انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام.

[تصویر: 13661323812.jpg]

دوستان دیروز فرصتی شد تا با مارادور و چند ساچمه مختلف تست بگیرم که نتیجه رو تو عکس میبینید.
ممنون حمید خان. با ساپورته یا سر دست؟ مال فالکن که خیلی خوب شده خسته نباشید ولی فکر کنم توی این فاصله باز هم بشه از این مرد امریکایی نتیجه ی بهتری گرفت, نه؟
حسین جان سلام. عذر خواهی میکنم با ساپورت صندلی این تست گرفته شده. خودت حساب کن 70 تا تیر سر دست بعدش هم راهی بیمارستان.خخخخخ
در ضمن حق با شماست. میشد بهتر از این هم تست گرفت ولی خداییش چون همه پشت سر هم بود هم نفس کم آورده بودم هم چشمام جایی رو نمیدید هم مغزم از کار افتاده بود.
سلام داش حميد احسنت به ايندقتت تو تير اندازي مثل هميشه نامبر 1 فالكون و جي اي بي كه حرف نداشت ولي بقيه ساچمه ها هم با اين تفنگ خوب تست شده Khansariha (8)
درود
گروپ گیری بسیار زیبا و مفیدیست،خسته نباشید.
باراکودا واسه چه شرکتیست!؟
بنظر بنده هم میشد گروپهای بهتری گرفت با کمی استراحت البته خخخخKhansariha (8)
با سلام. باراکودا h&n و 21 گرینی است.
(2013-04-17 11:58 AM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.

[تصویر: 13661323812.jpg]

دوستان دیروز فرصتی شد تا با مارادور و چند ساچمه مختلف تست بگیرم که نتیجه رو تو عکس میبینید.
خب یه خسته نباشید و باریک الله خدمت آقا حمید عزیز Khansariha (256)
با توجه به گروپ گیری بدون شوتینگ رست و تنها با ساپورت معمولی باید بگم که گروپ خوبی شده Khansariha (8)
اغلب گروپها در حد همان سکه هستند که معلوم میشه تفنگ با این ساچمه ها سازگاری خوبی داره
اگر بخواهیم رتبه بندی از روی این گروپ برای تیرانداز و تفنگ آقا حمید داشته باشیم نتایج زیر قابل ذکر هست
البته اختلافها کمه و بنطر من میتونه بعضی رتبه ها با تست و گروپهای مجدد جابجا شوند ولی فعلا اینگونه بیان میکنم
1- برای فالکون که نقش (magic pellet) یا ساچمه جادوئی این تفنگ را میتونه دریافت کنه
2- ساچمه جی اس بی 18
3- کراسمن هالوپوینت
4- h&n باراکودا
5- جی اس بی 16
6- جی اس بی استراتون
7- و البته آخری پرومگنوم
باز میگم ا اختلافها زیاد نیست و خیلی کمه
چند نکته
در اغلب شلیکها ساچمه ها رفتار مشابهی دارند (غیر از پرومگنوم و باراکودا که کمی به چپ میزدند)
دو ساچمه کراسمن و فالکون کاملا یکسان میزنند و میتونند همزمان استفاده شوند
از نطر نقطه برخورد کراسمن و جی اس بی 16 از بقیه کمی بالاتر هست البته اختلاف زیاد نیست
از نطر شکاری
اگر حد کیلزون را برای اجسام کوچکی مثل سر یک پرنده کوچک هم در نطر بگیریم یعنی تقریبا همه تو رنج کیلزون و هدشات هستند (کیلزون یک اینچ و یا اندازه یک سکه 50 تومنی) حتی میشود با اغماض و صرف نطر از یکی دو شلیک بد پرومگنوم را هم در این معیار راه داد خخخخخخ . فعلا Khansariha (256)
ضمن عرض خسته نباشید به آقا حمید و آقا علی Khansariha (8)
ببخشید که نظر شخصیم رو بیان می کنم
از مارادور انتظار بیشتر داشتم
مخصوصا با ساچمه کراسمن و jsb16 گرین
چون بیشتر تو تاپیک ها خوندم که با کراسمن باید واکنش بهتری نشون می داد
آیا دلیل خاصی داره ؟
امیدوارم در فاصله دورتر گروپ این تفنگ رو ببینم
سپاس بر شما و زحمتی که کشیدین Khansariha (8)
آقا عبدالله عزیز از لطفت ممنونم. به دوست عزیزمون آقا سید هم توضیح دادم. بخاطر اینکه پشت سر هم تیراندازی کردم دقتم خیلی پایین اومد. پیش خودت فکر کن 70 تا تیر پشت سر هم دقت رو پایین میاره و خواه ناخواه تمرکز از بین میره. فرصت بشه ایندفعه با تمرکز و فاصله بیشتر اقدام به این کار میکنم.
حمید عزیز فالکن خیلی خوب خورده ولی موضوع اینه که این فاصله در رنج بهترین عملکرد فالکن هست.میشه یه گروپ فالکن بین 35 تا 40 متر هم بذارین؟Khansariha (8)
لینک مرجع