انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
جناب بحث سر تلفظ حرف آ یا ای برتیش یا امریکن نیست، دلیل جدا قرمز کردن آیر تاکید بر ماهیت تفنگ بادی این انجمن بود که فکر کردم شاید تفنگ برنو مناسب اینجا نباشه. ندیدم هم کسی در این تاپیک به جز گروپ از سلاح بادی گذاشته باشه.
من از قسمت اخرپست 2625شما برداشت خوبی نکردم !!!!، درضمن اینجا ما برای انواع سنتر فایرها و ریم فایرها تاپیک داریم داریم،ولی مبحث اصلی ،اسلحه بادی هستش،و این تاپیک هم همانطور که مشاهده میشه عنوانش هست 'تصاویر گروپ گیری وبرسی آن.وهیچ محدودیتی در خصوص گروپ وجود نداره،
(2014-04-08 03:51 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
امروز از بیکاری داشتم چینی۶۲ خودم رو روغنکاری میکردم. به ذهنم رسید چرا هیچکس یه گروپ با این تفنگ و جی اس بی نمیگیره؟؟؟؟؟؟؟؟!؟!؟!!!!
واقعا تاحالا به این فکر کردید معمولا گرونترین ساچمه ای که با این تفنگ شلیک میشه پرومگنومه؟؟؟خخخخKhansariha (290)
میدونم کسی دلش نمیاد با ۶۲ جی اس بی شلیک کنه ولی یه بار که میشه گروپ گرفت!!
خودم که jsb ندارم.(خخخخخخ واقعا ندارم!!)Khansariha (226)
حالا میشه یه عزیزی لطف کنه یه گروپ با jsb exact بزاره که ما فیض ببریم؟!؟؟Khansariha (214)
با تشکرKhansariha (8)

پیرو قولی که برای تهیه گروپ با تفنگ های چینی و ساچمه های مختلف داده بودم اینها رو دیروز با تفنگ شانگهای 55 و پنج نوع ساچمه مختلف در 12 متر(همه با مگسک) و حالت بنچ رست گرفتم.البته این شانگهای نزدیک 40 سال سن داره و آخرین باری که سرویسش کردم دو سال پیش بوده...بنابراین فکر کنم وضع واشر پیستون و واشر سر لول(اینو مطمئنم!!) زیاد جالب نباشه.با این همه دیدنش خالی از لطف نیست:
5 شلیک با پرومگنوم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5 شلیک با کراسمن پوینتد،
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5شلیک با اچ اند ان دیابلو،

5 شلیک با کراسمن هالوپوینت،

و 5 شلیک با جی اس بی اگزکت که نشون داد حتی یه چینی کهنسال هم با این ساچمه خوب میزنه!!

امیدوارم این گروپها مایه انبساط خاطرتون!! بشهKhansariha (219)Khansariha (219)
و یادآوری می کنم که اینها به درخواست دوست عزیزمون دتونیتور تهیه شده و ارزش قانونی دیگری ندارد!!Khansariha (8)
پی نوشت:
قطر اون دایره کوچک دقیقا یک سانتی متر هست و از روی اون می شه ابعاد گروپها رو به دست آورد.
ممنون از گروپ ها. لطفا عکس تفنگ هم بزارید تا ببینیم چه تفنگی منظورتون هست، عکس کاپ روشه؟
چینی ها یا حتی دیانا های قدیمی واشر چرمی یا نمدی داشتند این واشر ها خوراکشون روغن بود مادامی که چرب و مرطوب نگه داشته میشدند عالی مکش میکردند.
تجربه خودم درکارکردن با تفنگ های برک بارل وچینی خلاصه میشه در این بیت شعر : امیدوار بود آدمی به خیر کسان، ... مرا به خیر تو امید نیست، شرمرسان. با بهترین ساچمه ها هم دقت خوبی ندارندKhansariha (8)
مهدی جان ، همه گروپ ها حدود 2 در 3 سانتی متر هستند و خوب تفاوت فاحشی بین نوع ساچمه ها نداشته و البته نمی توان دقت بیشتری ازش انتظار داشت، امیدوارم دوستان چینی بدست از نوع نسل جدید هم چند گروپ با ساچمه هایی مثل کراسمن و جی اس بی در مقایسه با گاموها و ساچمه های وطنی بگیرند!Khansariha (8)
(2014-04-19 11:57 AM)profesor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از گروپ ها. لطفا عکس تفنگ هم بزارید تا ببینیم چه تفنگی منظورتون هست، عکس کاپ روشه؟
چینی ها یا حتی دیانا های قدیمی واشر چرمی یا نمدی داشتند این واشر ها خوراکشون روغن بود مادامی که چرب و مرطوب نگه داشته میشدند عالی مکش میکردند.
تجربه خودم درکارکردن با تفنگ های برک بارل وچینی خلاصه میشه در این بیت شعر : امیدوار بود آدمی به خیر کسان، ... مرا به خیر تو امید نیست، شرمرسان. با بهترین ساچمه ها هم دقت خوبی ندارندKhansariha (8)

عکساش رو قبلا گذاشتم اینجا و اینجا:

