انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
گروپ زیر رو با شادو هزار خواهر زادم ( 12 سالس نمیدونید با چه مشقتی شلیک میکنه تازه ته قنداقشم روی شونش میزاره خخخخKhansariha (219)) گرفتم. فاصله 10 متر با ساچمه پرو مگنوم 5.5 دوربینشم دیانا 4*28 بود. اصلا جالب در نیومد نمیدونم کلا شادو ها دقتشون اینجوریه یا دوربینش مشکل داره؟ راستس خودم یه ساپورت با موکت Khansariha (214) براش ساخته بودم.

[تصویر: 14041399581.png]
نه دوست عزیز شاید دوربین هم مشکل داشته باشه ولی مشکل اول از پرو مگنوم های جدید تو بازار هست
خوب...اینم یه گروپ از دیانا 52 مجهز به تیون کیت Vortec تقدیم به همه به خصوص میلاد جان(camel-60) Khansariha (8)
5 تا شلیک JSB 15.89 اگزکت.25 متر و با ساپورت.
به زودی یه ریویو از این کیت تقدیم دوستان می کنم.
[تصویر: 14047510411.jpg]
(2014-07-07 08:08 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب...اینم یه گروپ از دیانا 52 مجهز به تیون کیت Vortec تقدیم به همه به خصوص میلاد جان(camel-60) Khansariha (8)
5 تا شلیک JSB 15.89 اگزکت.25 متر و با ساپورت.
به زودی یه ریویو از این کیت تقدیم دوستان می کنم.

مرسی مهدی جان Khansariha (8)
خیلی عالییییییییییی شد گروپش Khansariha (214)
خوشحالم واقعا داری جای من استفاده میکنی این کیت رو Khansariha (48)
واقعا تخته پشتش رو حسابی پانچ کرده چه گروپ تمیزی شد خخخخخ
منتظریییییییییییییم بی صبرانه Khansariha (172)Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسلحه : دیانا 25
کالیبر : 4.5
فاصله : 10 متر
دوربین : 4*20 ( باور نکنید زومش بترکه 2.5 باشه )
حالت : نشسته بدون ساپورت
ساچمه : نخجیر آمل + الماس پرو مچ
نتیجه : تصویر اول سیبل وسط رو با نخجیر زدم که میبینید چه فاجعه ای شده بقیه همه با الماس بوده که با دوربین گندی که من دارم بد نیست
تصویر دوم شاید باور نکنید سیبل وسط رو با نخجیر زدم که حتی یک تیر هم به سیبل نخورد و من با دهن کف کرده مونده بودم چی شده Khansariha (290) گفتم حتما دوربین به هم ریخته با الماس زدم دیدم خوب شد . خلاصه اینکه به نظر نخجیر جت هم کم کم داره هم تراز شهاب میشه .
سلام : ایکاش یک گروپی هم با آذرخش۴/۵ میگرفتید
(2014-07-11 10:46 PM)آذرخش نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اتفاقا خیلی دنبالش گشتم ولی به قول معروف " گشتیم نبود نگرد نیست " من از 2 جا ساچمه تهیه میکنم یکی ابهر که شهر خودمه و یکی هم رودسر که شهر خانومم هستش و هر از گاهی میرم اونجا ولی نبود که نبود . Khansariha (8)
(2014-07-11 10:46 PM)آذرخش نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حمید جان ای کاش شهرستان بودم عکس گروپ ها رو گذاشته بودم تا همه ی دوستان لذت میبردن
من همونطور که قبلا هم خدمتتون عرض کردم زمانی که آذرخش هست چه لذومی داره برم سراغ گامو ( البته من منظورم 4.5 هست و تجربه ی 5.5 رو ندارم )
آذرخش 4.5 یه سر و گردن از گامو و الماس بالاتره
زدن یه ساچمه ی 4.5 تو فاصله ی 20 متر اون هم به راحتی منو تشویق به استفاده از آذرخش میکنه
چون قیمتش هم مناسبه دیگه آدم دلش به حال ساچمه نمیسوزه
حمید جان دستت درد نکنه برا ساخت همچین ساچمه ای ولی مطمئنم اگه بیشتر کار شه باز هم میتونه بهتر عمل کنه
گامو چند سال داره ساچمه تولید میکنه خدایی در خد این ساچمه نیست
با سلامKhansariha (8)
دوستان من چند روز پیش یه دیانا 52 دست دو در حد آک(کلا 500 شلیک داشته) کالیبر 4.5 گرفتم دیروز که داشتم با کراسمن دوربین رو تنظیم میکردم گفتم بذار با آذرخش دو هم یه امتحانی بکنم ببینم چطور میشه و بازهم همونطور که آذرخش2 رو شادو هزارم خوب جواب داده بود رو 52 هم باتوجه به قدرتی که داره خوب جواب داد و بازم رو سفیدم کرد و باعث شده تا یه بار دیگه هم از داش حمید بابت تولید این ساچمه ها تشکر کنمKhansariha (8) .باتوجه به قدرت 52 تا 20-25 متری گروپش شد در حد 1/5 تا2 سانت که بنظرمن که واقعا برای این ساچمه با روند اولیه تولید عالی هستش. همونطور که علی آقا هم فرمودند تو 4.5 واقعا از محصولات گامو یه سر و گردن بالاتره.متاسفانه دیروز موقعیتش نبود عکس بگیرم ولی امروز یا فردا حتما این کارو میکنم و یه عکس از گروپ 52 با کراسمن هالوپوینت و آذرخش 2 میذارم
(2014-07-11 10:53 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اتفاقا خیلی دنبالش گشتم ولی به قول معروف " گشتیم نبود نگرد نیست " من از 2 جا ساچمه تهیه میکنم یکی ابهر که شهر خودمه و یکی هم رودسر که شهر خانومم هستش و هر از گاهی میرم اونجا ولی نبود که نبود . Khansariha (8)
سلام:دوست عزیز شما میتوانید پس فردا با مراجعه به فروشگاه نخجیر در رودسر خیابان طالقانی اسلحه فروشی آقای حسن جعفری ساچمه آذرخش ۴/۵را تهیه کنید
لینک مرجع