انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
امروز فرصتی دست داد تا گروپی با وایرخ 100مدل sومدل t f.s.bبگیریم .وایرخ مدل sاز نوع 37ژول وقنداق فوق العاده زیبایی داشت که دوستم به تازگی خریده.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروپ وایرخ 100مدل s
فاصله 123متر
ساچمه جی اس بی 15.89گرین کالیبر 5.52
10شات
وضعیت جوی بدون باد وساپورت صندلی
دوربین سلاح گامو زوم 9 دهنه 40 که میشه حدس زد تو اون فاصله خطای پارالکس داشته باشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروپ وایرخ 100مدل t f.s.b
شرایط مشابه قبلی
14شات
دوربین لیپرز زوم 32 .گروپ رو زوم 10

به نظر من برای تست دقیق تر بایست پایه شوتینگ ریست استفاده بشه ودوربین هر 2سلاح یکی باشه .

اینم گروچای دوستان با ای تی ساچمه جی اس بی و بارکودا
رضا جان بسیار عالی بود ممنونم Khansariha (8)من قاطع میگم اگه ساچمه رو دقیق وزن کنید و ساپورت مناسب باشه گروپتون جمعتره البته سنتر تو سنتر این گروپ حدودا 2 سانتیمتره
من گروپ بهتری از وایروخ توی 120 متر گرفتم حدود 3.7 میلیمتر کل گروپ با 12 شلیک . Khansariha (8)

موفق باشید .
لطف داری مسیح جان .ساپورت عالی نبود .بزوی با پایه شوتینگ ریست استاندارد گروپ میگیرم تا دقت واقعی سلاح مشخص بشه .جی اس بی 15.89 کالیبر 5.52اش واقعا عالی گروپ میده
خوب دوستان فرصتی دست داد تا منم با سی زی ی گروپ با ساچمه های گامو بگیرم ...مطمئنا این ساچمه بدرد این اسلحه نمیخوره ولی چاره ای نبود.....چیز دیگه ای دم دست نبود.ولی فکر می کنم نتایج جالب باشه.
پرومچ.10شات.
[تصویر: CZ200sHunter_Promach.jpg]
------------------------------------------------------------------------------------------
پرومگنوم.
[تصویر: CZ200sHunter_Promagnum.jpg]
---------------------------------------------------------------------------------------------
پرومچ.20شات.تفاوت با گروپ اول این بود که این گروپ در شب بود و قبلی در روز و نور زیاد مناسب نبود اما خیلی دقت کردم و نتیجه کار خوب بود.
[تصویر: CZ200sHunter_Promatch.jpg]
------------------------------------------------------------------------------------------
و زرشک طلائی میرسه به تی اس تن که اصن 2تاش تو سیبل نخورد و من 2تا 5شات گروپ گرفتم.....
[تصویر: CZ200sHunter_TS100.jpg]
---------------------------------------------------------------------------------------
یا حق.
گروپ سوم فوق العاده بود.با ساچمه های jsb هم در همین شرایط تست کنید.
مرسیKhansariha (8)
عرفان جان دیگه گروپ از این بهتر میخوای
دستت درد نکنه
خیلی عالی بود
دوستان 1 گروپ کم نظیر از وایروخ. کل گروپ زیر 3سانتیمتر هستش فقط یکی از تیرها کمی به راست خورد که اونهم بنظر عاملش باد بود . عذر میخوام دسترسی به گروپ نداشتم که اندازه دقیق رو بگیرم .محل تیراندازی داخل سالن خونه روی دیوار مجتمع مجاور خخخخ

[تصویر: 13751163331.jpg]

مسیح جان
دیوار خونه مردم رو سیبل کردی و عکسشو گذاشتی تو انجمن ؟؟؟؟؟؟؟
نمیگی بد آموزی داره خخخخخخخخخخخخخ
مخصوصا برا یکی مثل من که تو آپارتمان زندگی میکنیمو دسترسی به جا و سیبل درستو حسابی ندارم خخخخخخخخخخ
از فردا رو بلوک اونطرفی کلا خال سیاه درست میکنم . خوب یادم دادی
ولی در کارت خیلی جالب بود
مسیح !!!!!!!!!!!!!!!!!!
منم بعضی مواقع برای صفر کردن دوربینم یه همچین کارایی میکنم خخخخخخ.

راستی مطمئنی 3 سانت هست به نظرم با توجه به ابعاد پنجره و سنگ کار شده روی مجتمع باید باز تر باشه .Khansariha (8)
لینک مرجع