انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
گروپ یعنی حداقل 5 شلیک نه یک شلیک!!!!
(2012-12-07 01:36 PM)javadgholami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپ ساچمه ساخت خودم سمت چپی بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاصله 15 متر اسحه مگنوم 350 دوربین سنتر 3-9*32
حالت نشسته با تکیه گاه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و ساچمه پرس شده

در ضمن از یک ساچمه دست ساز از این بیشتر نمیشه انتظار داشت وزنش رو نمیدونم ازپرومگنم یکم سنگینتر بود

آقا جواد گروپ یعنی چندتا تیر شلیک کنی ببینی چقدر نزدیک به هم میخورند......یه نقطه کوچک بزار وسط کاغذ...با دوربین اون نقطه رو هدف بگیر...از 15 متری 5 شلیک انجام بده....اگه نخوره به خال عیبی نداره....فقط باید دید چقدر جمع می خوره....

راستی برای هر بار شلیک اصلا نباید مکان + دوربین رو عوض کنی....بزار رو خال و بزن...همین
شرمنده نمونه اولیه رو شلیک کردم ویکی بیشتر نبود حالا این هفته دیگه چندتا درست میکنم وبه حرف شما استاد رو گوش میکنیم البته من خیلی کمتر از اینا روش حساب کرده بودم و خیلی هم خوب درومده بود
دیگه ببخشید این ناشی از بی تجربگی ما بود
[تصویر: 13499853391.jpg]
یادش بخیر
دوربین کتس آی 3.5-10*50 و تفنگ دوست داشنیم اسلاویا 634 کالیبر 5.5
فاصله 10 متر نشسته بدون ساپورت 4 شلیک
واقعا دقیق بود
الان تفنگم با یه دوربین 3-9*32 سنترپوینت دست ماموران محیط زیست شیراز هست به خاطر شکار 8 عدد قمری !!!
جریمه هر قمری میشه 12 تومن ولی به بهانه های مختلف به من گفتن 800 تومن باید بدی تا تفنگ و دوربینت رو بهت پس بدیم
اینم از انصاف مردم ما
خدا یا خودت به داد ما برس
شاید آرش جان
ولی درست نیست به اونا تهمت بزنم
باید ببینم چی میشه
برای چند روز دیگه نوبت داداگاه گذاشتن
اگه نشد ازشون شکایت میکنم
خوب اینم از گروپ با 350
فاصله 40 متر
دوربین دیانا زوم 8
ساپورت آرنج روی میز
توضیح:من ساچمه های پرومگنوم رو با توجه به نرم نشستن و سفت نشستن درون لوله به 2 نقطه متفاوت شلیک کردم
[تصویر: 13553077121.jpg]
علی اقا اگر از ساپورتی مثل کیسه پر شده با ماسه بادی استفاده بکنی فکر کنم گروپ ها خیلی بهتر بشه.رو ارنج زدن خودش یک کم خطا ایجاد میکنه.
صدرا جان کار ظریفی بخرج دادید و همانطور که قبلا هم عنوان شده پرومگنومهای سفت برای اغلب مگنومها و مخصوصا دیاناها خیلی بهتر انرژی گرفته و تراجکتوری بهتری برای پرواز دارند . Khansariha (256)
(2012-12-12 03:34 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی اقا اگر از ساپورتی مثل کیسه پر شده با ماسه بادی استفاده بکنی فکر کنم گروپ ها خیلی بهتر بشه.رو ارنج زدن خودش یک کم خطا ایجاد میکنه.

والا رضاجان دلیل خاصی داره من اینجوری میزنم.من خیلی اهل گروپ گیری نیستم و 350 هم تفنگی نیست بشه باهاش گروپ چشم گیری گرفت
داستان این هست که من بیشتر شکار میکنم.حالت گروپ گیری با شکار تفاوت بسیار زیادی داره.در گروپ گیری دیگه خطای حرکت عضلات دخیل نیست.فقط لرزش دست و ضربان قلب تنفس و چشم دخیل هست.ولی زمانی که من به این شکل تمرین میکنم شباهت ثبات بدنم به حالت متداول تیر اندازی که رو دست زدن هست بسیار زیاد هست و موجب میشه موارد زیادتری دخیل بشه و با غلبه بر اون موارد میتونم تمرین خوبی داشته باشم و در زمان شکار یک فاکتور که اونم وزن تفنگ روی عضلات اضافه میشه.
در این نوع شلیک کنترل روی رتیکل دوربین مهم هست که زمانی که داره بازی میکنه و در یک لحظه به روی هدف میاد باید ماشه کشیده بشه.

(2012-12-12 03:46 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صدرا جان کار ظریفی بخرج دادید و همانطور که قبلا هم عنوان شده پرومگنومهای سفت برای اغلب مگنومها و مخصوصا دیاناها خیلی بهتر انرژی گرفته و تراجکتوری بهتری برای پرواز دارند . Khansariha (256)

علی آقا دقیقا همین هست.من تو شکار بارها با این قضیه مواجه شدم.وقتی ساچمه میگذارم و شل جا میره میگم این پرنده رفت و وقتی سفت جا میره میگم خوب این مال خودمه.بارها برام ثابت شده.جوری که حتی تو اعتماد به نفسم تو شکار هم تاثیر گذاشته.
فقط از جی اس بی توقع بیشتری داشتم.نمیدونم چرا اینجوری زد
یک نکته مهم
دوستانی هانتری و مخصوصا مگنوم بدستان مثل 350 اصلا با تفنگهاشون روی ساپورت صفر نکنند و بهمون روش روی دست صفرکنند چون مگنومها و باز مخصوصا 350 روی ساپورت پرش رو به بالا داره و خیلی متضاد با هدفزنی و شکار روی دست عمل میکنه Khansariha (256)
لینک مرجع