انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-07-06 09:05 PM)mster نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه عجب یه گروپ از ای تی 44 اومد
ممنون دوس عزیز انشا... به ساچمه های دیگه هم که رسیدی یه گروپم واسه ما بزار ازش

منم ای تی و لیپرز و پرو مگنوم دارم اما نتونستم مثل شما گروپ بگیرم
خواهش میکنم دوست عزیزKhansariha (48) من هم اوایلش نمیتونستم گروپ خوبی بگیرم تا طبق فرمایش برخی از اساتید محترم ساچمه ها رو با ترازوی دقیق وزن کردم و ساچمه های پرت رو کنار گذشتم و در مرحله دوم با فیش میکرفون دامنهء ساچمه های هم وزن رو صاف کردم.و نتیجه این شد که باز هم من رو راضی نکرده. من انتظار بیشتر از اینها رو از ای تی داشتم که فکر کنم با ساچمه جی اس بی بتونم گروپ بهتری بگیرم.
راستی با سایلنسر این گروپ گرفته شده.Khansariha (8)
سلام اقا رضا.
گروپت توی 46 متر با پرو مگنوم واقعا خوب شده.مطمئن باش هر کاری بکنی دیگه از این بهتر نمیشه چون نه مشکل اسلحه هست نه تیر انداز فقط ساچمه.البته بازم میگم با این ساچمه خیلی گروپ خوبی گرفتی واقعا خوبه.و مطمئنم با ساچمه بهتر گروپ های عالی میگیری.
فقط دوستان گل توی گروپ گیری سعی کنید فواصل رند باشند مثلا 10،15،20،25 الی آخر .
با تشکرKhansariha (8)
(2013-07-06 09:32 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا رضا.
گروپت توی 46 متر با پرو مگنوم واقعا خوب شده.مطمئن باش هر کاری بکنی دیگه از این بهتر نمیشه چون نه مشکل اسلحه هست نه تیر انداز فقط ساچمه.البته بازم میگم با این ساچمه خیلی گروپ خوبی گرفتی واقعا خوبه.و مطمئنم با ساچمه بهتر گروپ های عالی میگیری.
با تشکرKhansariha (8)

سلام از بنده استKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (8)
تشکر میکنم از محبت شما.در مورد فاصله هم به روی چشم از این به بعد حتما رعایت میشود.
استاد و دوست عزیز لطف کنید و بفرمایئد که آیا صفر اول دوربین روی 45 متر خوبه یا نه ؟
برای گروپ قبلی صفر اول را روی 30 متر گذاشتم ولی در فاصله های زیاد افت ساچمه زیاد تر شده بود!!Khansariha (226)
(2013-07-06 08:56 PM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تفنگ:هاتسان ای تی 44
دوربین سلاح:لیپرز 4-16*50.با نهایت زوم(16*)گروپ گرفته شده
ساچمه:پرومگنوم .بادقت وزن و دستچین شدن(دوستان شرمنده من بجز پرومگنوم به ساچمه بهتری دسترسی ندارم.تازه همین پرومگنوم هم به سختی در شهر ما پیدا میشه)
مسافت:46 متر دقیق
ساپورت:صندلی .مناسب و بدون لرزش
هوا :آفتابی بدون باد
صفر دوم دوربین:45 متر
تعداد شلیک:10 شات
.........................
آقا رضا ضمن تشکر از گروپ خوبتون این پرومگنومی که استفاده کردی ظاهراً اصل نیست. اگه با اصلیش بزنی حتماً گروپت بهتر هم میشه.Khansariha (8)
(2013-07-06 10:05 PM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-06 09:32 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا رضا.
با تشکرKhansariha (8)

تشکر میکنم از محبت شما.در مورد فاصله هم به روی چشم از این به بعد حتما رعایت میشود.
استاد و دوست عزیز لطف کنید و بفرمایئد که آیا صفر دوم دوربین روی 45 متر خوبه یا نه ؟
برای گروپ قبلی صفر دوم را روی 30 متر گذاشتم ولی در فاصله های زیاد افت ساچمه زیاد تر شده بود!!Khansariha (226)

منظورتون صفر اوله (اونی که دورتره) دیگه؟چون صفر دوم روی 45 متر امکان نداره.
بهترین راه برای مشخص کردن صفر تفنگتون,استفاده از نرم افزار chairgun است که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توضیحات لازم برای کار با آن داده شده.Khansariha (8)Khansariha (256)
(2013-07-07 06:46 AM)omidsoltani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-06 10:05 PM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا رضا.
با تشکرKhansariha (8)

استاد و دوست عزیز لطف کنید و بفرمایئد که آیا صفر دوم دوربین روی 45 متر خوبه یا نه ؟
برای گروپ قبلی صفر دوم را روی 30 متر گذاشتم ولی در فاصله های زیاد افت ساچمه زیاد تر شده بود!!Khansariha (226)

منظورتون صفر اوله (اونی که دورتره) دیگه؟چون صفر دوم روی 45 متر امکان نداره.
بهترین راه برای مشخص کردن صفر تفنگتون,استفاده از نرم افزار chairgun است که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توضیحات لازم برای کار با آن داده شده.Khansariha (256)Khansariha (8)
بله منظورم همون صفریه که دورتره.اشتباه تایپی بود .دوست عزیز تشکر میکنم از یادآوری و راهنماییتونKhansariha (48)
دیگه نمیشه پست رو ویرایش کرد پس مجبورم حذفش کنمKhansariha (8)
(2013-07-07 07:02 AM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله منظورم همون صفریه که دورتره.اشتباه تایپی بود .دوست عزیز تشکر میکنم از یادآوری و راهنماییتونKhansariha (48)

آقا رضا نیازی به حذف پستتون نیست.ویرایش شدKhansariha (8)
(2013-07-07 09:53 AM)Marksmann نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-07 07:02 AM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا رضا نیازی به حذف پستتون نیست.ویرایش شدKhansariha (8)

آقا مهدی دست شما درد نکنه.مرسیKhansariha (8)
زحمت پست 1930 رو که عکس گروپ داخلش هست هم بکشید اون رو هم به اشتباه نوشتم صفر دوم در حالی که باید مینوشتم صفر اول.Khansariha (8)با تشکر
سلام بر اقا رضای عزیز.
اول اینکه بنده استاد نیستم لطفا تعریف الکی نکنید ،من اینجا درسایی که از دوستان گرفتم دارم پس میدم.Khansariha (8)
در خصوص صفر اول من خودم همیشه سعی کردم ای تی توی 60 متر صفر کنم.اینجوری واقعا عالیه و به راحتی با میل دات دوربین میتونید بین 15 تا 70 بزنید البته با تمرین و به دست اوردن فواصل و افت ساچمهKhansariha (8)
شرمندم کردی رضا جان,شما لطف داری همین که قبول زحمت کردی خودش یه دنیا لطف هستش انجام دادنش هم دنیایی دیگر,
دستت درد نکنه آقا رضا که با این دقت انجام دادی،خسته نباشی،ممنونم،با هالوپوینت گروپها عالی بود ،همنطور که گفتی پرومگنوم هم توقع ازش همینه،بازم مرسیKhansariha (8)
لینک مرجع