انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزیز پیشنهاد شما قبلا مطرح شده الان هم در اغلب تاپیکهای معرفی سعی شده حدااقل یک گروپ خوب و منطقی هم قرار داده شود تا ریویو کامل شود حالا چه از ما و چه از ایرگانزهای خارجی مشکل اینجاست ابزار گروپ گیری استانداری اینجا نداریم که با اون همه را با یک شیوه تست و گروپ گیری کنیم .
الان شما بین اعضاء دوتا تفنگ پیدا نمیکنید که دقیقا یک گروپ و رفتاری داشته باشند ممکنه نزدیک باشه ولی یکی نیست . Khansariha (214)
لذا اغلب گروپهای ارسالی این تاپیک میتونه نتیجه آزمون و خطای دوستان باشه و یک نوع هنرنمائی فعل دوستان یا تفنگهاشون هست . Khansariha (256)
با سلام خدمت اساتید فرستی پیش امد تا خودم وتفنگ بادیم رو محک کنم cfr4.5فاصله 18 متر با سه ساچمه ارزان قیمت وپراستفاده پرومچ پرو مگنوم نخجیر تکیه گاه صندلی بدون باد نوشتم ولی گاهی هم نسیم از جلو میوزید 5شات اندازه سیبل هم گویاستدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جالبه گروپ با پرومگنوم جمع ترشده از پرومچ.
با سلام
امروز بعد از مدتها تصمیم گرفتم یه گروپ از چند مدل ساچمه بگیرم که نتیجه اش رو میبینید. فاصله 24 متر. اسلحه مارادور. ساپورت صندلی. تعداد هر شلیک 5 تا. ساچمه های استفاده شده جی اس بی 18 گرین( دوربین با این ساچمه صفر شده) آذرخش- فالکون- استراتون- کراسمن- باراکودا مچ.

[تصویر: 13940298251.jpg]
می شه گفت جی اس بی 18 کولاک کرده
چی کرده آذرخشKhansariha (60)
(2014-03-05 06:10 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
امروز بعد از مدتها تصمیم گرفتم یه گروپ از چند مدل ساچمه بگیرم که نتیجه اش رو میبینید. فاصله 24 متر. اسلحه مارادور. ساپورت صندلی. تعداد هر شلیک 5 تا. ساچمه های استفاده شده جی اس بی 18 گرین( دوربین با این ساچمه صفر شده) آذرخش- فالکون- استراتون- کراسمن- باراکودا مچ.

آقا حمید گروپ بسیار زیبایی هست... من که واقعا لذت بردم... Khansariha (8)
جی اس بی ۱۸ گرین و باراکودا مچ و فالکون عملکرد مشابهی دارند. دلم میخواد بدونم تو فواصل بالاتر آیا تفاوت چشمگیری پیدا میکنن یا نه؟
باز هم ممنون از گروپ زیباتون... Khansariha (8)
(2014-03-05 06:10 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی عالیه Khansariha (8)
من تو این فاصله 2 تا ساچمه رو هم زدم و هنوز هر وقت گروپش رو میبینم باهاش کلی حال میکنم ماشالله شما 5 تا جی اس بی رو روی هم کاشتید.
Khansariha (8)Khansariha (8)
اقا حمید به ما میگه با نخجیر امل گروپ گرفتم و عکسشو میزارم،بعدش میبینیم انگار فالکون بوده!!!Khansariha (226)
امروز صبح رفتم برای گروپ گیری و همه وسایلم را هم جمع کردم(تا اورینگ های یدک ای تی را هم همراهم بردم)و وقتی رسیدم و مستقر شدم تازه یادم افتاد که کاغذ های سیبل را که اماده کرده بودم روی میز نهار خوری جا گذاشتمKhansariha (367)
با هزار بد بختی چند تا تیکه کاغذ از توی ماشین و از کاغذی هایی توی جیب(که گذاشته بودم روشون اسم سایتو بنویسم و بدم به اینو اون)و فیش پوز و ... توانستم یکم شبهه سیبل دست و پا کنم!!!Khansariha (172)
خلاصه نتایج گروپ به این شکل شد.
البته فاصله بین 20 تا 25 متر بود(دقیق نمیدونم)و همه گروپ ها 5 شلیک با ای تی 44 بود و همه هم از روی شوتینگ رست زده شده و خطای انسانی صفر بود.و با هر بار پر کردن ای تی بیش از 3 خشاب نزدم.و یکمم هوا بادی بود.
این 3 گروپ همگی 5 تیر و با تی اس 22 وزن شده(1.40 گرم)بود.الان که بخودم فکر میکنم میگم چرا همه را 1.40 زدم!!!بقیه وزناشم که همراهم بود!!!خوب دیگه یکم شوت زدم خخخخخ
[تصویر: 13941856642.jpg]
[تصویر: 13941856643.jpg]
[تصویر: 13941856644.jpg]
اینم یک گروپ از ساچمه اذرخش در مقایسه با ساچمه کراسمن هالوپوینت.(تقدیم به اقا اذرخش که دنبال گروپش بودن)
[تصویر: 13941856641.jpg]
البته یکم از ساچمه اذرخش طرف داری هم کردم و وقتی باد قطع میشد اذرخش میزدم که گروپش بهتر در بیاد وگرنه بقیه گروپ ها را در شرایط بادی گرفتم.
اینم یک گروپ قدیمی(برای چند هفته پیش)با 54 و فاصله 10 متر،اونم با شوتینگ رست.
[تصویر: 13904834722.jpg]
اقای اذرخش ساچمه های تولید شما خوبن،اما یک سری ایراداتی دارن که مصرف کننده را ناراضی میکنه،که اگه اونا را رفع کنید 100% بازار مصرف خیلی خوبی خواهد داشت.
یکیش همین گروپ بازشون هست که به احتمال خیلی بالا به خاطر تلورانس وزنی بالای این ساچمه هست و یکی دیگش هم اندازه خیلی بزرگ دامنه هاشون،من اندازه گیری کردم،بعضی از ساچمه ها دامنشون تا 6 میلیمتر هم میرسید!!!
الان ساچمه کراسمن با این که سبک تر از 1 گرم هم میشه اما دقت خوبی داره(تازه اونم توی اون باد)،برای دقت بالا نباید حتما وزن ساچمه بالا باشه،الان مثلا ساچمه 17،18 گرین اذرخش برای 54 یکم سنگین هست،چه برسه به سلاح های ضعیف تری مانند شادو 1000 و دیگر سلاح های فنری غیر مگنوم!!!
من سعیم را میکنم که سر فرصت ساچمه های اذرخش را هم وزن کشی کنم و با ساچمه وزن شدش هم یک گروپ در فواصل مختلف 20،30،40 متر بگیرم.تا ببینم روی ای تی چه طور جواب میده.
اما خواهشا بحث دامنه و وزنشون را درست کنید،دامنشون اورینگ خشاب ای تی را خراب میکنه(کما این که الان باید برم 2 تا اورینگ برای خشاب ای تی 44 بخرم)و وزنشون هم باعث گروپ بازشون میشه.Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
منم امروز تفنگمو باز کردم و یه فنر کوتاهتر(چند حلقش شکسته که مال شادو بود)رو انداختم روش
اسلحه ضعیف شده ولی لگدش خیلی کم شده خخخخخخخخخ
اینم تصاویر گروپ من:
اولی مربوط به 15 متر هست.اون دوتا که کنار خوردن دلیلش زیاد نگه داشتن اسلحه و خستگی دستم بود

دومی هم مربوط به 20 متریه

شرایط جوی هم مناسب بود.ولی هر از چندگاهی باد میومد
لینک مرجع