انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
همچنان نیازمند گروپ at 44 با ساچمه رنجر DRAGON هستیم Khansariha (8)Khansariha (226)Khansariha (8)Khansariha (226)
رضایت بخش نیست.Khansariha (367)
امروز در هوای بارانی در فاصله 90 متری براتست ساچمه پرومگنوم رفتم بیرون که با ای تی 44 رضایت بخش بود وبعلت باران نتونستم فیلم تهیه کنم و فقط هدفم تست ساچمه در فاصله بالا بود .
سلام به همگی دوستان یه سوال داشتم. چرا بعضی مواقع که دروبین تفنگ رو دوازده متر صفر ه وبعد از کلی تیر اندازی تو فشار 150 دقیقا مرکز میزنه وبعد شارژ تا دویست یه چند میلیمتر میکشه به راست تفنگ هم bt65 هستش آیا طبیعیه یا دوباره رتیکول دوربین رو دست بزنم
(2015-02-11 06:05 PM)keavsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی دوستان یه سوال داشتم. چرا بعضی مواقع که دروبین تفنگ رو دوازده متر صفر ه وبعد از کلی تیر اندازی تو فشار 150 دقیقا مرکز میزنه وبعد شارژ تا دویست یه چند میلیمتر میکشه به راست تفنگ هم bt65 هستش آیا طبیعیه یا دوباره رتیکول دوربین رو دست بزنم

دوست عزیز این وضعیت در خیلی از تفنگ های غیر رگوله به دلیل تغییر سرعت بوجود میاد و دلیل اون سرعت بالاتر از حد مطلوب لوله و ساچمه مورد استفاده هست که بعد از پایین آمدن فشار و بوجود آمدن سرعت متعادل با تنظیمات دوربین هماهنگ میشه و در دامنه ای از فشار این وضعیت پایدار میمونه و بعد از اون مجددا انحراف بوجود میاد

موفق و سربلند باشید
(2015-01-03 10:52 AM)Cayalouss.The.Removal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به عالی برادر.....منم از رگلاتور آقا رضای توکل استفاده کردم بسیار عالی جواب داد...اگر کسی از دوستان علاقه داشت پ - خ بده تا شماره رضارو بهش بدم.

سلام دوست عزیز
آیا اطلاع دارید این نوع رگلاتور برروی دیگر تفنگها مثل بی تی 65 هم نصب میشه؟ یا فقط مخصوص گالاتیان هست؟
بر روی کلیه سلاح های خانواده هاتسان قابل تعبیه هست
(2015-01-21 11:43 AM)shabab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی گروپ وایرخ80 با ساچمه آذرخش 4.5 رو داره من هرچی دوربین رو با این ساچمه تنظیم میکنم بازم پرت و پلا میزنه

درود.دوست من اولین پست صفحه 290 همین تاپیک رو ملاحظه بفرمایید.البته من ساچمه اذرخش رو اول کامل شستشو میدم بعد استفاده میکنم وعالی جواب میده با اسلحه من.
سلام بر دوستان گرامی ، خوب امروز فرصت شد تا اولین گروب را با تفنگ ای تی 44 بگیرم البته به جهت بارندگی فقط تونستم در داخل سالن و در 15 متر تیراندازی کنم نظر دوستان برام بسیار مهم و مفید خواهد بود
ارادتمند همه دوستان
تیراندازی اول حالت نشسته ساپورت صندلی بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تیراندازی دوم در همان وضعیت

درود... Khansariha (8)

[تصویر: 14238381511.jpg]

بدون شرح !

[تصویر: 14238381512.jpg]

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع