انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-06-04 11:04 AM)morii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم،گرفتم،نتایج و همراه تصور اعلام میکنم،
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونایی که دورشون خط کشیدم گروپ اصلیه بقیه برا قلق گیری بود,اونی هم که نیم سانت چپ خورده تقریبا بدون نشانه روی زدم

حالت:دراز کش با ساپورت
ساچمه:پرومگنوم
فاصله:11متر
بدون دوربین
اسلحه470

چطور با 470 بدون دوربین تیراندازی کردید ؟ 470 که مگسک نداره .
آیا در این حالت گروپ گیری معنی خاصی داره ؟
دوست عزیز اگر مطالب تاپیک رو دنبال میکردید متوجه میشدید چرا دوستمون به این شکل گروپ گیری کردندKhansariha (8)
اول بازم معذرت خواهی برا اینکه ذهن دوستانو مشغول کردیم،بله با قلق گیری این گروپو گرفتم برایه اینکه عملکرده اسلحه رو بسنجیم بدون دوربین،اگه صفحه قبلو دیده باشین میبینین با دوربین گروپ باز بود،برایه همین به پیشنهاده دوستمون آقا امین(don) خواستیم علت و پیدا کنیم که از دوربینه یا اسلحه،که با این گروپ گیریه بی ربط اگه نگیم کم ربط به تاپیک مشخص شد از دوربینه نه اسلحه،شرمنده این توضیح یه جورایی لازم بود،ممنونم
سلام دوستان

امروز هوا از بس عالی بود گفتم جون میده واسه گروپ Khansariha (219) نزدیک 42 درجه Khansariha (364)

دیانا 350 مگنوم با مگسک ,4 شلیک

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گروپ گیری امروز عصر

مسیر باد:از روبرو نسبا تند
فاصله:15متر
حالت تیر اندازی:دراز کش با ساپورت
اسلحه:470
دوربین:LEBO 3-9*40
ساچمه ها:پرومچ 5 شلیک,پرومگنوم 5 شلیک,هالو پوینت 5شلیک

اقا morii به نظر من تفنگ و دوربین شما هیچ مشکلی نداره چون با ساچمه هالوپوینت جمع خورده و مشکل گروپ های قبلی به خاطر کیفیت پایین ساچمه ها بوده.
به نظر من اگر تفنگت رو باز بکنی و واشر سر پیستون و چرب نبودن داخل سیلندرت رو هم چک بکنی کاملا از سلاحت مطمئن میشی.
دقیقا آقا رضا چهار بار دوربینو بازو بسته کردم تا یاد گرفتم چطور ببندم،پیچ سمت چپ اسلحه تقریبا باز بود سمت راست هم شل،اونجاهاییرو که شما اشاره کردیو هم چک کنم فک کنم همه شلیکا یجا بخوره،اشتباه از من بوده کاملا،ممنونم از راهنمایی ها و تحمل دوستان،گروپ هایه فاصله بالارو درشرایط مناسب میگرم میزارم.موفق باشین
خوب خدا رو شکر که مشکل رفع شد! خوب شد دوربین رو رد نکردید!

فاصله:30 متر
حالت:دراز کش با ساپورت لرزش کم دست
مسیر باد:از پشت سر ملایم
ساچمه:هالوپوینت
تعداد شلیک 5
سلام
اولا به خاطر فوری برقی بودن گروپ عذر خواهی میکنم. در ضمن بنده مدت یک سال و نیمه دست به تفنگ نشدم .
تفنگ 460 مگنوم با فنر تیتان
ساچمه استاندارد
فاصله 25 متر
ساپورت نا مناسب(چند تا بلوک)
باد از چپ به راست و شدید
دما هم ؟ گرمای خوزستان.
[تصویر: Photo0217.jpg]
دوستان عزیز میخواستم چند نکته رو بگم هر چند جاش اینجا نیست.
اول اینکه تمیز بودن سلاح و لوله اون به دقت کمک شایانی میکنه و همه چیز ساچمه نیست.
دوم تمام ساچمه های با یک نام حتما از یک شرکت بیرون نمیان.
سوم احتمال بهبود کیفیت از طرف شرکت سازنده هست پس نمیشه گفت که اگر ساچمه ای از ابتدا خوب نبود تا انتها هم خوب نیست.
یا حقKhansariha (8)
لینک مرجع