انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2017-07-14 08:04 AM)aghashekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
کسانی که وایرخ 80 کالیبر 5.5 استفاده کرده اند: این اسلحه در ده متر یا بیست متر باید گروپ چند سانتیمتری بدهد؟ نمیدانم عیب از ساچمه است یا اسلحه ولی احساس میکنم تفنگم گروپ بازی می دهد.
موفق باشید

سلام.
لوله تفنگ رو تمیز کنید
واشر لوله رو بررسی کنید که نشست نکرده باشه و عمل آب بندی رو درست انجام بده
پیچ های اتصال قنداق به بدنه فلزی تفنگ رو بررسی کنید
اتصال لوله به کپ رو بررسی کنید
شکاف درجه رو چک کنید که لق نشده باشه
ساچمه 13 و 14 گرين جی اس بی رو برا گروپ گیری استفاده کنید
اگه از دوربین استفاده میکنید، پیچهای پایه دوربین رو بررسی کنید Khansariha (8)
سلام
تشکر دوست عزیز
همه مواردی که اشاره نمودید بررسی شده اند و تفنگ کاملا سالم است.
من خواستم ببینم انتظارم از تفنگم در چه حد باشد. مثلا در فاصله بیست متری باید همه تیرها روی هم بخورند یا گروپ دو سه سانتیمتر خوب است؟
موفق باشید
(2017-07-21 09:46 PM)aghashekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تشکر دوست عزیز
همه مواردی که اشاره نمودید بررسی شده اند و تفنگ کاملا سالم است.
من خواستم ببینم انتظارم از تفنگم در چه حد باشد. مثلا در فاصله بیست متری باید همه تیرها روی هم بخورند یا گروپ دو سه سانتیمتر خوب است؟
موفق باشید

خواهش میکنم.
اگه با دوربین گروپ میگیرید، بنظرمن با ساچمه جی اس بی 13 و 14 گرين، گروپ 1سانت تا 1/5 سانت برای وایرخ80 خوبه.
واگه بدون دوربین هست تا یک اینچ قابل قبوله بنظرمن
سلام دوستان یک سوال دارم بنده یک کرال مگا دارم مشکلم اینه که وقتی سلاح و شارژ میکنم دو خشاب و پر میکنم خشاب اول جمع میزنه ولی خشاب دووم و پخش دوربین و تو 45 متری صفر کردم از جی اس بی هم استفاده کردم باز مشکل سر جاشه لطفا اساتید راهنمایی کنید [تصویر: photo-2017-09-20-20-49-01.jpg]
(2017-09-20 07:54 PM)Ghasemgodarzi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یک سوال دارم بنده یک کرال مگا دارم مشکلم اینه که وقتی سلاح و شارژ میکنم دو خشاب و پر میکنم خشاب اول جمع میزنه ولی خشاب دووم و پخش دوربین و تو 45 متری صفر کردم از جی اس بی هم استفاده کردم باز مشکل سر جاشه لطفا اساتید راهنمایی کنید [تصویر: photo-2017-09-20-20-49-01.jpg]

اين جا بهتر منظورم و رسوندم اسلحه كرال مگا ساچمه جگوار پوينت ١٨ گرين دوربين ليپرز 4/16/40 زوم دوربين هم روي ١٦ فشار مخزن ٢٠٠ بار
نگفتید تفنگتون رگوله هست یا نه و در چه فاصله ای و چه تکیه گاهی گروپ گیری کردید.ظاهرا پخش بودن شلیک توی خشاب اول شما هم هست و در خشاب دوم پرت زدن دیده میشه.بعضی از سلاح های غیر رگوله وقتی فشار مخزنشون از ۲۰۰ پایین میاد، به دلیل کاهش فشار مخزن ، چکش میتونه بیشتر ولو بازکنه و قدرت تفنگ بیشتر میشه و در صورت سبک بودن ساچمه نسبت به اون مقدار از قدرت تفنگ، ممکنه باعث بشه ساچمه منحرف بشه که خیلی شبیه به گروپ شما هست.
گروپ گیری در فاصله ۲۵ تا ۳۰ متر به دلیل کاهش خطای تیراندازی، بیشتر خطای تفنگ مشخص میکنه.زوم زیاد هم باعث افزایش لرزش میشه.بهتره شما با شرایط مناسب از فشار ۲۰۰ بار تا ۱۰۰ بار گروپ بگیرید تا بشه بهتر بررسی کرد.اشکال دوربین و نشتی از اورینگها هم از عواملی هست که گروپ خراب میکنه ولی چون در گروپ اول وضعیت قابل قبولی دیده میشه ، احتمال این گزینه ها کمترهKhansariha (8)
سلام دوستان یک گروپ دیگه گرفتم هنوز مشکل داره حتی لوله سلاح و تمیز کردم سلاح کرال مگا فاصله 45 متر ساپورت کیسه های تیراندازی ساچمه جی اس بی 18 زووم دوربین روی 16 اسلحه هم رگوله نیست ممنون میشم راهنمایی کنید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2017-09-21 02:54 PM)Ghasemgodarzi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یک گروپ دیگه گرفتم هنوز مشکل داره حتی لوله سلاح و تمیز کردم سلاح کرال مگا فاصله 45 متر ساپورت کیسه های تیراندازی ساچمه جی اس بی 18 زووم دوربین روی 16 اسلحه هم رگوله نیست ممنون میشم راهنمایی کنید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شرمنده عکس اشتباه اپلود کردم
تصویر گروپ اول و دوم که معلوم نیست چی به چیه چون روی هم افتادن قابل نظر دادن نیست ولی بقیه گروپ ها شبیه هم هستن و اختلافی بینشون دیده نمیشه و بیشتر شبیه تلورانس تیراندازی یا خطای تیراندازیه و توی فاصله ۴۵ متر برای خیلی افراد اتفاق میفته. اگه کرنوگراف دارید هم یه کرنو کنید تا از سلامت اورینگ ها مطمئن بشید
باسلام امروز فرصتی شد وایروخ 80 کالیبر 22 بردارم چندتا شلیک بکنم

[تصویر: -20171118-114113.jpg]

سیخ کبریت رو از 10 متری زدم مابقی رو از 20 متری فاصله دقیق با متر ساپورت هم بالشت ساچمه هم بیژن با شکاف درجه ومگسگ آتیش کردم خخخخخخخ
ولی از نظر دقت باز هم میگم رو دست نداره فقط وایروخ
با سلام فرصت شد یک گروپ گیری کنم با وایرخ 80 کالیبر 22 در فاصله دقیق 20 متر ساچمه jsb18 ساپورت مناسب با شکاف درجه ومگسگ فقط تیر آخر خانومم سر رسید کاسه کوزه مارو بهم زد از ترس خطا زدم خخخخخخخخ
[تصویر: -20171125-154110.jpg]

اینهاروهم قبل از گروپ گیری منهدم کردم
[تصویر: -20171125-154003.jpg]
باتشکر
لینک مرجع