انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان خصوصا شما مهرداد جان
-اسلحه : مارادور 5.5 ورژن قدیم
-ساچمه:باراکودا
-7 شات
-دوربین:لیپرز50/16*4 صفر شده در فاصله ی 30 متر
-فاصله:دقیق متر نکردم ولی راحت 120 متر بود(حالا میگیریم100)
-حالت تیرانداز:خوابیده با ساپورت گونی برنج (توی بالکن)
-هوا شدیدا بادی (اون شلیکی که سمت چپ خورده توسط باد منحرف شد)
قصدم فقط هدف زنی بود ولی وقتی از نزدیک دیدم به نظرم گروپ خوبی شده بود.مطمئنا گروپ بهتر هم میده.
چون قصدم هدف زنی بود از کاغذ استفاده نکردم وگرنه سیبل اماده همراه داشتم.شما به بزرگی خودتون ببخشید
[تصویر: 13962146542.jpg]
[تصویر: 13962146541.jpg]
قرار بود با ساچمه های دیگه هم گروپ بگیرم ولی متاسفانه وقت نشد.شرمنده
*اما با تستی که گرفتم جی اس بی 18 توی 35 متر گروپ بالای 5 سانت داد.حدودا 2 ساعت فقط داشتم سعی میکردم محل برخورد ساچمه ها رو به خال نزدیک کنم ولی نشد که نشد.جی اس بی رو با تیرکمون پرت کنیم میشینه رو خال ولی ترکیبش با مارادور میشه یه چیزی در حد تک لول روسKhansariha (367)
*کراسمن هالوپوینت هم گروپ خوبی داد.یعنی نسبت به جی اس بی عالی بود اما به باراکودا نمیرسید
عالی بود رویال جان.اگه از اون ساختمونه شلیک کرده باشی همین که به قوطی خورده خودش خیلی مهمه.واقعا عالی زده.

بهت تبریک میگم با این انتخابت.مارادور واقعا تفنگ دوست داشتنیه. خیرشو ببینی.
Khansariha (8)Khansariha (8)
قربونت برمKhansariha (8)
بله از همون ساختمون سفیده زدم.(خونه خودمونه)
منم اولش فکر کردم فقط به قوطی میخوره ولی از نزدیک واقعا گروپ خوبی شده بود.
مارادوره فقط یکمی پررو شده.جی اس بی ها رو که پرت میزنه هیچ خودش میره رو تخت،من باید رو زمین بخوابم خخخخخ Khansariha (290)
چیکارش کنم ؟
سلام رویال جان کارت خیلی درسته دوتا سوال داشتم اول اینکه هدفت روی زمین بوده ؟ و دوم اینکه ارتفاع ایوان که ازش استفاده کردی با زمین چقدر بوده ؟
با سلام.
کاربر رویال به نظرم هدف زنی خوبی با مارادور و باراکودا داشتین.
تبریک میگم.Khansariha (8)
(2014-03-31 10:07 AM)arashyakuza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام رویال جان کارت خیلی درسته دوتا سوال داشتم اول اینکه هدفت روی زمین بوده ؟ و دوم اینکه ارتفاع ایوان که ازش استفاده کردی با زمین چقدر بوده ؟
سلام دوست عزیز.شما لطف دارید
هدف روی زمین و دقیقا در همین نقطه ای که مشاهده میکنید بوده.
اختلاف ارتفاع اون بالکن با این نقطه تقریبا 2 متره.
(2014-03-31 11:55 AM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
کاربر رویال به نظرم هدف زنی خوبی با مارادور و باراکودا داشتین.
تبریک میگم.Khansariha (8)
خیلی ممنون
Khansariha (8)
دوستان عزیز سلام.
گروپ افتضاح 52. واقعا داره اذیتم میکنه . تیر که شلیک میشه یکی چپ میخوره یکیش راست میخوره یکی بالا میخوره اصلا درست شلیک نمیشه. توی این گروپ هم خطای انسانی صفر با یه ساپورت خوب. اصلا نمیشه دوربینو تنظیم کرد توی فاصله های بیشتر هم اینطوریه.!!!!!!!!!!!Khansariha (290)
[تصویر: 13963665391.jpg]
(2014-04-01 07:10 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام.
گروپ افتضاح 52. واقعا داره اذیتم میکنه . تیر که شلیک میشه یکی چپ میخوره یکیش راست میخوره یکی بالا میخوره اصلا درست شلیک نمیشه. توی این گروپ هم خطای انسانی صفر با یه ساپورت خوب. اصلا نمیشه دوربینو تنظیم کرد توی فاصله های بیشتر هم اینطوریه.!!!!!!!!!!!Khansariha (290)
[تصویر: 13963665391.jpg]

با مگسک هم همینطوری میزنه؟؟؟

یه تست با مگسک بگیر ببین چطوره...با همون شرایط قبلی فقط با مگسک
۱۰ متر این گروپ اونم با ۵۲ پرو مگنوم نیمیشه تو ۱۰متر اینقدر باز بزنه تفنگتون رو چک بفرمایید واشر سه گل واشر پکینگ و اجزای داخلی شکستگی احتمالی فنر و....
(2014-04-01 07:20 PM)mayer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۰ متر این گروپ اونم با ۵۲ پرو مگنوم نیمیشه تو ۱۰متر اینقدر باز بزنه تفنگتون رو چک بفرمایید واشر سه گل واشر پکینگ و اجزای داخلی شکستگی احتمالی فنر و....

تمام قطعات سالمن. فقط قبل از عید فنر و راهنمای فنر عوض کردم که به گفته تعمیرکار راهنمای فنر آهنی انداخت و فنر 350 رو 4 حلقه برید الان 2 حلقه بیشتر از معمول هست فنرم. اگه مشکلی باشه از همینه.
(2014-04-01 07:18 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-01 07:10 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام.

با مگسک هم همینطوری میزنه؟؟؟

یه تست با مگسک بگیر ببین چطوره...با همون شرایط قبلی فقط با مگسک

با مگسک امتحان نکردم .فردا حتما امتحان میکنم . آخه تا قبل از اینکه فنر عوض کنم ساچمه رو ساچمه میزد تا 30 متر . بعد از اینکه فنرم عوض شد تا یه هفته خوب بود اما بعدش این شد.
تازه این گروب خوبه توی فاصله 20 متر اندازه بشقاب باز میشه گروپ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
لینک مرجع