انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
محمد جان با همون جی اس بی چرا گروپ نگرفتی اخوی بهترین ساچمه همونه براش موفق باشی .

یا علی
(2012-06-22 09:09 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-22 08:27 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داموون جان خیلی عالیه مرسی داداشKhansariha (8)
این گروپ بیانگر دقت بالای گامو رویال هست

بسیار سپاس گزارم Khansariha (8)
کاملا موافقم این تفنگ از دقت خیلی خوبی برخورداره و بسیار خوش دسته
قابل شما رو نداره Khansariha (48)

(2012-06-22 08:44 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله گامورویال واقعا تفنگ دقیقی هستش
[تصویر: 13403853771.jpg]

[تصویر: 13403853772.jpg]
اینم گروپ رویال 5/5

فاصله 15 متر

ساچمه پرومگنوم

وزش باد با ساپورت

در ضمن 4 ساله نه تعمیرش کردم ونه فنرشو عوض کردمولی هنوز دقیقه
4 شات

بسیار عالی بود رویال عزیز Khansariha (8)

اما من تو صفحات پیش یه 4 شات از 18-19 متری با شادو گرفته بودم از این بهتر بوداKhansariha (48)...... البته کسی نظرشو اون موقع نگفته بود....Khansariha (226)

Khansariha (256)
دوستان عزیز ، بنده در جمعه گذشته موفق شدم با کمترین امکانات یه ساچمه جدید رو با دیانا 52 امتحان کنم.ساچمه کراسمن پرمیر پوینتد 14.3 گرینی.

معتقدم با این ساچمه می شه گروپ بهتر از این گرفت ولی من عجله داشتم و ساپورت مناسب نبود و هوا هم تاریک.پیشاپیش از همه عذر می خوام که اصول رو رعایت نکردم.
تعداد 5 شلیک فاصله 57 متر(190 موزاییک 30 سانتی) بدون باد و اگه اون سطل آشغال حسابه با ساپورت!!
[تصویر: gcros3.jpg]
[تصویر: group_crosman.jpg]
[تصویر: gcros2.jpg]
البته اون جعبه ساچمه توی عکس بالایی جی اس بی هست که ربطی با این گروپ نداره.
Khansariha (8)مهدی جان منو ببخشید ولی خداییش اگر یه ورق خط دار دفتر چه پیدا میکردی یا یه کاغذ سفید که توی بسته سیگار هست و متاسفانه در همه جا هم به وفور پیدا میشه و با ذغال یه نقطه وسطش میذاشتی از این روزنامه با این حالت بهتر بود
ببین دیگه چی بود که صدای من در اومد که عموما سعی میکنم چیزی نگم
ساپورت که سطل زباله ، مشخصات دوربین هم که هیچ ، دم غروب و تاریکی هم که بوده تارگت مناسب هم که هیچ ،خودت هم که عجله داشتی و معلومه که با عجله هم پست زدی آخه الان ما چی بگیم کدوم گزینه رو برای اظهار نظر انتخاب کنیم ؟؟؟
یعنی باید در مورد چی نظر بدیم ؟ تفنگ ؟ ساچمه ؟ فاصله ؟ ساپورت ؟ تارگت ؟ گروپ ؟ روزنامه یا دخالت من ؟
باز هم عذر خواهی میکنم ولی گروپ چیزی نیست که بدون در نظر گرفتن شرایط ایده آل انجام داد
تنها چیزی که من میتونم بگم اینه که تیراندازی شما با این شرایط خوب بوده Khansariha (256)

موفق و سربلند باشید
باور کنین من همه انتقاداتتون رو قبول دارم Khansariha (226)
ولی آخه توی باغ بودم فقط تفنگ همراهم بود و دو بسته ساچمه.برای نقطه سیاه که فرمودین سعی کردم وسط رتیکل رو بندازم روی اون شاخه ای که روزنامه رو به دیوار میخ کرده. از ترس اینکه دیگه همچین فاصله ای بی دردسر گیرم نیاد همون جا این گروپ رو گرفتم.
قبول دارم که حرفه ای نیست.بازم معذرت می خوام.Khansariha (8)
اقا مهدی کراسمن ها رو از کجا تهیه کردید.اصفهان که نرفتی؟
(2012-06-25 01:35 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باور کنین من همه انتقاداتتون رو قبول دارم Khansariha (226)
ولی آخه توی باغ بودم فقط تفنگ همراهم بود و دو بسته ساچمه.برای نقطه سیاه که فرمودین سعی کردم وسط رتیکل رو بندازم روی اون شاخه ای که روزنامه رو به دیوار میخ کرده. از ترس اینکه دیگه همچین فاصله ای بی دردسر گیرم نیاد همون جا این گروپ رو گرفتم.
قبول دارم که حرفه ای نیست.بازم معذرت می خوام.Khansariha (8)

اتفاقا گروپ خیلی خوبی هست، حتما که نباید گیره و سالن و شرایط شدیدا پاستوریزه باشه
تفنگ اوانیکس بلیزارد5.5 ساید لور
ساچمه جی اس بی 18 گرین
فاصله 25 متر با رنج فایندر
ساپورت:پایه هریس امریکایی
دوربین:لیپرز دهنه56
تعداد شلیک10 عدد
شرایط سالن بدون باد و زمین کاملا مسطح
[تصویر: IMG_0073.jpg][تصویر: IMG_0074.jpg][تصویر: IMG_0075.jpg]
پورنگ جان بسیار عالی در واقع فکر کنم بهترین گروپی از بلیزارد باشه که تا حالا داشتیم.با جی اس بی 15 گرینی تست نکردین؟Khansariha (8)
خیر مهدی جان
تفنگ اوانیکس رنگید ای ار 4
دوربین اوانیکس
ساپورت:پایه فیلد تارگت (شوتینگ رست امریکایی)
ساچمه سام یانگ 16 گرینی
مسافت 25 متر با رنج فایندر
مکان:سالن بدون وزش باد زمین کاملا مسطح
تعداد شلیک6 شلیک
[تصویر: IMG_0085.jpg][تصویر: IMG_0086.jpg]
لینک مرجع