انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
رفیق شرمنده امKhansariha (226)

این چیه؟ با ساچمه زن زدی؟ Khansariha (8) اصلا ساچمه خوبی نیست.وضعیت ساپورتتون رو نمی دونم چطور بوده ولی خیلی گروپ باز شده.350 در این فاصله اصلا به این بی دقتی نیست. پس به احتمال زیاد ایراد از ساچمه و ساپورت هست.راستی با مگسک زدین؟ بازم باید بهتر از این میشد.Khansariha (226)Khansariha (8)
با سلام . گروپ امشب با پرومگنوم اصل

[تصویر: IMG_0416.jpg]

دوربين لئوپولد 40*12*3
زوم 8
قطر دايره هم 22 ميلي متر
سلامKhansariha (8)
گروپی که قصد دارم تقدیم حضورتون کنم فقط و فقط جهت مقایسه کیفیت و دقت دو نوع ساچمه پرومگنومه که نوع بی کیفیتش رو موفق شدم در فاصله 20 متر تست کنم و به دلیل کار فوری که پیش اومد ناچارا به محل کارم برگشتم و فرصت گروپگیری با ساچمه پرومگنوم باکیفیت دست نداد که از این بابت معذور و شرمسارم ولی قول میدم در اسرع وقت با همین شرایط گروپی از این ساچمه هم نقدیم کنم

اسلحه : بنجامین مارادور
ساچمه : پرومگنوم بی کیفیت(برای اینکه طبیعیتر باشه هیچکدوم از ساچمه ها وزن نشدند)
فاصله : دقیقا 20 متر
وزش باد : تقریبا صفر
وضعیت : نشسته با ساپورت تقریبا بدون خطای انسانی(ساپورت میز تلفن)
فشار باد اسلحه : 2600 پی اس آی
تعداد شلیک : 9 ساچمه

(فقط یاداوری کنم که باعلم اینکه این ساچمه برای گروپ مناسب نیست اقدام به اینکار کردم پس خواهشا دوستان از من خرده نگیرند)
با تشکر Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

[تصویر: 13486652681.jpg]
سلام دوستان گل....رسیدن مهمان های تازم باعث شد اقدام به کاری کنم که اصلا خوشم ازش نمیاد...ولی یکم حال داد بهم

اسلحه دیانا 45 کالیبر .177
درازکش با ساپرت بالشت
دوربین لئوپولد 6*42 زوم ثابت
تعداد شلیک از هر ساچمه 5 عدد
فاصله سر لوله تا تارگت 6 متر ( به خدا من آپارتمان نشینم...جا ندارم...حیاط ندارم...ساعت 9 شب هم نمیشه رفت بیرون )

ترازو نداشتم تا دستچین کنم ولی سعی کردم ساچمه ها مثل هم مدل هاشون تو لوله فیت بشن...یعنی یا همشون شل جا برن یا سفت....

راستی دوستان مدل ساچمه ها در تصویر مشخصه....قوطی هر ساچمه کنار محل هدف هست

[تصویر: 13486850761.jpg]

[تصویر: 13486850762.jpg]

خوب دوستان این هم گروپ به تفکیک هر ساچمه با کیفیت بهتر...

[تصویر: 13486855611.jpg]
ساچمه دنیا سر تیز......

[تصویر: 13486855612.jpg]
ساچمه پیمان سر گنبدی ( باز هم جا داره تشکر کنم از علیرضای عزیز که این ساچمه رو برای من تهیه و ارسال کردند...خیلی خوب زده به نظر خودم...دقتش مثل جت نخجیر بود....البته به نظرم یکم بهتر هم بود...چون اولین ساچمه پیمان دستم لرزید.{ همون بالا سمت چپ}.ولی بقیه رو خوب زد..دقتش به نظرم راضی کنندست)

[تصویر: 13486855613.jpg]
جت نخجیر....2 تا بالا رو هم خورد و 3 تا پایین رو هم....دقتش بد نیست....یکم تو دستچین کردن عجله کردم برا این

[تصویر: 13486855614.jpg]
گامو TS-10.....نمیدونم چرا تو 6 متر انقدر پایین میخوره...از اندازه هم که هیچی نگم بهتره...موندم چطور اون 3 تای زیری انقد نزدیک خورده...

[تصویر: 13486855615.jpg]
بدون شرح........

