انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-08-16 01:04 PM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این دوربین دیجیتال ه رنج فایندر داره و اگه اشتباه نکنم با توجه با اعدادی که بهش دادی بهت میگه چند میل دات این ور یا اون ور بزنی
قیمتم بی خیال تو ایران نیس باید وارد کنی
اسمشم نوشته روش
شاهین این براس چند سال پیشه؟(گرروپ رو میگم )

حالا ناراحت میشی که اسم و قیمتش رو به ما بگه؟؟؟؟؟؟/!!!!!!!!!!!!!!!
شما مطمئنید وسط سیبل رو نشونه داشتید؟
چرا تمام ساچمه ها یه خط سیر 45 درجه ای داشتن به سمت جنوب شرق؟
(2012-08-16 02:05 PM)saeedpersia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-16 01:04 PM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این دوربین دیجیتال ه رنج فایندر داره و اگه اشتباه نکنم با توجه با اعدادی که بهش دادی بهت میگه چند میل دات این ور یا اون ور بزنی
قیمتم بی خیال تو ایران نیس باید وارد کنی
اسمشم نوشته روش
شاهین این براس چند سال پیشه؟(گرروپ رو میگم )

حالا ناراحت میشی که اسم و قیمتش رو به ما بگه؟؟؟؟؟؟/!!!!!!!!!!!!!!!

گفتم که لینک تایپیکش دادم مطالعه کنی
گروپ هم زمستون امسال
شاید به خاطر کیفیتش میگی خخخ
خواستی کیفیت بالاش بدم حدود 2 مگی حجمش بود که گفتم همینجوری بزارم یه مشت لعنت گیرم میاد که چرا عکس سنگین میزاری تایپیک بلا نمیاد تاجایی که جا داشت حجمش کم کردم کیفیتش اومد پایین
قیمت هم حدود 1400 دولار
(2012-08-16 02:03 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش نوشتی نشسته با ساپورت چرا اینقدر بد دراومده راستی با دوربین گرفتی یا مگسک ؟؟؟؟؟؟؟

با دوربین که البته 0 نکردمش...
بد درومدنشم به خاطر بی تجربگیه تیر اندازه فک کنم
(2012-08-16 02:06 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما مطمئنید وسط سیبل رو نشونه داشتید؟
چرا تمام ساچمه ها یه خط سیر 45 درجه ای داشتن به سمت جنوب شرق؟

دوربین 0 نشده دوست گرامی, ولی ضعف خودمم تو تیر اندازی مزید بر علت هست که امیدوارم گروپهای بعدی بهتر بشه...
اینم یه نیمچه گروپ.پیشاپیش بخاطر کیفیت کم عکس و عدم رعایت شرایط گروپ گیری عذرخواهی میکنم.گروپ نبود فقط بعد از تنظیم دوربین قصد داشتم دقت تفنگ رو یه محک بزنم.البته به تمام موارد بالا عدم مهارت من رو پس از سالها تیر اندازی بهش اضافه کنید
گروپ 1 و 2 برای تنظیم دوربین بود.گروپ سوم رو بعد از تنظیم اولیه گرفتم
شرایط :
تفنگ دیانا 350 با دوربین دیانا
ساچمه باراکودا
ساپورتم آرنج روی میز
فاصله 11 متر
تعداد 8 شلیک
البته بعد از 3 شلیک یک تیک طبلک تغییر دادم و 4 تیر شلیک بعد رو زدم
[تصویر: 13451501451.jpg]
علی اقا این اسلحه به ارامش رسیده؟
و این که 5.5 هستش؟چون یه جورایی بهنظرم جتی جای ساچمه هاتون گندست
نه گروپ خوبیه چون یادتون باشه که 350 یه تفنگ شکاریه تا گروپ گیریKhansariha (8)
نه هنوز زیر 500 تا شلیک داشته.البته بر اساس صداقت صاحب قبلیش میگم.بله 5.5 هست
یه گروپ ازش توی فاصله بیشتر بزار 11 متر که گامو هم جمع میزنه، هیچوقت از 350 مگنوم خوشم نمیومده ولی انصافا با ساچمه بارکودا خیلی خوب میزنه و تفنگ بسیار زیبا و خوش فرمی هست، اگه ممکنه یه گروپ با ساپورت خوب توی 30 متری بگیر تا با 54 مقایسش کنم ببینم چه قدر تفاوت داره، و توی 60 متری هم یه امتحانی بکن چون یکی از بچه ها میگفت توی فاصله دورتر پرتیش شروع میشه و منظم نمیزنهKhansariha (8)
شاهین جان من سالهاست دست به اسلحه نبردم و تفنگ هم تازه به دستم رسیده.مثل دوستان مهارت تیراندازی ندارم.بضاعت تیراندازیمون همینه دیگه.اینم مشغول نتظیم دوربین بودم گرفتم.مطمئنن مهارتم و تفنگم به پای مهارت دوستان با 54 نمیرسه.امیدوارم دوستان به بزرگی خودشون ببخشن
لینک مرجع