انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خخخخ حمید جان منظورم اینه که دیابلو کلا رو 52 از هر چی دلتون بخواد هم بدتر میزنه!! Khansariha (219)Khansariha (8)
(2014-02-05 12:03 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از همه دوستانی که راهنمایی کردن بنده رو Khansariha (8)

دکترجان کالیبر مورد نظر 5.5 هستش ...

بارکودا هانتر منظورتون هست ؟ همون که سرش سوراخه ؟

آیا با رام شدن فنر تغییری در رفتار ساچمه ها ایجاد میشه ؟

من بیشتر برای شکار می خوام استفاده کنم و بین 52 و 460 گیر کرده بودم ، منتها با تعاریفی که از شما و سایر دوستان از 52 شنیدم ، نهایتا 52 رو انتخاب کردم ...

متاسفانه اینجا خبری از ساچمه درست حسابی نیست ( بهترین ساچمه پرومگنوم و پرومچ هست ) و قبل از خرید مزاحم دوستان شدم تا بتونم همزمان ساچمه مناسب هم تهیه کنم Khansariha (8)
نه رفیق کوردوبا منظورم باراکودای سر گنبدیه.مسلما هر چه فنر بیشتر کار کنه شما دقت بهتری به خصوص در فاصله های کمتر می گیرین اما این رو هم در نظر داشته باشین که منحنی شدن بیشتر هم با ضعیف شدن فنر دور از انتظار نیست.
البته بحث ساچمه مربوط به این تاپیک نیست و بهتره در تاپیک خودش دنبال بشه ولی در آخر بگم که بهتره ساچمه خوب رو از طریق بچه های سایت و یا فروشنده های مطمئن از طریق پست تهیه کنی.این جوری خیلی به صرفه تره.Khansariha (8)
این هم اولین گروپ گیریه من با تفنگ جدیدم Khansariha (8)

ای تی 44
فاصله 16 متر
ساچمه کراسمن هالو پوینت
8 شات
خوابیده با ساپورت

پ.ن البته دوربینم زیاد تنظیم نبود
[تصویر: 48963169606702695050.jpg]
(2014-02-08 09:39 AM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای تی 44
فاصله 16 متر
ساچمه کراسمن هالو پوینت
8 شات
خوابیده با ساپورت

عالییه.فقط در فاصله 40 متر هم اگه میشه یه گروپگیری بکنین.البته دوستای تبریزی من این کارو با این اسلحه و ساچمه کراسمن انجام دادن.شما هم اگه یه تستی بکنین سازگاری یا عدم سازگاری این این ساچمه با at44 بیشتر مشخص میشه.
(2014-02-08 09:39 AM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای تی 44
فاصله 16 متر
ساچمه کراسمن هالو پوینت
8 شات
خوابیده با ساپورت

آقا فرخ اسلحه جدید مبارک باشه ...Khansariha (8)

بی زحمت با پرومگنوم و JSB یه گروپ بگیر ...

دوربینش بدرد بخور هست ؟ یا باید فکر دوربین هم براش کرد؟
سلامKhansariha (8)
ای تی44
فاصله40متر
ساچمه هالوپوینت
10شلیک
ساپورت مناسب
داخل سالن
اون یدونه هم که بیرون خورده به خاطر تاخیر در شلیک و لرزش دست بود
ارادتKhansariha (8)
[تصویر: 13918553231.jpg]
(2014-02-08 02:02 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
ای تی44
فاصله40متر
ساچمه هالوپوینت
10شلیک
ساپورت مناسب
داخل سالن
ارادتKhansariha (8)

بدون در نظر گرفتن یکی از شلیکها همه 9 تا تیر خورده رو هم دیگه ! با این وضعیت میشه نتیجه گرفت ای تی 44 شما استثناست چون برای من هرگز چنین گروپی نداده !!!
(2014-02-09 10:33 AM)Saeed-AT44-Long نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-08 02:02 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
ای تی44
فاصله40متر
ساچمه هالوپوینت
10شلیک
ساپورت مناسب
داخل سالن
ارادتKhansariha (8)

بدون در نظر گرفتن یکی از شلیکها همه 9 تا تیر خورده رو هم دیگه ! با این وضعیت میشه نتیجه گرفت ای تی 44 شما استثناست چون برای من هرگز چنین گروپی نداده !!!

با توجه به اینکه At44 در اشکال مختلفی و مدل های متفاوت از جمله لوله بلند یا لوله لوتار والتر بودن و انواع قنداق وجود داره

اگر دوستان جزیییات AT44 خودشو.ن رو ذکر کنن امکان بررسی بهتر فراهم می شه Khansariha (8)

بهتر می تونیم تاثیر لوله ها لوتار و معمولی متوجه بشیم Khansariha (219)
سلامKhansariha (8)
ممنون سعید جان این ای تی را مدیون داداش مسیح Khansariha (8)هستم که به
قیمت مناسب و با دقت عالی برای دایی بنده جور کردن Khansariha (8)سفارشی خخخ
این گروپ هم هنگام تحویل سلاح به دایی گرام گرفتم اگه میدونستم اینقدر دقیقه خودم برش
میداشتمKhansariha (290)
این ای تی لول معمولی هست
ارادتKhansariha (8)
با سلام...
با سلام خدمت دوستان عزیز... Khansariha (8)
امروز پس از برگشت به وطن فرصتی دست داد که با سلاحم (دیانا 460 مگنوم کالیبر 5.5) اولین گروپ رو بگیرم، البته تنها وقت شد که سه ساچمه رو تست کنم که فردا سه تای دیگر رو هم تست میکنم انشاءا...
لازم به توضیحه که تا زمان گروپ گیری سلاح حدود 500 شات داشته. (اون مشکل شل شدن پیچ های سلاح هم خودبخود برطرف شده بحمدا... Khansariha (219))
مکان تیراندازی پارکینگ خونه بود (بدون باد) و فاصله 25 متر دقیق [فقط گوشم کر شد... خخخخ] و وضعیت تیراندازی هم نشسته با ساپورت بالش پر قو روی میز

[تصویر: Group_460_01.jpg]

نکات :
1- سازگاری خوب ساچمه ی باراکودا هانتر اکستریم با سلاح (که منو از خریدش پشیمون نکرد Khansariha (256))
2- گویا کراسمن هالوپوینت خیلی با سلاحم جور نیست... Khansariha (226)

با تشکر از دوستان... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع