انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اول باید یه توضیح کوچولو بدم تا دوستان از این همه عکس گروپ دلخور نشن.
آقا مرتضی عزیز(morii) دوربین سلاحش رو برای من ارسال کرد تا من با ای تی 44 و 350مگنوم تست دقت و دوام را روی دوربین انجام بدهم. جا داره از ایشون تشکر کنم که تعداد زیادی ساچمه(حدود دویست عدد) هم همراه دوربین فرستادن که شامل هالو پوینت و پرومچ و پرومگنوم بود.من هم دوربین را روی هر سه تا تفنگ بستم و گروپ گرفتم.وازشون عکس گرفتم
همهء گروپها با دوربین دوستمون اقا مرتضی که واقعا دوربین پدرمادر داری هم هست در شرایط هوای آفتابی با ساپورت مناسب گرفته شدن.
-------------------------------------------------------------------------ای تی 44--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-------------------------------------------------------
تفنگ:ای تی 44
دوربین:لیبو 3-9*40 که دوربین برادر عزیزمون آقا مرتضی میباشد(همه گروپها با همین دوربین گرفته شده)
ساچمه:هالو پوینت (لذت بردم از ان همه دقت .خیلی خوب با ای تی کنار میاد.میخوامش هزارتاKhansariha (8)Khansariha (8))
فاصله:35متر--- صفر اول تنظیم شده با پرو مچ در 40 متری
ساپورت و هوا-مناسب و آفتابی
تعداد شات:6

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2---------------------------------------------------
ای تی 44
فاصله35
پرومچ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

3---------------------------------------------------
ای تی 44
پرومچ
40متر

4-----------------------------------------------
ای تی 44
40 متر
پرو مگنوم

------------------------------------------------گروپ با دیانا 350 مگنوم------------------------------------------------------------------
لازم به ذکره که فنر تفنگ آروم شده و مثل اولش لگد نداره و دوربین هم باهر ساچمه حدودا صفرش تنظیم شده ولی فاصله صفر در همه 35 متر دقیقه
1---------------------------------------------------------------
تفنگ دیانا مگنوم 350
دوربین:لیبو 3 9*-40(دوربین آقا مرتضی)با پرو مچ در35 متری صفر شده
فاصله:35

2----------------------------------------------------------
مگنوم350
فاصله35
دوربین با هالوپوینت در 35 متری صفر شده
ساچمه-هالوپوینت

3-------------------------------------------------------
مگنوم 350
فاصله 25متر
دوربین با پرو مگنوم در 35 متری صفر شده
پرومگنوم

4----------------------------------------------------
مگنوم350
فاصله 40متر
صفر با پرومگنوم در 35 متری
پرومگنوم
ساپورت و هوا:مناسب و آفتابی

دوستان اگه زیاد شد ببخشید چون این دستور دوست عزیزم آقا مرتضی بود که انجامش دادم من هم در دسترس عموم گزاشتم که شاید مفید واقع بشه

در آخر باید بگم هیچ ساچمه ای از پرو مگنوم اشغالتر وجود نداره.پرو مچ هم بد نیست ولی هالوپوینت جون میده به ای تی 44Khansariha (8)
آقا رضا چه قدر گروپ میذاری؟؟؟Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

آقا ساچمه آشغالتر از پرومگنوم زیاده شما شانس آوردی باهاشون آشنا نشدی.مثلا مگنوم!!Khansariha (219)Khansariha (8)
ولی هالوپوینت ثابت کرد که واقعا حرفای زیادی برای گفتن داره.من اون گروپی که با 350 و تو 35 متر گرفتی خیلی دوست دارم.
خسته نباشی.Khansariha (8)
آقا رضا دستت درد نکنه عالیه
این گروپ نشون میده 350 هم واسه خودش مردیه
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2013-07-10 10:24 AM)Marksmann نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا چه قدر گروپ میذاری؟؟؟Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

آقا ساچمه آشغالتر از پرومگنوم زیاده شما شانس آوردی باهاشون آشنا نشدی.مثلا مگنوم!!Khansariha (219)Khansariha (8)
ولی هالوپوینت ثابت کرد که واقعا حرفای زیادی برای گفتن داره.من اون گروپی که با 350 و تو 35 متر گرفتی خیلی دوست دارم.
خسته نباشی.Khansariha (8)
گروپهای این دفعه طبق دستور آقا مرتضی انجام شده البته اینها رو دیشب گذاشتم.اما امروز خلاصه و ویرایشش کردم .Khansariha (215)
سلام شما لطف دارید
الهی خیر ببینی که گفتی مگنوم خرابه وگر نه قرار بود ساچمه بعدیم مگنوم باشه.Khansariha (8)چند روزی دیگه میخوام برم تهران انشالله ساچمه یک سالم رو میخرم.
سلام اندازه گروپ حدودا" 2 سانتیمتر بود ساچمه ای که کنار گروپ هستش4.5 بی اس ا هستش خودتون میتونید مقایسه کنید عذر میخوام بیابون بودم و وسایل اندازه گیری همراهمون نبود .

[تصویر: 13737037271.jpg]
آقا رضا هر ساچمه ای با یک تفنگ جوره. من با پرومگنوم روی مگنوم 460 بهتر میزنم. فکر کنم دلیلش اینه که ساچمه قشنگ کیپ محل ساچمه گذاری میشه اما ساچمه مگنوم شل قرار میگیره و پرت میزنه. کیپ شدن ساچمه در نتایج تیراندازی و گروپ بسیار مؤثره.
(2013-07-13 12:40 PM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا هر ساچمه ای با یک تفنگ جوره. من با پرومگنوم روی مگنوم 460 بهتر میزنم. فکر کنم دلیلش اینه که ساچمه قشنگ کیپ محل ساچمه گذاری میشه اما ساچمه مگنوم شل قرار میگیره و پرت میزنه. کیپ شدن ساچمه در نتایج تیراندازی و گروپ بسیار مؤثره.
بله فرمایش شما کاملا درستهKhansariha (8)اما ساختار یکنواخت ساچمه هم بی تاثیر نیستKhansariha (8)
2گروپ از وایرخ 100
فاصله 150متر
ساچمه 15.89گرین جی اس بی
وضعیت جوی مناسب
تعداد شات 7شلیک درهرگروپ
اندازه گروپ 45 و67 میلیمتر
یکی از گروپها دوستم گرفت .قبلا با وایرخ شلیک نداشت وبرام جالب بود گروپی که گرفت.

به به عالیه رضا جان .Khansariha (8)

گروپ از ایر رنجر
[تصویر: 13737442001.jpg]

[تصویر: 13737442012.jpg]
مسیح جان از بس یه بنده خدایی هی میگفت آیر رنجر شما زدی ایر رنجر داشتم فکر میکردم منظورتون چیه!؟خخخـ!
راستی این ساچمه bsaوزنش چقدره؟ گیر میاد؟ اگر آره یه قیمت لطف کنید.
لینک مرجع