خوب دوستان این بود گروپ گیری آماتوری من در منزل...البته با کلی غر غر و حرف شنیدن و همینطور شستن ظرفا به جهت راضی شدن اهل منزل برای شلیک در منزل

یا علیKhansariha (8)
امین جان این ساچمه ای که دوستمون استفده کردن احتمالا مثل مال شما نبوده خخخ
به علاوه اینکه هر تفنگ ممکنه با یه ساچمه خوب بزنه و با یکی بد
من وایرخ 80 دارم که با جت خوب میزنه ولی باراکودا رو وحشت ناک بد
پس هر تفنگ ساچمه خودش رو میطلبه Khansariha (8)[تصویر: 13486914081.jpg]
(2012-09-26 10:29 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گل....رسیدن مهمان های تازم باعث شد اقدام به کاری کنم که اصلا خوشم ازش نمیاد...ولی یکم حال داد بهم

اسلحه دیانا 45 کالیبر .177
درازکش با ساپرت بالشت
دوربین لئوپولد 6*42 زوم ثابت
تعداد شلیک از هر ساچمه 5 عدد
فاصله سر لوله تا تارگت 6 متر ( به خدا من آپارتمان نشینم...جا ندارم...حیاط ندارم...ساعت 9 شب هم نمیشه رفت بیرون )

ترازو نداشتم تا دستچین کنم ولی سعی کردم ساچمه ها مثل هم مدل هاشون تو لوله فیت بشن...یعنی یا همشون شل جا برن یا سفت....

راستی دوستان مدل ساچمه ها در تصویر مشخصه....قوطی هر ساچمه کنار محل هدف هست

خوب دوستان این هم گروپ به تفکیک هر ساچمه با کیفیت بهتر...

[img]http]
ساچمه دنیا سر تیز......

]
ساچمه پیمان سر گنبدی ( باز هم جا داره تشکر کنم از علیرضای عزیز که این ساچمه رو برای من تهیه و ارسال کردند...خیلی خوب زده به نظر خودم...دقتش مثل جت نخجیر بود....البته به نظرم یکم بهتر هم بود...چون اولین ساچمه پیمان دستم لرزید.{ همون بالا سمت چپ}.ولی بقیه رو خوب زد..دقتش به نظرم راضی کنندست)

[img]]
جت نخجیر....2 تا بالا رو هم خورد و 3 تا پایین رو هم....دقتش بد نیست....یکم تو دستچین کردن عجله کردم برا این

گامو TS-10.....نمیدونم چرا تو 6 متر انقدر پایین میخوره...از اندازه هم که هیچی نگم بهتره...موندم چطور اون 3 تای زیری انقد نزدیک خورده...

بدون شرح........

خوب دوستان این بود گروپ گیری آماتوری من در منزل...البته با کلی غر غر و حرف شنیدن و همینطور شستن ظرفا به جهت راضی شدن اهل منزل برای شلیک در منزل

یا علیKhansariha (8)

سلام آقا احسان.
واسه گروپ گیری با ساچمه های ایرانی ، اول ساچمه را کاملا توی تفنگ بذار و بعد اگه دیدی شل جا رفت درش بیار چون با چشم نمیشه سایز ساچمه را تشخیص داد و جداش کرد ، واسه 52 که در آوردن ساچمه سخت بود من ساچمه ای را که شل توی لوله جا میرفت هوایی شلیک میکردم
خوب احسان جان البته ایشون انتقادشون چندان جالب نبود.ولی برای نشون دادن دقت روش شما هم چندان درست نیست.رک بگم اون گروپها در 6 متر از یه تفنگی مثل دیانا 45 اصلا دقت خوبی رونشون نداده. حالا چرا ؟ باید بگردی و ایراد رو برطرف کنی. هر چه قدر هم این ساچمه ها بد باشن دیگه تو 6 متر این قدر باز نمی خورن.مخصوصا پرومگنوم.مشخصا دستت لرزش داشته احسان جان و این یعنی ساپورتت مناسب نبوده یا روش دست گرفتن تفنگت مناسب گروپ گیری نبوده.به هر حال از زحمتی که کشیدی خیلی ممنونم.Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان
من این ساچمه رو امروز خریدم وبرای تستش یه گروپ گرفتم
کیفیت ساختش خوبه ولی گروپش با تفنگ من خیلی خوب نشد
فاصله 20 متر . با ساپورت . 5 شلیک . بدون وزش باد . تفنگ ویندی 5.5

[تصویر: 13487587871.jpg]
[تصویر: 02294287713298636021.jpg]
توضیحات:
نشسته.
با ساپورت.
همه ی ساچمه ها اصل و با کیفیت می باشند.
میشه گفت با هیچ کدام از این ساچمه ها سازگاری نداره.اگه تو 10 متر اینجوری بزنه تو 30 مترو میخواد چیکار میکنه؟
فالکن نسبت به بقیه بهتر بوده.البته گامو مچ هم خوب بوده.ولی اون یدونه بالایی خرابش کرده.
ولی مرسیKhansariha (8)
لینک مرجع