انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-03-17 09:07 PM)alimaleki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) گروپ دیانا27 قدیمی با دوربین گامو3x9x50 مسافت 10متر با ساچمه ایرانی 5شلیک بدون ساپورت نشسته با اینکه زیاد خوب نشد Khansariha (290)تقدیم به دوستداران دیاناKhansariha (8)Khansariha (8) باتشکر [تصویر: DSC00334-Copy.jpg]

سلام
مدل تفنگ شما 27S هست؟
با ساچمه بيژن سر تخت هم عالي مي زنه تا 30 متر رو
بيشتر از 30 متر رو تست نكردم ايشالا سر فرصت تست مي كنم البته مال من دوربين نداره، رد دات گذاشتم روش
BT65-RB

Jsb 18.1 gr

20m

5shot

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و وقت بخیر

گروپ اسلحه Hatsan BT65 Elite

اسلحه : بی تی 65 که روی 59 ژول رگوله شده
تعداد شات : 5
ساچمه : باراکودا 21 گرین
فاصله : 88 متر
حالت تیراندازی : درازکش با دو پایه
وضعیت جوی : بدون باد

[تصویر: 20160419-182643.jpg]

[تصویر: 20160419-183935.jpg]
با عرض سلام خدمت دوستان .امروز وقت شد یک گروپ که نمیشه گفت گر.پ بر روی 4 ساچمه ارزان قیمت گرفتم جهت برسی ساچمه ها فاصله 18 متر تکیه گاه بالشتک و ای تی 44 بدون تیون ورگلاتور . فشار کاری 150 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-04-30 05:33 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خدمت دوستان .امروز وقت شد یک گروپ که نمیشه گفت گر.پ بر روی 4 ساچمه ارزان قیمت گرفتم جهت برسی ساچمه ها فاصله 18 متر تکیه گاه بالشتک و ای تی 44 بدون تیون ورگلاتور . فشار کاری 150 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام
آذرخش مگه 19 گرين داره؟!
ts22 وقتي فاصله بيشتر بشه گروپ باز مي شه. اي كاش در 40 متر هم مي گرفتيد.
با سلام
آذرخش مگه 19 گرين داره؟!
ts22 وقتي فاصله بيشتر بشه گروپ باز مي شه. اي كاش در 40 متر هم مي گرفتيد.

[/quote]

بله اذرخش تولیدات اوایل سال 17 -18 - و19 گرین وجود داره ولی خیلی مات هستند .ولی اذرخش جدید براق ترند
امروز عصر

گروپ مربوط به jsb 18

گروپ مربوط به jsb 25

BT65-RB

5 شات

40 متر

باد کمی هم میوزید

هر دو گروپ باعث تعجب من شد به خصوص جی اس بی 25! با توجه به فرصت کمی که داشتم فقط تونستم یک بار دیگه گروپ جی اس بی 25 رو تکرار کنم که نتیجه مشابهی داشت...Khansariha (8)
جالب بعضی ساچمه ها به پهلو برخورد کردن
ظاهرا 18 براش سبک
من کلیپ شلیک بی تی با ساچمه 18 گرین رو دیدم. سوپرسونیک میزنه. میتونه دلیلش همین باشه
عالی بود
Khansariha (256)
منم جدیدا دارم یه تفنگ میسازم تااینجا عالی پیشرفته با قدرت عالی به امید خدا حتما تستشو میزارم Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
لینک مرجع