انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان بالاخره امروز فرصتی پیش اومد تا تونستیم یه گروپ بگیریم البته اساتید بفرمایند وضعیت چند چنده و امتیاز بدن .
فاصله : دقیق 18 متر
ساچمه : پرومگنوم
اسلحه : دیانا52 تی 06
کالیبر : 4.5
دوربین : سنتر پوینت 40*16*4
زوم : 10
حالت : نشسته ، ساپورت صندلی
تعداد شات : هفت شات
موقعیت : داخل سالن ورزشی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رحیم جان اون مرکز سیبل شلیک چندمه؟

گروپ خیلی خوبیه و یه بار دیگه پرچم 52 بالا رفت.تازه با پرومگنوم!! Khansariha (8)
دکترجان شلیک سوم .
دوستان لینک زیر دیدم جالبه گفتم برای دوستان قرار دهم .انواع سیبل قابل چاپ :

با سلام گروپ امروز در خارج از شهر

با وجود باد که هر چقدر به طرف ظهر میرفتیم تند تر میشد بد از کار در نیومد

کاشکی سالنی واسه تمرین وجود داشت تا در شرایط جوی مناسب بتونیم گروپ گیری کنیم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شلیکی که کمی بیرون خورده به دلال وزش ناگهانی باد بود

گروپ بعدی در فاصله دورتر با وجود شدت گرفتن باد

اینم یه گروپ ازدیانا 52 ودربین لیپرز3-9*40که اقااحسان زحمتشوکشیدند
فاصله 50متر
ساچمه پرومگنوم5/5
وضعیت نشسته باساپورت
هواافتابی وکمی بادملایم

دوستان شرمنده ازاینکه حجم عکسها بالاوبی کیفیته انشائالاه دفعه بعد بهترمیشه
دوستان یه نکته سعی کنید در فواصل کمی کمتر و معقول تر گروپ گیری کنید این گروپ گیری بیشتر به هدف زنی نزدیک هست البته جسارت نباشه Khansariha (8)
سلام دوستان خوب Khansariha (8)
یه گروپ بزاریم خستگی چند روزه از تن در بیاد Khansariha (8)
AT44.10.WX L&V
دوربین :CENTER POINT 4.16.40
فاصله دقیق 20 متر با رنج فایندر زاوارسکی
ساچمه Jsb
تعداد شات 8
وضعیت درازکش
سعی کردم فشار بار رو روی 200 تنظیم کنم

اینم با تیر وزن شده و دست چین شده GAMO MATCH DIABOLO 1g
تعداد شات 4 تا

اینم دوتا تیر که رو هم خورده بود از داخل چوب در آوردم

انشا الله بتونم در فاصله های بیشتر با ساچمه های متفاوت گروپ بگیرم
توی دشت یک جمجمه گاو افتاده بود که ازش به عنوان سیبل استفاده کردم برای گروپ گیری
اسلحه : مگنوم 460 کالیبر 4.5
فاصله:20متر
دوربین : بوشنل 4-12 *42 ao
ساچمه:باراکودا
وضعیت : ایستاده با ساپورت روی ماشین
هوا آفتابی بدون باد .زوم دوربین روی 9 بود [img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
(2013-01-24 12:02 AM)poya 2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی دشت یک جمجمه گاو افتاده بود که ازش به عنوان سیبل استفاده کردم برای گروپ گیری
اسلحه : مگنوم 460 کالیبر 4.5
فاصله:20متر
دوربین : بوشنل 4-12 *42 ao
ساچمه:باراکودا
وضعیت : ایستاده با ساپورت روی ماشین
هوا آفتابی بدون باد .زوم دوربین روی 9 بود [img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

سیبلت چی بوده ؟ جم جمه ؟!؟Khansariha (218)
لینک مرجع