انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
اینم تصاویر گروپ من از دیانا پی 1000
فاصله چهل متر
ساپورت کیسه شن
دوربین مارکول
وضعیت درازکش
ساچمه ها وزن نشده و دست چین نشده بود
داخل سالن و بدون باد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان لطفا نظرتون رو بگید.
بسیار عالی دوست عزیز
Khansariha (8)
ولی حتما ساچمه 18 گرین jsb رو هم تست کنید
موفق باشید
(2018-01-16 03:14 PM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار عالی دوست عزیز
Khansariha (8)
موفق باشید
سلام
تست کردم اتفاقا دو بسته 500 تایی یکی با دامنه نازک و یکی با دامنه پهن دارم ولی تو چهل متر اصلا گروپ خوب نمیده موندم چرا ؟ کلی پول ساچمه دادم جواب نمیده. البته علی آقا خال زن هم در پست هاش نوشته بود پی1000 با باراکودا بهتر ساز گار هست.
(2017-04-30 03:19 PM)سید علی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اسلحه at44 رگوله
فاصله دقیق 35 متر
فشار مخزن 150 بار
تعدادشات 5
ساچمه jsb 18
محیط بدون باد
اسلحه روی دو پایه و حالت تیرانداز دراز کش
[تصویر: -20170430-161349.jpg]
موفق وپیروز باشیدKhansariha (8)

عجب!
در حد تفنگ هاي گرون قيمت گروپ داده!
(2017-09-21 02:54 PM)Ghasemgodarzi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یک گروپ دیگه گرفتم هنوز مشکل داره حتی لوله سلاح و تمیز کردم سلاح کرال مگا فاصله 45 متر ساپورت کیسه های تیراندازی ساچمه جی اس بی 18 زووم دوربین روی 16 اسلحه هم رگوله نیست ممنون میشم راهنمایی کنید

شرمنده عکس اشتباه اپلود کردم

سلام.
مشکل شما به راحتی قابل حل هستش.
اول تعویض اورینگهای لوله را انجام بدید بعد فنر والو را تعویض یا تقویت کنید تا مشکلتون حل بشه.
(2018-01-16 09:23 PM)amogoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-01-16 03:14 PM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار عالی دوست عزیز
Khansariha (8)
موفق باشید
سلام
تست کردم اتفاقا دو بسته 500 تایی یکی با دامنه نازک و یکی با دامنه پهن دارم ولی تو چهل متر اصلا گروپ خوب نمیده موندم چرا ؟ کلی پول ساچمه دادم جواب نمیده. البته علی آقا خال زن هم در پست هاش نوشته بود پی1000 با باراکودا بهتر ساز گار هست.

درود پی هزار باید با jsb تو این فاصله 40 گروپ 1 سانتی بده. جدیدا ساچمه های نامرغوب jsb وارد بازار شده نمونه اول که یا خط قالب نازکی دارند .نوع دوم یا هیچ خط قالبی ندارن ولی ساچمه های داخل قوطی اگر خیلی خوب دقت کنید ته ساچمه دارای دامنه های نازک و پهن هستند و چند گروه هستن ساچمه ها. این ساچمه ها با هیچ سلاحی تنظیم نمیشن و حتما حتما قبل از خرید ساچمه داخل بسته را ببینید و مطمین شوید اینگونه نباشه Khansariha (8)
سلام بچه ها
اینم یک گروپ خیییییییییلی عالی از شادو هزار کالیبر 5.5
خودمم باورم نمیشه حقیقتش
17 متر
پرومگنوم
5 تا شات ( دقیقا روی هم )
با مگسک!!!!!
از دوست خوبم آقا کاظم
[تصویر: %D8%B4%D8%A7%D8%AF%D9%88.png]
(2017-07-05 12:32 AM)knighthood نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تفنگ هاتسان 1100 th تیون شده با ساچمه پرو مگنوم
تفنگ تنظیم شده گرفتم ولی متاسفانه بعضیا تنظیم مگسکشو ریختن بهم
الان من چپ و راستشو درست کردم ولی حس میکنم یکم پایین میزنه . اینم بگم تفنگو تازه گرفتم و زیاد تخصص تو این کار ندارم
فاصله به دلیل کمبود فضا دقیقا 7 متر بدون باد
اینم عکس گروپی که داده . غیر ازونایی که دورش خط کشیدم بقیه رو با استفاده از سه پایه زدم ولی به دلیل کمبود فضا نشستم رو لبه پایین پایه و با استفاده از سه پایه زدم
[تصویر: IMAG0020.jpg]

دوستان نظرتون در مورد این چیه؟ چیکار کنم بالاتر بزنه؟
(2017-07-05 12:32 AM)knighthood نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
الان من چپ و راستشو درست کردم ولی حس میکنم یکم پایین میزنه . اینم بگم تفنگو تازه گرفتم و زیاد تخصص تو این کار ندارم
اینم عکس گروپی که داده . غیر ازونایی که دورش خط کشیدم بقیه رو با استفاده از سه پایه زدم ولی به دلیل کمبود فضا نشستم رو لبه پایین پله و با استفاده از سه پایه زدم

دوستان من گزینه ویرایش پست رو پیدا نکردم
رولبه پایین پله نشستم
و عکس هم 45 درجه به سمت راست بچرخه تا عکس گروپ من بشه . تیر ها به زیر هدف برخورد کردند
سلام
اینم عکس گروپی که داده . غیر ازونایی که دورش خط کشیدم بقیه رو با استفاده از سه پایه زدم ولی به دلیل کمبود فضا نشستم رو لبه پایین پله و با استفاده از سه پایه زدم
تیر ها به زیر هدف خوردند
سلام
من این تفنگو دارم یه ۹ماهی میشه خریدمش تیونشم نکردم ولی تو۱۰متری باشکاف درجه ومگسک تیر روتیر میزنه بادوربین که تو۱۵متری میخ به اندازه یک چوبکبریتو بدون خطامیزد تادوربینش خراب شد این تفنگو باگامو ویسپر ایکس یکی از دوستام مقایسه کردم تا۲۰متر فرقی ندیدم باساچمه جت سرتخت ارزون ترین ساچمه بازار صددرصد تفنگتون یه مشکلی داره یا فنرشکسته یاواشرپیستونش خرابه یا شکاف درجه تفنگتون تکون میخوره وجابجه میشه این گروپ شبیه پترنه تفنگ شکاریه تا تفنگ بادی
سلام دوستان
برای اینکه گروه تیر مطلوبی بگیریم ( مثلا در فاصله 20 تا 25 ) بهتره در این فاصله دوربین روی بزرگنمایی زیاد قرار بگیره یا کم ؟ سوال دیگر اینکه با تغییر بزرگنمایی ، صفر دوربین ( سنترپوینت ) تغییر میکنه یا نه ؟
با سلام
درمورد سوال اول :
بله.هرچه زوم یا بزرگنمایی بیشتر باشه دقت تیرانداز و هدفگیری به مراتب بالاتر میره.البته این عامل بستگی به کیفیت و ظرافت دوربین و رتیکل دوربین داره که در اینجا ضرب المثل [i]هرچی پول بدی آش [/i]میخوری کاملا صادقه..

در جواب سوال دوم باید گفت بله!!!در دوربین شما(سنترپوینت) این قضیه اتفاق میافته.

فقط در دوربین های به اصطلاح FFP این قابلیت وجود دارد که در زوم های مختلف صفر دوربین جابجا نمی شود

موفق باشیدKhansariha (8)
لینک مرجع