انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
گروپاتون تو 20 متر خیلی بازه.به نظرم یکی از اورینگ ها نشتی داره .حتما بررسی کنید.ای تی توی 20 متر گروپ خیلی جمع تری میده خصوصا با جی اس بی 18
(2014-12-26 08:36 PM)AIRKING نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپاتون تو 20 متر خیلی بازه.به نظرم یکی از اورینگ ها نشتی داره .حتما بررسی کنید.ای تی توی 20 متر گروپ خیلی جمع تری میده خصوصا با جی اس بی 18
سلام
از وقتی که atرو خریدم (اک)ساچمه جی اس بی دوتا بالاو سه تا یکم پایین می زنه.
اورینگها همه تعویض شده.
دوست عزیز با 15.89 یه گروپ بگیرین احتمالا با 18 سازگار نیست (بر اساس تجربه)
با سلام و درود،
بعد از گذشتن مدت طولانی از رگوله کردن تفنگ گالاتیان بنده توسط جناب استاد توکل فرصتی پیش آمد تا بتونم برای اولین بار گروپی تو فاصله 37 متر با ساچمه جی اس 18گرین بی بگیرم و خدمت دوستان ارائه بدم، البته من لرزش دست داشتم و فکر میکنم جز صفر کردن دوربین تمرین دیگه ایی با سیبل نداشتم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم تصویر ساپورت و فاصله تا سیبل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم تصویر از بنده و تفنگ گالاتیان
به به عالی برادر.....منم از رگلاتور آقا رضای توکل استفاده کردم بسیار عالی جواب داد...اگر کسی از دوستان علاقه داشت پ - خ بده تا شماره رضارو بهش بدم.
(2015-01-03 10:52 AM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به عالی برادر.....منم از رگلاتور آقا رضای توکل استفاده کردم بسیار عالی جواب داد...اگر کسی از دوستان علاقه داشت پ - خ بده تا شماره رضارو بهش بدم.
شما لطف دارید

همونطور که در تاپیک گالاتیان هستش، این تفنگ جز آشغالی ترین تفنگ های وارداتی بود که بعد از نصب ریگلاتور دقت بالائی پیدا کرد
با سلام. آقا مهدی گروپ خوبی بود فقط اگر یه نکته رو در نظر بگیرید میتونید گروپهای بهتری از تفنگ رگوله خودتون بدست بیارین. شما نردبان رو به عنوان ساپورت اسلحه انتخاب کردین و به حالت ایستاده مبادرت به تیراندازی کردین که در این جور تیراندازی باید دو حالت تعادل رو بدست بیارین. (حفظ تعادل خودتون و بعد تفنگ) اینجوری سردرگم میشید که کدوم حالت تعادل رو بهتر حفظ کنید. پیشنهادم اینه که یه ساپورت هم برای نشستن خودتون پیدا کنید اونوقت راحتتر و با تمرکز بهتری میتونید با اسلحه تیراندازی کنید.
کاملاً حق با شما هستش، من اصلاً علاقه ای برای گروپ گیری نداشتم و صرفاً جهت شکار تیراندازی میکردم، به همین دلیل تجربه نداشتم، ممنون از راهنمایی شما
لرزش دستم خیلی زیاد بود
با سلامKhansariha (8)
اسلحه:diana 350 t 06 cal 22
ساچمه:gamo promagnom
فاصله:18 m
تعداد شلیک:5 shot
با مگسک
داخل سالن بدون باد
ساپورت بالش نه خوب نه بد
وضعیت صلاح:فنر کاملا رام شده و مکش ضعیف به خاطر واشر لوله معیوب (قسمت شاچمه گذاری).
یکی از شاتها کمی پرت خورده که فکر میکنم علت عیب واشر لوله است.
[تصویر: 14215901211.jpg]
کسی گروپ وایرخ80 با ساچمه آذرخش 4.5 رو داره من هرچی دوربین رو با این ساچمه تنظیم میکنم بازم پرت و پلا میزنه
لینک مرجع