انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-02-18 05:20 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-18 05:14 PM)gafor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپ با بادی کرال مگنوم فاصله 11متر ساچمه پرو مگنوم با مگسک.تمام شلیک هااولین شلیک توسط اسلحه آکبند میباشددوستان نظراتشون رو لطف کنن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غفور جان شرایط تیر اندازی چطور بود؟
نشسته ساپورت میز کارالبته بردم اسلحه قبلی رو تعویض کردم واینو بجاش گرفتم بخاطر اون قطعه کج ومووج که قبلا براتون نشون دادم این یکی تقریبا قسمت ساچمه خورش شکل مستطیل هستش وتمام شلیکهای اولیه با این اسلحه است البته خستگی بعد از کار ولرزش دست وعدم آشنایی با قسمتهای هدفگیری میتونه دلیله پرت زدن باشه.
(2014-02-18 05:14 PM)gafor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپ با بادی کرال مگنوم فاصله 11متر ساچمه پرو مگنوم با مگسک.تمام شلیک هااولین شلیک توسط اسلحه آکبند میباشددوستان نظراتشون رو لطف کنن.

تفنگ ثابت بوده؟ اگر بله که احتمالا به دلیل تنش زیاد فنر این جوری زده.اگر هم نه که اول تفنگ رو با یه ساپورت مناسب ثابت کنید بعد ببنید چه جوره.
متاسفانه رو این نمی شه نظری داد.حتی چینی هم تو 11 متر این قدر باز نمی زنه.Khansariha (226)
(2014-02-18 06:00 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تفنگ ثابت بوده؟ اگر بله که احتمالا به دلیل تنش زیاد فنر این جوری زده.اگر هم نه که اول تفنگ رو با یه ساپورت مناسب ثابت کنید بعد ببنید چه جوره.
متاسفانه رو این نمی شه نظری داد.حتی چینی هم تو 11 متر این قدر باز نمی زنه.Khansariha (226)
قطر دایره تقریبا 10یا 11 سانته وتفنگ کاملا ثابت نبوده
با سلام . آقا غفور عزیز هر چقدر هم خستگی و عدم دقت در کار باشه ساچمه اینقدر تو فاصله 11 متر پرت نمیخوره. اولین موردی که میتونه تاثیر داشته باشه که دکتر مهدی عزیز هم بهش اشاره کردن نو بودن تفنگ و فنر است که ارتعاش فنر باعث پرتی ساچمه ها شده. شما یکبار با حوصله و همین ساچمه و اگر براتون امکان داشت با ساچمه دیگه این تست رو انجام بده. موفق باشی.
باسلام
من خودم کرال دارم تا سال اول که جای پیچ قنداقش گشاد نکرده بود و تفنگ لق نمیزد خیلی عالی میزد الان هم بهد از3 4 سال استفاده خیلی دقیق تر از تفنگ شماست این پرت زنی ممکن از فنر یا واشر پیستون باشه.

با اجازه از محضر اساتید... Khansariha (8)
با توجه به تعداد شلیک ها که حدود ۲۰ تا هست و حدود ۱۰ شلیک که فاصله ی مرکز تا مرکزشون حدود یک سانت هست؛ احتمال خطای انسانی (مثل عدم کنترل صحیح لگد سلاح، سفت نگه داشتن قنداق در دست ها و فشردن بیش از حد ته قنداق به بدن، لرزش زیاد دست ها به هنگام شلیک و حتی رعایت نکردن اصول صحیح ماشه کشی) و محیطی (مثل ساپورت نامناسب) وجود داره و ممکنه مشکل از خود سلاح و لوله ی سلاح (مثلا خان کشی غیر استاندارد)، به آرامش نرسیدن فنر سلاح و ساچمه ی مصرفی باشه و در صورت رعایت اصول تیراندازی صحیح مطمئنا مشکل از سلاح یا ساچمه خواهد بود.
به طور مثال من سال گذشته تیراندازی با بادی رو شروع کردم (با شادو ۱۰۰۰ کالیبر ۴.۵) و پس از مدتی که تونستم خطاهای انسانی رو کاهش بدم گروپ تیرهام بهتر شد و تونستم در عرض ۲ ماه در فاصله ی ۲۵ متری بدون دوربین گروپی مثل گروپ شما بدست بیارم...
با تشکر و پوزش از اساتید... Khansariha (8)
(2014-02-18 08:18 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اجازه از محضر اساتید... Khansariha (8)
با توجه به تعداد شلیک ها که حدود ۲۰ تا هست و حدود ۱۰ شلیک که فاصله ی مرکز تا مرکزشون حدود یک سانت هست؛ احتمال خطای انسانی ...........
با تشکر و پوزش از اساتید... Khansariha (8)
دوست من Vicxtor جان آیا فاصله مرکز تا مرکز شلیکهای این کرال یک سانته ؟ !!!! Khansariha (214)
اگر اینجور باشه که امروز میرم ...... نه ولش کن شوخی کردم Khansariha (256)

3 تا موضوع تو این گروپ گیری هست اول نو بودن تفنگ که من خودم این شکل گروپ گیری با فنر نو کاملا برام اشناست دوم اینکه با مگسک هدف گیری کردید و سوم خود ساچمه پرو مگنوم هستش که برای این کار مناسب نیست یعنی همیشه اسم پرو مگنوم باعث شک و تردید در دقت میشه . ولی شخصا میگم تفنگ هیچ مشکلی نداره یه 200 تا تیر بزن فنر حرکتش نرم بشه بعدش هم با یه ساچمه مطمئن دوباره گروپ بگیر شک نکن متعجب میشی از نتیجه .
(2014-02-19 10:37 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست من Vicxtor جان آیا فاصله مرکز تا مرکز شلیکهای این کرال یک سانته ؟ !!!! Khansariha (214)
اگر اینجور باشه که امروز میرم ...... نه ولش کن شوخی کردم Khansariha (256)

علی جان حنان هستم... Khansariha (226)
من منظورم اون شات های وسط بود که دوستمون فرمودن دایره ی بزرگ به قطر ۱۰ سانت هست...
Khansariha (8)
سلام به همه دوستان
صبح جمعه از بیکاری و بیرون نرفتن به گروپگیری افتادیم
وایروخ 100T FSB کالیبر4.5
دوربین بارسکا 24.6*50
فاصله 22متر با متر نجاری
تعداد شات 10
ساپورت مبل و متکا مناسب
باد کمی داخل حیاط میپیچید
مقایسه TS-10 و JSB 8.44

بدرودKhansariha (8)
لینک مرجع