انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
قدیم چند تا گرفته بودم ولی اون موقع با این سایت اشنا نبودم که عکس هاش رو بذارم
فردا می رم گروپ 20 متری می گیرم ، اگه 7 صبح برم از عوامل مزاحم خبری نیست
دوستان
اینم یه سیستم کاملآ اتوماتیک گروپ گیری که احتمال خطای انسانی رو کاملآ به صفر رسونده وجالبه که حتی فشار ماشه با سلونویید انجام میده و برای تثبیت فشار مخزن PCP اونو با یه رگولاتور فوق حساس به مخزن شارژ وصل کرده (برای شش شلیک) یعنی برای هرکدوم از شلیکها فشار ثابت بوده(اسلحه هم احتمالآ SAM YANGهستش)

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
امیدوارم مفید واقع شده باشه

سپاس Khansariha (256)

اینم یه عکس از تیر اندازی براتون میزارم
حالا دوستان نگین یارو از تیر اندازی به بادکنک عکس گذاشته تو سایت...!!!Khansariha (266)
این عکس برترین عکس علمی june 2012شده بالای40000 بازدید کننده داشته جالبه که بدونین اسلحه ای که شلیک کرده تفنگ بادی بوده وببینین که چه موج ضربه ای ایجاد کرده
امیدوارم براتون جالب بوده باشه
Khansariha (256)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/size]
اینهم لینگ منبعش: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[

سلام
گروپ خوبیه ، بهترین سیبل واسه گروپ گیری همین mdf چون جای ساچمه خیلی خوب مشخصه ،اگه به ساچمه jsb دسترسی دارید لطفا توی همین فاصله یه گروپ بگیرید و نتیجه را قرار بدید .

سلام .
علی رضا جان من ساچمه جی اس بی 18 و 15 گرین دارم حتما سعی میکنم تا فردا یه گروپ توی 20 متری با هاتسان تهیه کنم و تو سایت بذارم.
البته به احتمال خیلی خیلی زیاد حجم ترافیک من تا امشب تموم میشه اما اگر هم تموم شد بعد از تمدید حتما تو سایت میذارم.
یا علیKhansariha (8)
فاصله 50 متر
ساپورت صندلی
ساچمه ار دبلیو اس
10 شلیک
تفنگ گامو اکستریم
[تصویر: upload_hunter_airgun_ir.png]
(2012-09-25 04:07 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی

گروپ هاتسان بالپاپ شده

فاصله 22 متر

ساچمه جی اس بی 18. گرین

باساپورت

[تصویر: 13485764701.jpg]

[تصویر: 13485764702.jpg]

علی جان این گروپ هاتسان توی 22متری هستش مثلینکه شما ندیدن Khansariha (8)
تشکر از مسیح و آقا جلال.
چرا مسیح جان ، گروپ شما را دیده بودم و تفنگ آقا جلال هم که کارش درسته و قبلا هنرنمایی ایشون را هم دیدم ، میخاستم یه گروپ از تفنگ این دوستمون ببینم تا با تفنگ شما مقایسه کنم.
سلام دوستان گروپ هاتسان بالپاپ (رکس )

فاصله 36 متر
ساچمه جی اس بی 18.89
وضعیت درازکش با باساپورت

[تصویر: 13499827241.jpg]

اگه توجه کنید چهارتا شلیک نزدیک هم هستن و اون یک شلیک خطارو هم من حساب کردم اگه اونو حساب نکنیم

گروپ زیر یک سانتیمتر هستش
تفنگ at44 من مدتی بود که دقیق نمیزد ، که با راهنمایی آقا مسیح و بقیه دوستان مشکل حل شد.
اول چند بار لوله را خوب تمیز کردم و اورینگ ورودی لوله را که باد میداد با اورینگ وایتون تعویض کردم و همچنین اورین مخزن را هم عوض کردم.
at44-10
فاصله :30 متر (متر شده)
ساچمه :jsb15.9
دوربین : سنتر 4-16*40
تعداد 10 شات.
درازکش با ساپورت.

[تصویر: 13500588241.jpg]

و یه گروپ دیگه از هاتسان و jsb 18 .
فاصله 30 متر
تعداد 6 شات.
درازکش با ساپورت.

[تصویر: 13500588242.jpg]

گروپ سوماترا که توسط دوست خوبمون آقا روح اله گرفته شده :
ساچمه:jsb 18
فاصله 30 متر
تعداد 5 شات.
نشسته با ساپورت.
[تصویر: 13500588254.jpg]

و
ساچمه:ts 22
فاصله 30 متر
تعداد 5 شات.
نشسته با ساپورت.

[تصویر: 13500588243.jpg]

سوماترا با ts 22 هم سازگار بود ، ولی هاتسان فقط با jsb خوب میزد.
اینم گروپ سی اف ار گامو با دو ساچمه پرومگنوم و رد فایر.لازم به ذکر هست که دوربین کاملا صفر نبوده و فاصله 15 متر دقیق میباشد و تیراندازی سر دست توسط علی اقای عزیز انجام شده.در ضمن تو تارگت پایین که مربوط به پرومگنوم هست یدونه از ساچمه ها خیلی پایین خورده اون به دلیل لرزش دست بوده و نباید در نظر بگیریدش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بااجازه دوستان رفتیم با دیانا مگنوم 460 ، گروپ گیری که تبدیل به هدف گیری شیشه دلستر و سر بطری شد .

[img][تصویر: Image655.jpg][/img]
لینک مرجع