انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان پس از مدتها یه گروپ مشتی Khansariha (219)
گروپ جمعه.وایرخ80 کالیبر4.5.نشسته با ساپورت و ساچمه پرومگنوم دستچین و وزن شده شرایط جوی عالی دوربین لیپرز فاصله 22متر دقیق .6شلیک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اساتید سوال فنی ؟

آیا سایلنسر باعث افت تیر ممکن بشه ؟

من دیروز رو والتر دومینتور سایلنسر که تازه خریدم نصب کردم تو 30متر دقیق میزد ولی تو 40 متر خیلی ساچمه پایین میخورد

دلیلش چی میتونه باشه ؟

[تصویر: DSC-0070.jpg]

walther 1250
center point 3-9-40
Gamo pro magnum
50 meter
5 shots
ساپورت درخت
اره دوست عزیز من هم سایلنسر که میبندم ساچمه افت میکنه
سلام .. من تست کردم با سایلنسر و بدون سایلنسر نقاط برخوردشون به هدف یکجا نیست ..دو جای مختلف میزنه .. با سایلنسر کمی به نظر میاد ساچمه کند میشه البته به نظر میاد چون فاصله 80 متر تست قدرت گرفتم روی پیت فلزی روغن ماشین بیست کیلویی با سایلنسر و بدون سایلنسر قدرت یکی بود و دو طرف سوراخ میکرد .. از لحاظ دقت سایلنسر هم همونطور که مشهوده بسته به سازندش داره و ساختارش که تاثیر منفی و مثبت و بدون تاثیر داره ..
درود دوستان چندی پیش یه AT44 خریبدم و برای تابگیری و تیون چکش فرستادم اصفهان برای آقا مسیح فزیز که تو تاپیک مربوط به AT44 توضیح دادم راجع بهش در اون تاپیک یک گروپ گزاشتم که در واقع مربوط به فشار مخزن حدود 150 بار بود که در واقع آخرین گروپ من بود در اون روز به خصوص در اینجا گروپهای 200 تا حدود 150 بار رو میخوام قرار بدم
فاصله 20 متر
تفنگ AT44-10W
ساچمه JSB 18.13gr
فشار مخزن 200 تا حدود 150
تعداد شلیک در هر سیبل 5 شات

[تصویر: 20150925-002440.jpg]
این یکی بدترین گروپ اون روز بود
[تصویر: 20150925-002552.jpg]
و این یکی بهترین بود
[تصویر: 20150923-162909.jpg]
این هم یک گروپ با فشار زیر 150 بار از پرومگنوم قدیمی تو همون فاصله با 5 شات
[تصویر: 20150925-002128.jpg]
سلام دوست عزيز لطف كنييد يه گروپ استاندارد تو ٢٥ متري هم ارسال كنييد
بسيار ممنون

Patriot
(2015-10-27 10:14 PM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزيز لطف كنييد يه گروپ استاندارد تو ٢٥ متري هم ارسال كنييد
بسيار ممنون

Patriot

حتما دوست من این کار رو تو برنامه هام دارم ولی متاسفانه تا امروز نشد انجامش بدم زمانی که وقتش بوده وسایلم همراهم نبوده زمانی هم که وسایلم همراهم بوده زمانش نبوده ولی حتما گروپ 25 متر و 35 متر رو میگیرم اگر بتونم مسافت بالاتر رو هم تست میکنمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ضمنا ايا با نصب رگولاتور تيون شده؟؟؟

Patriot
(2015-10-28 10:34 AM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضمنا ايا با نصب رگولاتور تيون شده؟؟؟

Patriot

خیر توی همون پست بالا نوشته بودم تیون چکش منظورم تنظیم چکش برای ضرب کمتر و در کل پایین آوردن انرژی تفنگ بود هنوز کورنو نکردم ولی از روی شاتهای موثر فکر کنم الان حدود 35 تا 37 ژول باید باشه
درود دوستان

سلاح : گالاتیان شرورد
فاصله 25 متر
ساچمه : جی اس بی 18گرین وزن نشده
تعداد 5 شات هر گروپ
دوربین سنتر 4-16*40
زوم : 12
ساپورت : نشسته با 3 پایه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)
لینک مرجع