انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-07-15 10:57 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من که شاگرد اساتید هم نیستم ولی گروپتون با پرومگنوم به نظر من خوب است وبا بیژن خیلی تعریفی نیست

اول از همه تشکر میکنم و اون 3 تا لرزش بوده و تفنگ تقصیری نداشته ولی قبلا این گروپ هارو گزاشته بودم
دوستان لطفا تو باد خیلی خیلی شدید گروپ نگیرید چون تو اون شرایط گروپ شما یک گروپ استاندارد نیست و موارد متعددی از جمله جهت و شدت وزش باد توی اون کاملا محسوسه .
امیدوارم عزیزان این توصیه ها را حمل بر تکبر و غرور نکنند خدایش ما به عنوان یه سایت تخصصی باید حداقل استاندارد ها رو رعایت کنیم که اگه یه تازه وارد ولی با معلومات خوب وارد سایت شد و مطالب خوند کیف کنه قبل از اینکه بخنده.

من یکبار دیگه شرایط استاندارد گروپ گیری میگم تا عزیزان خودشون تصمیم بگیرند که چه موقع یک گروپ ،گروپ با کیفیت و نشان دهنده دقت تیر انداز،اسلحه و ساچمه هست.

1-فاصله استاندارد برای یک گروپ بین 10 تا 30 متر است.
2-تعداد شلیک برای هر گروپ حداقل 5 و حداکثر 10 می باشد.
3-در گروپ گیری هایی که قصد نشان دادن دقت اسلحه یا ساچمه را داریم باید خطا های انسانی و محیطی به حداقل یا صفر برسه تا عملکرد ساچمه و اسلحه به صورت کامل و واضح نمایان بشه.
4-حتی المقدور حالت تیر انداز نشسته یا دراز کش باشد (در صورت که قصد افزایش مهارت تیر اندازی داریم.)
5-در گروپ گیری برای تفنگ های بادی دوربین خوب با زوم مناسب لازمه کار هست.
6-استفاده از سیبل مناسب و استاندارد کمک شایانی به بهتر شدن گروپ های ما میکند.
با تشکر از عزیزان که موارد بالا رعایت میکنندKhansariha (8)

دیانا پی1000 کالیبر 4.5
فاصله 35 متر
جی اس بی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سی زد اس 200 فاصله 45متر
[تصویر: 13740726311.jpg]

[تصویر: 13740726312.jpg]
سلامKhansariha (8)
دو سه روز پیش یه بسته پرومگنوم گرفتم که اصلا پلسه نداشت و دست رو هم سیاه نمیکرد و انصافا قیافه ی خوبی هم داشتند،بنده هم وسوسه شدم چند بسته بگیرم!با آقا پورنگ مشورت کردم که ایشون فرمودن اول تست کن بعد...
خدارو شکر که فقط یه بسته گرفتم!همشون شل جا میرفت و بعد از جا زدن میشد با یه ضربه ی اروم درشون اورد!!Khansariha (367)
مچ هم تعریفی نداشت،اما این ساچمه ی ایرانی چه میکنه!خخخخخخخخخخ
فاصله ی بیشتری در اختیار نداشتم،ساپورت هم کاملا مناسب بودKhansariha (214)(بالش گذاشتم)
سیبل رو هم به فرموده ی دوستان از فیبر استفاده کردم!Khansariha (219)
تفنگ کرال سافاری کالیبر 5.5،فاصله:10 متر و بدون باد

حالا سعی میکنم با 52 هم در همین شرایط با این ساچمه ها گروپ بزارم.
میگن حسنی به مکتب نمیرفت،وقتی میرفت جمعه میرفت،گروپ گیری در ماه رمضان که چشا باباغوری میبینه!

پرومگنوم:خدایا رحم کن!
[تصویر: 13.jpg]
مچ:
[تصویر: 12.jpg]
جت نخجیر:که واقعا تعجب کردم،اگه اون یکی رو دستم نمی لرزید و بالا نمی خورد عالی میشد!
[تصویر: 11.jpg]
داداش مثل اینکه عکسا مشکل دارن. واسه من که نشون نمیدهKhansariha (8)
(2013-07-19 02:57 PM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم گروپ گیری امروزمن باcfx royal 4/5 وبادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
برای هرگروپ 5 تیر زده شده.

نکته جالب تو این گروه تراجکتوری خوب کالیبر 4.5 تا 50 متریه.البته اگه افت رو با میلداتها جبران نکرده باشید و در هر فاصله هدف اصلی ثابت بوده باشه.
صفر اول حدود 30 متر باید باشه؟ درسته؟Khansariha (8)
البته دکتر جان اگزوکت 8.44 واقعا یک عجوبه بالاستیک هستش در بین ساچمه ها 4.5
دوست ما با دوربین بهتر و ساپورت بهتر (چون لرزش دست تا حدودی مشهود هستش ) مطمئنا گروپ های بهتری با اگزوکت خواهد گرفت.چون با دوربین زوم ثابت و بدون میلدات هدف گیری در 50 متر واقعا سخته.توی چند تا پست بالاتر همونطور که اقا مسیح گفتند با تفنگ cz 200 صفر شده در 18 متر برای هدف زنی در 50 متر فقط 1.5 میلدات افت وجود داره البته لوله سی زد بالاستیک خوبی به ساچمه میده ولی نقش اگزوکت رو نمیشه نادیده گرفت.
با سلامک
دو روز پیش امدم رینو تو 17 متر صفر کنم که نتایج به صورت زیر شد.

سلاح: رین ورژن 2
ساچمه: JSB Exact 15.9gr cal .22
ساپورت: مناسب
وضعیت هوا: آفتابی بدون باد
فاصله: 17 متر دقیق

ترتیب شاتها برای صفر کردن تو 17 متر.
[تصویر: 89fbd1aec443.jpg]

این یکی هم 11 شات تو 17 متر,بعد از صفر کردن(فشار مغزن 190 تا 160).
[تصویر: 9d19f93a4200.jpg]
میگم صفر دوم نکردی؟تو فواصل بالاتر چطور میزنه؟
لینک مرجع