرو مگنوم و بعد جی اس بی و پایانم با تی اس 22 و باقیش هیچ ترتیب خاصی نداره فقط ترتیب همین سه تا یادم بود
بزودی بدون سایلنسر هم تست میکنم اینبار با تعداد شات بیشتر و همینطور تو فاصله 50 متر
[تصویر: IMG-۲۰۱۶۰۹۰۵-۱۵۴۴۳۲.jpg]

عجب جایی.ای ولKhansariha (214)
سلام،بسیار تشکر،به نظرم بجز دنیا اذرش بقیه زیر 20ها وجه اشتراکشون کمی بالازدنه.با 20 ،22 تو این فاصله ،عمودی رو فوق العاده زدی.یکمه چپ زدن تقریبا به چشم میاد.البته من با توجه به مرض وسواسی که دارم عرض کردم والا انصافا برای 25 متر عالی گفتن ،منصفانست.تشکر
لینک مرجع