انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
امروز وقت کردم یه گروپ از سه مدل ساچمه ای که داشتم بگیرم (ساعت ۱۹:۲۵)

تعداد شات : ۵ تیر
فاصله : ۱۰ متر
اسلحه : گامو شادو ۱۰۰۰
دوربین : گامو ۴*۳۲
صفر دوربین : ۱۵ متری
حالت تیراندازی: نشسته با ساپورت

عکس اول با ساچمه پرو مگنوم ، (ساچمه ای که بالاتر از همه خورده اولین شلیک بود)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس دوم ساچمه پرو مچ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس سوم ساچمه جت نخجیر

نظر دوستان چیه؟
آقا اصلان سلام. اول این رو بگو که ساپورتی که استفاده کردی چی بوده. بعد نظر بنده اینکه پرو مگنوم و جت گروپ بهتری بهت داده. سعی کن تو همون 15 متر که دوربین رو صفر کردی تست این 3 مدل ساچمه رو بگیری و ببینی چه نتیجه ای بهت میده. یه پیشنهاد بهت میدم و اون اینکه قبل از اقدام به گروپ گیری اول 10 تا تیر همین جوری ( حالا تو هر هدفی که خواستی) بزن بعد اقدام به گروپ گیری کن و ببین نتیجه بهتر میشه یا نه.
اقا حمید سلام
ممنون از نظرت وقت کنم حتما این کار رو میکنم و تو ۱۵ متر هم گروپ میگیرم از هر سه ساچمه
ساپورت هم صندلی بوده
اصلان جان ساپورت و گرم کردن فنر نکته های مهمی بود که حمید جان اشاره کرد . و نکته مهم دیگه اینکه شما باید لگد اسلحه رو مهار کنید این پارامتر خیلی بزرگی توی گروپ گیری با اسپرینگ پیستونها هستش ..
(2013-02-20 08:02 PM)aslaan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

عکس دوم ساچمه پرو مچ

عکس سوم ساچمه جت نخجیر
[url=http://www.uploadddom/uploads/20_1313613777791.jpg[/img][/url]

نظر دوستان چیه؟
اصلان جان شما مطمعنید تفنگتون تو فاصله 15 متری صفره؟
اگه تو 15 متری صفر باشه نقطه اصابت تیرها تو فاصله کمتر مثلا 10 متر باید پایین تر از هدف باشه....
(2013-02-21 12:46 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصلان جان ساپورت و گرم کردن فنر نکته های مهمی بود که حمید جان اشاره کرد . و نکته مهم دیگه اینکه شما باید لگد اسلحه رو مهار کنید این پارامتر خیلی بزرگی توی گروپ گیری با اسپرینگ پیستونها هستش ..
سلام مسيح جان

اقا حميد عنوان كرده بودند چندتا شليك قبل گروپ گيري بايد انجام بديد كه شما هم به گرم شدن فنر اشاره كرديد . سوالي داشتم ايا براي تفنگ هاي پي سي پي هم بايد قبل از گروپ و يا هدف زني چند شليك رو بايد انجام داد ؟
البته من به همين تجربه رسيدم كه بعد از 5 شليك تفنگ به دقت و قدرتش رسيد البته وايرخ 90 منظورم هست تو روز برفي كه هوا سرد بود خيلي افت دقت و قدرت داشت كه بعد از 5 شليك به حالت نرمال خودش رسيد . البته جهت تيون از گريس نسوز استفاده كرده بودم . كه فكر كنم سرد شده بود . Khansariha (8)
(2013-02-21 01:10 AM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-20 08:02 PM)aslaan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

عکس دوم ساچمه پرو مچ

عکس سوم ساچمه جت نخجیر
[/url]

نظر دوستان چیه؟
اصلان جان شما مطمعنید تفنگتون تو فاصله 15 متری صفره؟
اگه تو 15 متری صفر باشه نقطه اصابت تیرها تو فاصله کمتر مثلا 10 متر باید پایین تر از هدف باشه....

سلام امیر جان
بله اطمینان دارم که تو 15 متری صفرش کردم یک عکس برات میزارم
[url=http://www.uploaddd.com/][تصویر: 21_1313614309721.png]

نظر دوستان چیه؟
aslaan گروپ شما به همون علتی که اقا مسیح اشاره کردند خوب نشده حرکت رو به بالا لوله اسلحه در هنگام شلیک باعث این عدم دقت شده بهتر شما از یک ساپورت مناسب تر و همچنین یک ساپورت در زیر قنداق استفاده بکنی مثل عکس زیر که نشون میده برای یک گروپ خوب باید چه شرایطی رو فراهم بکنی.[تصویر: 13614354571.jpg]
(2013-02-21 10:43 AM)aslaan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امیر جان
بله اطمینان دارم که تو 15 متری صفرش کردم یک عکس برات میزارم

نظر دوستان چیه؟

عزيزم اگه توي 15 متر صفر كرده باشيد ميشه صفر دوم و صفر اولتون حدودا 30متري ميشه...
(2013-02-21 12:01 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
aslaan گروپ شما به همون علتی که اقا مسیح اشاره کردند خوب نشده حرکت رو به بالا لوله اسلحه در هنگام شلیک باعث این عدم دقت شده بهتر شما از یک ساپورت مناسب تر و همچنین یک ساپورت در زیر قنداق استفاده بکنی مثل عکس زیر که نشون میده برای یک گروپ خوب باید چه شرایطی رو فراهم بکنی.[تصویر: 13614354571.jpg]

رضا جان این بنده خدا خیلی خسته میشه با این سیستم گروپ بگیره.بدبخت نفله میشه.الان فکر کنم یک نخ ببندی به ماشه هی بکشی کلا یک سوراخ تشکیل بشه.به تراز بالای دوربین نگاه کن.جلل خالق.مارو باش میریم بیرون به بغل دستیمون میگیم خم شو من رو کمرت تکیه بدم گروپ بگیرم.تازه میزنیم ساپورت مناسب
لینک مرجع