انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
این ساچمه پرو مگنوم تقلبی!!!
من یه بار خریدم قوطیش هم همین شکله روش برچسب زده ولی اصلیش روش چاپ شده.Khansariha (399)
دوستان لطفا به عنوان تاپیک توجه کنند.
Khansariha (8)
سلام خدمت دوستان و سروران عزیز
بالاخره امروز تونستم یه وقت آزاد ویه روز کم باد پیدا کنمو گروپ Long range بگیرم
اولین گروپ
وایروخ 100T fsb کالیبر 4.5
دوربین بارسکا.24.6*50 زوم 14
فاصله 75متر
حالت تیراندازی درازکشیده با ساپورت کوله پشتی
تعداد شلیک 14
ساچمه محبوب من GAMO TS-10
باد ملایم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروپ دوم
وایروخ 100T fsb کالیبر 4.5
دوربین بارسکا.24.6*50 زوم 14
فاصله 135متر
حالت تیراندازی درازکشیده با ساپورت کوله پشتی
تعداد شلیک 10
ساچمه محبوب من GAMO TS-10
باد ملایم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدرودKhansariha (8)
داداش دمت گرم مطمعنا تو اين فاصله شكارو بهتر ميتوني بزني
Khansariha (8)
گروپهای خوبی گرفتین بهتون تبریک میگم .اگر اشتباه نکرده باشم دوربینهای باراسکا میلدات ندارن.(در ضمن حدث میزنم شما باید چپ دست باشید)Khansariha (8)
(2013-07-01 08:40 PM)gorgan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپهای خوبی گرفتین بهتون تبریک میگم .اگر اشتباه نکرده باشم دوربینهای باراسکا میلدات ندارن.(در ضمن حدث میزنم شما باید چپ دست باشید)Khansariha (8)
ممنون از لطفت دوست عزیز
دوربین های بارسکا میلدات دارن و من راست دست هستم
بدرودKhansariha (8)
(2013-07-01 09:02 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-01 08:40 PM)gorgan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از لطفت دوست عزیز
بدرودKhansariha (8)

در تهران اکثر مدلهایی که مغازه ها دارند بدون میل دات هست .کیفیت بالایی دارند ولی حیف میل دات ندارند .تا زوم 40 هم فکر کنم موجود باشه در بازار .من چند مدل در مغازه مرکزی دیدم .
(2013-07-01 09:49 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-01 09:02 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از لطفت دوست عزیز
بدرودKhansariha (8)

در تهران اکثر مدلهایی که مغازه ها دارند بدون میل دات هست .کیفیت بالایی دارند ولی حیف میل دات ندارند .تا زوم 40 هم فکر کنم موجود باشه در بازار .من چند مدل در مغازه مرکزی دیدم .
من هم این مدل رو از آقای دهقان فروشگاه مرکزی گرفتم و میل دات دارهKhansariha (8)
yaserfisher عزیز گروپت خیلی بازه و دلیل 100000000./ ساچمه هستش این تفنگ با کالیبر 4.5 یعنی خدای دقت .
خوب یه گروپ تو 15 متر دقیق
با دوتا ساچمه 1 ساچمه پرومگنوم 2 ساچمه استاندارد از شرکت الماس

1: پرومگنوم اسلحه مگنوم 1000 5 شات
[تصویر: t.jpg]

2: استاندارد اسلحه مگنوم 1000 6 شات
[تصویر: tt.jpg]

هر دو ساچمه وزن شدند نسبت به قبل خیلی فرق داشت واسه خودمم جالب بود این بار استاندارد بد نبود
ولی دفعه قبل ساچمه ها رو دستچین نکرده بودم
لینک مرجع