انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام آقا صالح خیلی خوب زده . تفنگ تیون شده و دوربین مناسب و تی
رانداز عالی در کنار ساچمه خوب نتیجه به این خوبی میده و اگه دوربین زومش قوی تر میبود قطعا بهتر از اینا میشد Khansariha (8)Khansariha (8)
(2021-12-31 12:41 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا صالح خیلی خوب زده . تفنگ تیون شده و دوربین مناسب و تی
رانداز عالی در کنار ساچمه خوب نتیجه به این خوبی میده و اگه دوربین زومش قوی تر میبود قطعا بهتر از اینا میشد Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام محمد جان. خیلی ممنون.
بله منم از نتایج حاصل خیلی خوشم اومده. این هانتر رو فقط واشر سر پیستونش رو تعویض کنی زیر و رو میشه.
و دوربین هم انشاالله که گامو ۳ - ۹ × ۴۰ براش میگیرم که قطعا بهتر میشه.
ای کاش شما هم کرال رو نفروخته بودید ؛ خلاصه هر چی باشه از هیچی بهتره.
موفق باشید فعلا خداحافظ.
سلام آقا صالح و دیگر دوستان و عزیزان شما با واشر تفنگ دیگه عوض کردین یا واشر تراشیده ؟؟ در مورد کرال هم ۴۵۰۰ تا شات باهاش داشتم واشرشو هم عوض کردم ولی به اصطلاح لول صاف کرده بود دیگه دقت نداشت توی ۲۰ متر دبه ۱.۵ لیتری رو نمیتونس بزنه و ساچمه بیژن داخلش بازی میکرد ! برادر گلم صفر یا هیچی از منفی بهتره عزیز من آخری وقتی باهاش تیر میزدم عصبی میشدم Khansariha (8)
سلام محمد جان.
من از واشر سر پیستون دیانا ۲۷ استفاده کردم.
این واشر برای هانتر ها ؛ کرال ها و گامو ها جواب میده و خیلی خوب جواب میده.
این که خیلی بده ۴۵۰۰ تا خیلی کمه. ؛ پس لولش مفت نمی ارزه. لولی که با ۴.۵ هزار تا شلیک صاف کنه دیگه الله الله خخخخ.
بیژن برای هانتر اینقدر سفت جا میره که ردش رو دستم میمونهKhansariha (172)
والا با این تعریفی که کردی منم بودم میفروختمش. و دیگر هیچ.
ولی یه چیزی جالبه.
توی بعضی فروشگاه ها دیدم که میگن کرال از هاتسان ۱۱۰۰ و هانتر بهتره Khansariha (172) اینجاست که دیگه دم شاخ در میاره.
موفق باشید فعلا خداحافظ.
سلام مجدد . آقا فریبرز شما یه کرال مگا دارید ؟ میتونید زحمت بکشید و با ساچمه بیژن گروپ بگیرید Khansariha (8)راستی پایه های دوربینتونم مبارک باشه برادر Khansariha (256)
[/quote]

سلام دوست عزیزم.
شرمنده عزیزجان چون فضای کافی برای تیراندازی ندارم امکان گروپ گرفتن مهیا نیست.این ساچمه بیژن جدید بر خلاف انتظارم امروز از بیژن های قدیمی خیلی بهتر عمل کرد و حتی تو فواصلی که فکرشو نمیکردم تیر به هدف میخورد.
(2021-12-31 06:06 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام محمد جان.
من از واشر سر پیستون دیانا ۲۷ استفاده کردم.
این واشر برای هانتر ها ؛ کرال ها و گامو ها جواب میده و خیلی خوب جواب میده.
این که خیلی بده ۴۵۰۰ تا خیلی کمه. ؛ پس لولش مفت نمی ارزه. لولی که با ۴.۵ هزار تا شلیک صاف کنه دیگه الله الله خخخخ.
بیژن برای هانتر اینقدر سفت جا میره که ردش رو دستم میمونهKhansariha (172)
والا با این تعریفی که کردی منم بودم میفروختمش. و دیگر هیچ.
ولی یه چیزی جالبه.
توی بعضی فروشگاه ها دیدم که میگن کرال از هاتسان ۱۱۰۰ و هانتر بهتره Khansariha (172) اینجاست که دیگه دم شاخ در میاره.
موفق باشید فعلا خداحافظ.

سلام آقا صالح در مورد سفت جا رفتن باید بگم ایقدر که رد بندازه واس تفنگ ضرر داره برادر . در مورد اون فروشنده هم که گفته کرال بهتره مطمعن باشید تا به حال با کرال تیر ننداخته Khansariha (8)
سلام آقا فریبرز عزیز اصلا مشکلی نیست برادر همین که شما در این انجمن حظور دارید افتخاره واسه ما Khansariha (8)
دوستان عزیز سلام.Khansariha (8)
امروز یه سیبل دست نویس اماده کردم تا یه روز برم گروپ بگیرم.
برای شما هم قرارش میدم که اگه خواستید پرینت بگیرید و استفاده کنید. ما رو هم دعا کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخواستم فایل pdf ش را براتون بفرستم اما هرکار کردم اپلود نشد.
موفق باشید فعلا خداحافظ.Khansariha (8)
آقا صالح دمتون گرم لطف بزرگی کردین کارتونم تمیزه Khansariha (8)فک کنم یه تاپیک بود مربوط به ساخت وسایل یا یه همچین چیزی اونجا هم بزارید Khansariha (8)
سلام محمد جان.
دیدمش الان اونجا هم میزارمش.
سلام دوستان.Khansariha (8)
امروز رفتم دوربین تفنگم رو تنظیم کنم نتیجش شد این.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسلحه کرال مگا
ساچمه بیژن قوطی فلزی.
فاصله حدود 17 متر.
فشار از 200 تا 150
تعداد تیر ها هم فکر میکنم 7 یا 8 تا بود دقیق تو خاطرم نیست.
طرز تیراندازی نشسته رو اجر و ساپورت هم گالن 20 لیتری بود (شرایط غیر استاندارد)
لازم به ذکر هست که قصدم تنظیم دوربین بود و گروپ گیری نبود و از زمانی که تفنگمو گرفتم هیچوقت شات های به این نزدیکی به هم نداشتم و همیشه با تنظیم و دوربینش مشکل داشتم.به طوری که اگه یه تیر دقیق میخورد تیر بعدی یا بالا سمت راست میخورد یا پایین سمت چپ میخورد یا جهت های دیگه میخورد.
فکر کنم پایه هارو که عوض کردم بهتر شده.
حالا دوستان بررسی کنن که الان خوبه یا بازم نیاز به تنظیم داره؟
لینک مرجع