واشر پیستونش هم چرمیه.البته فکر کنم باید تعویض بشه و اینبار دنبال یه تغییراتی روی واشرش هستم.این تفنگها بهترین گزینه هستن برای آدمهای سریشی که موقع تیراندازی دنبالتون راه میفتن و هیچ اعتمادی هم نیست که تفنگی که به دستشون میدی سالم برگردونن!!!Khansariha (399)
(2014-04-19 12:29 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی جان ، همه گروپ ها حدود 2 در 3 سانتی متر هستند و خوب تفاوت فاحشی بین نوع ساچمه ها نداشته و البته نمی توان دقت بیشتری ازش انتظار داشت، امیدوارم دوستان چینی بدست از نوع نسل جدید هم چند گروپ با ساچمه هایی مثل کراسمن و جی اس بی در مقایسه با گاموها و ساچمه های وطنی بگیرند!Khansariha (8)
البته صادق جان با جی اس بی بد نزده... ولی خوب حیف جی اس بی که با این بزنی!Khansariha (219)
ممنون, عذاب وجدان نگرفتی جی اس بی با این شلیک کردی؟ Khansariha (172) این نوع تفنگ جز بی دقت ترین تفنگ های بادی هست، من یه دونشو البته نه به قدیمی مال شما داشتم خان لولش پس از 2000 تایی ساچمه شهاب و بیژن کاملا صاف شد!! اما خاطره انگیز ترین شکارم با تفنگ بادی با این مدل رقم خورد، یک بار در فاصله حدودا 80 متری کاملا اتفاقی برای یک پرنده تیرانداختم شاید 10 متر هولد اور کردم چون سرعت ساچمش خیلی پایین بود چندثانیه ای که طول کشید به اونجا برسه کاملا ساچمه رو میدیدم چه طور مثل موشک بالستیک دقیق به هدف خورد . آخرش هم وقتی مگنوم 350 گرفتم به طور نمادین و بی رحمانه ای انتقام تمام موقعیت هایی که خراب کرد، ساچمه هایی که حروم کرد، وقتایی که تلف کرد، ازش گرفتم Khansariha (214)
برگردیم سر بحث؛ من کارهای جالبی برای جایگزین کردن واشر تفنگ نمدی و ساخت واشر داشتم. یه روشش ساخت واشر به وسیله الیاف نخی و چسب مزدا ( چسب واشر انجین ) بود، میایم پیستون رو کمی گود میکنیم و به جاش رشته نازک نخ می پیچیم دورش تا به قطر واشر چرمی برسه در همین حین باید مدام بین لایه های نخ چسب مزدا بزنیم؛ بعد اضافاتشو پاک میکنیم و یه واشر عالی تولید میشه. الان روی دیانا 52 واشر نمدی دوستم واشر دستساز خودم هست البته این دوستمون طی این 2 سال شایذ 500 شلیک باهاش نداشته اما فعلا که کاملا سالمه. اگه با این چسب آشنا باشی میدونی وقتی ببندهکم از واشر ارجینال دیانا نداره. این روش رو تست کن خیلی جالبه. فقط باید رشته های نخ جنس خاصی داشته باشند که با آزمون و خطا به دست میاریش.
نقل قول :برگردیم سر بحث؛ من کارهای جالبی برای جایگزین کردن واشر تفنگ نمدی و ساخت واشر داشتم. یه ...
دوست عزیز بحث گروپگیری و بررسی گروپ های دوستان بحث اصلی تایپیک هستش و تیون و تعمیر و تغییرات مربوط به تایپیک تیون سلاح و یا تعمیر سلاح بادی !!!
خواهشمند است نسبت به درج پست هاتون کمی دقت بفرمایید.Khansariha (8)
(2014-04-16 11:11 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

چنتای گروپ با fx.royal 400 رگوله سه ولوم گرفتم تقدیم شما .
اولین گروپ ولوم 3 و دومین گروپ ولوم دو متاسفانه از گروپ ولوم 1 عکسی ندارم .
[تصویر: 13976770991.jpg]

[تصویر: 13976770992.jpg]

گروپ از fx t.12

[تصویر: 13976772921.jpg]

گروپ از هاتسان at44 .
تقدیم شما .
[تصویر: 13976774611.jpg]

و گروپ از رین استورم رگوله و جا داره یک تشکر ویژه از سعید عزیز بکنم .

[تصویر: 13976776231.jpg]
(2014-04-07 12:36 PM)melalis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپ با وایرخ 100 f.s.b
ساچمه جی اس بی 16
فاصله ها 38 و 40 .. دلیلشم جابجایی مکان
باد ملایم

گروپ خیلی چیزا رو به آدم میگه Khansariha (219)Khansariha (219)

-----
جا داره از آقا مسیح بخاطر راهنماییاشون در خصوص تمیز کاری لوله سلاح و پاره ای مسایل دیگه تشکر کنمKhansariha (8)
سلام و درود

دوست عزیز بسیار خوشحالم که تونستم خدمتی بکنم .

گروپ بسیار عالیه . و حتی بهتر هم میتونه باشه درصورتی که دوربین بهتر استفاده کنید .
و پارمترهای که باید رو رعایت کنید گروپ شما بهتر هم خواهد شد . Khansariha (8)
به به مسیح جان بازم من چند روزی به سایت سر نزدم و شما دوباره گل کاشتی با این گروپهایی که حتی توی فرومهای خارجی نمیشه پیدا کرد.با اسلحه های توپی که همیشه واسه اولین بار(البته تک و توک دوستانی رویال 400 رو دارن) شما رو میکنید.بابا لااقل عکس این تفنگها رو بذار تا حالشو ببریم.پیشاپیش از اینکه بعدها من و امثال بنده واست شاخ میشیم عذرخواهی میکنم.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
شرمنده تصاویر رو حذف نکردم.انصافا دیدن مجددشون به سنگین شدن صفحه می ارزه.
تفنگ CFRفنری فاصله 22متر ساچمه مچ در بادی من خیلی باز می زنه ولی پرومگنوم جمع تیرش بهتره تصویر شماره یک هم ساچمه وزن شده می باشد که بهتر عمل می کنه ولی در فاصله بیشتر از 35متر هر دوساچمه خوب نیستند من برایه این مدل بادی تا 30 متر حساب باز کردم از اون بیشتر نمی زنم در ضمن ساپورت هم صندلی بود ...بادی در کار نبود دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع