انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلامKhansariha (8)
تفننگ:هاتسان ای تی 44
ساچمه:کراسمن هالو پوینت
فاصله:دقیق 35 متر
دوربین:لیپرز4-16*50
ساپورت:معمولی(جعبه میوه)
تعداد شات:6

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-26 12:56 PM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
تفننگ:هاتسان ای تی 44
ساچمه:کراسمن هالو پوینت
فاصله:دقیق 35 متر
دوربین:لیپرز4-16*50
ساپورت:معمولی(جعبه میوه)
تعداد شات:6

آقا رضا سلاح شما از همین سری جدیداست؟ چون من با نمونه ساخت حدود 2سال پیش با همین فاصله ساچمه گروپ گیری کردیم خیلی بازتر در اومد سلاح هم کاملا سالم بود!
سایلنر هم بسته بودی یانه؟

جدیدا میبینم دوستان با at-44 سری جدید گروپ های جالب و جمعی میگیرن اونم با ساچمه هایی مثل پرومگنوم تی اس22 یا کراسمن!

اساتید به نظرتون در طراحی لول و خان کشی سری های جدید تغییری ایجاد شده؟
رضاجون با هالوپوینت و ای تی باید خیلی بهتر از این گروپ بگیری...دلیلش همون ساپورته 100% البته لولم تمیز کنی تغییر دقتو حس میکنی.
دوستان میشه دلیل اینکه تفنگ هاتسان اقا رضا با این 2 تا ساچمه افتضاح یعنی پرو مگنوم و تی اس این جوری خوب گروپ میده رو بفرمایین.اصلا دلیل اینکه تفنگ at44 من با جی اس بی گروپ افتضاحی رو میده ولی با باراکودا خیلی خوب میزنه چیه؟سازگاری دو تفنگ یکسان با ساچمه های متفاوت دلیلش چیه؟
دوستان لطفا بی زحمت با ای تی44 یک گروپ تو فواصل بالا حداقل100متر بگیرید.Khansariha (8)
(2013-08-27 12:20 AM)ARROW نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میشه دلیل اینکه تفنگ هاتسان اقا رضا با این 2 تا ساچمه افتضاح یعنی پرو مگنوم و تی اس این جوری خوب گروپ میده رو بفرمایین.اصلا دلیل اینکه تفنگ at44 من با جی اس بی گروپ افتضاحی رو میده ولی با باراکودا خیلی خوب میزنه چیه؟سازگاری دو تفنگ یکسان با ساچمه های متفاوت دلیلش چیه؟

هر تفنگی با یک ساچمه مچ میشه
و مهم نیست که هر دو تفنگ یک مدل باشند ممکنه یکی با بارکودا و دیگری با جی اس بی شایدم یکی با پرو مگنوم از همه بهتر زد

البته امکان داره از قدرت تفنگتون باشه چون داره ساچمه سنگین رو خوب میزنه شاید نیاز به کرنو داره فنر چکشتون تنظیم بشه باید
(2013-08-25 07:45 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان بابت گروپاشون تکشر میکنم و خیر مقدم مجددا خدمت کاربر گرامی کینگ پاکو و تشکر ویژه از اقا کمیل بابت دقت نظر و هنر عکاسی از گروپ .گروپهایی که گرفتین خصوصا با این ساچمه ها خیلی خوبه.فقط یه نکته به نظرم رسید و اونم پایه بلند دوربین بود.برای صفر کردنش مشکل نداشتین؟Khansariha (8)

جناب آقاي مدير ممنون از توجه و اعلام نظرتونKhansariha (8)
در مورد پايه دوربين خدمتتون عرض كنم كه پايه دو تيكه فابريك دوربين اوپتيما هستش و براي صفر كردنش هم خوشبختانه مشكلي حادث نشد . بازهم ممنون و متشكر .
(2013-08-26 01:53 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-26 12:56 PM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا رضا سلاح شما از همین سری جدیداست؟ چون من با نمونه ساخت حدود 2سال پیش با همین فاصله ساچمه گروپ گیری کردیم خیلی بازتر در اومد سلاح هم کاملا سالم بود!
سایلنر هم بسته بودی یانه؟

جدیدا میبینم دوستان با at-44 سری جدید گروپ های جالب و جمعی میگیرن اونم با ساچمه هایی مثل پرومگنوم تی اس22 یا کراسمن!

اساتید به نظرتون در طراحی لول و خان کشی سری های جدید تغییری ایجاد شده؟
سلامKhansariha (8)
دوست عزیز تفنگ من از ای جدیدها که جای دوپایه دارند نیست بلکه مدل قدیمی هست
بله سایلنسر هم بسته بودم.
علت اینکه دقت تفنگ من قابل قبول هست اینه که قدرتش رو یه مقدار کم کردم فکر میکنم حدود 30 الی 35 ژول باشه.ولی با پرو مگنوم اصلا گروپ خوبی نمیده.

(2013-08-26 01:53 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضاجون با هالوپوینت و ای تی باید خیلی بهتر از این گروپ بگیری...دلیلش همون ساپورته 100% البته لولم تمیز کنی تغییر دقتو حس میکنی.

عرفان جان کاملا درسته خودم هم از این گروپ راضی نبودم دلیلش هم فقط ساپورت لرزان بود جعبه میوه محکم نیست و لرزش داره.به روی چشم حتما لوله رو تمیز میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم. انشالله سعی میکنم گروپ بهتری بگیرم.Khansariha (8)
(2013-08-27 12:20 AM)ARROW نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیزم تفنگ من هم با پرومگنوم گوپ بدی میده فقط با هالوپوینت سازگاری داره.البته تا به حال جی اس بی امتحان نکردم ببینم چطوریه.در اولین فرصت سعی میکنم گروپ پرومگنوم .و گامو مچ .و تی اس 22 رو هم بگیرم.
سلاح من هم چنین مشگلی داشت با تی اس 22 خوب میزد اما با jsbافتضاح که با تمیز کردن لوله خیلی خوب شدKhansariha (219) تمیزی لوله خیلی مهمهKhansariha (8)
سلام
با چی تمیز میکنی مهرداد جان؟
لینک مرجع