انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
یه گروپ سر بند کنی!Khansariha (399)

تفنگ هاتسان bt65-rb
دوربین گامو 8-32
فاصله 12 متر
وضعیت هوا بدون باد و آفتاب شدید و داغ
نشسته با ساپرت و لرزش دست
5شات برای هر گروپ

باراکودا فشار حدود 170 بار
جی اس بی 15.89 حدود 155 بار
جی اس بی مانستر حدود 140 بار

عکس:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا گیر ندین چرا تو این فاصله گروپ گرفتی چون جا نداشتم اینم رفتم بالا پشتبوم زیر آفتاب جمع کردم.......
(2012-08-17 12:34 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تفنگ هاتسان bt65-rb
دوربین گامو 8-32
فاصله 12 متر
5شات برای هر گروپ

عکس:

لطفا گیر ندین چرا تو این فاصله گروپ گرفتی چون جا نداشتم اینم رفتم بالا پشتبوم زیر آفتاب جمع کردم.......

مبارکت باشه، اولین گروپش هست؟
این که دقتش از 54 هم کمتره
آخه پی سی پی گرفتین حد اقل توی 40 متری گروپ بزارینن
(2012-08-17 12:34 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تفنگ هاتسان bt65-rb
دوربین گامو 8-32
فاصله 12 متر
5شات برای هر گروپ

عکس:

توی این فاصله با این اسلحه باید گروپ تیر روی تیر میگرفتید...
لطفا یک گروپ دیگه توی مسافت بالای 30 متر بگیرید,اونم با ساپورت...
اینطوری در حق سلاح ظلم میکنید!!!
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)
شاهین خوبه بهت گفت که بهش گیر ندبن برای فاصله

با جی ای بی جمع تر زده رسته؟
اسلحه: Gamo Cfr 4.5
ساچمه:پرومگنوم(البته از اون قدیمیا!!) توضیح:دوربین با ساچمه پرومگنوم جدید صفر شده و دلیل اینکه تیرها چپ خورده همینه
فاصله:31 متر
وضعیت:نشسته با ساپورت میز
5 شلیک

[تصویر: IMG_4007.jpg]

[تصویر: IMG_4006.jpg]
دوست عزیز خیلی باز نیست ولی خوبم نیست احتمالا برای ساپورت نامناسب هستش
با مگسک؟
(2012-08-17 01:55 PM)Moien.A نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساچمه:پرومگنوم(البته از اون قدیمیا!!) توضیح:دوربین با ساچمه پرومگنوم جدید صفر شده و دلیل اینکه تیرها چپ خورده همینه
5 شلیک

این گروپ با ساچمه پرومگنوم در فاصله 31متر و تفنگ گامو خیلی خوبه...
ولی خیلی جالبه!!!!!
چه 5ضلعی قشنگی درست کرده!
(2012-08-17 02:25 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-17 01:55 PM)Moien.A نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5 شلیک

خیلی جالبه!!!!!
چه 5ضلعی قشنگی درست کرده!
آره شانسی اینطوری شد.Khansariha (226)
البته اگه منظورتون................هست باید بگم اشتباه میکنید.
یک گروپ گیری ارزشش رو نداره که بخوام.......
لطفا یکم به نوع ویرایش جملاتتون دقت کنید که سو تفاهم نشه.
دوستان سعی کنید علمی تر بحث کنید.
فکر کنید فردا روز یک شخص تازه وارد میاد به این تاپیک سر میزنه.همه چیز میبینه الا مباحث اصلی مربوط به گروپ گیری.سعی کنید تشکر ها و ابراز علاقه ها رو بیشتر ببرین روی کلید تشکر
همینجوری فاصله بین پستها زیاد هست لطفا با چند کلمه کوتاه صفحات رو سنگین و محتوی رو مخدوش نکنید
لینک مرجع