انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-09-20 06:32 PM)foolad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از ساچمه الماس استاندارد این همه دقت بعید بود.معلومه که خوب جواب داده روی cfr
برعکس فکر می کردم نخجیر از این بهتر بزنه. کاش با جی اس بی هم تست می کردید ببینیم چه می کنه

محسن جان، فردا ساچمه ی رد فایر رو که به لحاظ تولرانس وزنی و ابعاد و شکل ظاهری استاندارد تر هست رو با جی اس بی اگزکتی که خودت بهم دادی مقایسه می کنم...
به اضافه ی الماس پرو مچ، استاندارد و پروفشنال

Khansariha (8)
(2013-09-13 08:38 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر تک تیراندازان سایتKhansariha (8) [تصویر: 13790919351.jpg] جالبه ساچمه ها بعد از رد کردن تخته تو اون فاصله میخوردن به دیوار و کج میشدنو اون ساچمه برنجی جدا میشد اما حتی خش بهش نمی افتاد..خیلی هم سبکه[تصویر: 13790920711.jpg]
درمورد سیبل هم عذر میخوام پرینترم جوهرش تموم شد ..یه واشر چسبوندم به کاغذKhansariha (256)

سلام
گروپ فوق العاده ایه برای کالیبر 4.5 مگنوم اونم تو این فاصله Khansariha (48)
اما متاسفانه من تا حالا با 350 مگنو 4.5 نتونستم گروپ به این خوبی بگیرم Khansariha (399)
این ساچمه پند گرینه رو 350 4.5 هم تست کردید یا نه ؟Khansariha (256)
دوست عزیز کالیبر4.5 -9.56 گرین استKhansariha (8)
[تصویر: 13800438361.jpg]
سلام_وزنش9/26گرين يا همون 0/6گرم نوشتست_ من تنها با 350دوستم كه 5/5بود شليك كردم اونم با مگسك و ساچمه نخجير كه گنجشكو راحت رو سيم برق ميتركوند_ شما فنرو يكم كوتاه كن و پرومچ بنداز كه دقتش بااينكه سبكه عجيبه_ديروز دم غروب با مگسك تو 50متر قوطي رب گوجه فرنگي رو سوراخ سوراخ كردم رد خور نداشت
Airgun : Gamo CFR Whisper cal .177

Pellets : JSB Exact - Gamo Red Fire, Pro-Magnum & Match - Elmas Standard, Professional & Pro-Match - Nakhjir Amol (Wadcutter) - Peyman (Domed)

Sight-in : Gamo 4*32

Distance : 15 m

Shooting Position : Sitting with support

Wind : No wind

Shots : 5 shots per each pellet

[تصویر: 7.jpg]

[تصویر: 8.jpg]

[تصویر: 9.jpg]

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام.
دو نکته که از عزیزان خواهش میکنم حتما رعایت کنند.

1-دوستان خواهش میکنم در نقل قول ها دقت کنید و تمامی عکسهای پستی که میخواین نقل قول کنید پاک کنید.متاسفانه بعضی وقتها یه پستی که نصف صفحه رو گرفته 3 یا 4 بار با همون حجم نقل قول میشه که سودی هم نداره .

2-دوستان خواهش میکنم گروپ ها جدا جدا بگیرین ،بعضی از گروپها فهمیدنش و بازخوانیش و به نوعی رمز گشایش از رمز گشایی کردن کد های المان نازی هم سختره !!! سعی کنید حد اکثر 3 یا 4 گروپ در یک برگ A4 بگیرین تا خواننده راحت تر بفهمه چی به چی هست.

با تشکر از عزیزانKhansariha (8)
(2013-09-24 10:30 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان خواهش میکنم گروپ ها جدا جدا بگیرین ،بعضی از گروپها فهمیدنش و بازخوانیش و به نوعی رمز گشایش از رمز گشایی کردن کد های المان نازی هم سختره !!! سعی کنید حد اکثر 3 یا 4 گروپ در یک برگ A4 بگیرین تا خواننده راحت تر بفهمه چی به چی هست.
با تشکر از عزیزانKhansariha (8)

جلال جان! شما استاد مایی... بنده صرفا به خاطر اینکه پست اضافی ندم اینطور گروپ رو گذاشتم... و گروپ آخری هم همش تو یک روز انجام شد و خواستم که دوستان ببینن و تحلیل کنن...

با تشکر Khansariha (8)
آقای Vicxtor دمت گرم
باید قبول کنیم که الماس استاندارد از پرومگنوم بهتره!
(2013-09-24 08:54 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام_وزنش9/26گرين يا همون 0/6گرم نوشتست_ من تنها با 350دوستم كه 5/5بود شليك كردم اونم با مگسك و ساچمه نخجير كه گنجشكو راحت رو سيم برق ميتركوند_ شما فنرو يكم كوتاه كن و پرومچ بنداز كه دقتش بااينكه سبكه عجيبه_ديروز دم غروب با مگسك تو 50متر قوطي رب گوجه فرنگي رو سوراخ سوراخ كردم رد خور نداشت

اتفاقا چندر وقته دلمو زدم به دریا دو حلقه فنر رو بریدم با تی اس 10 بد نی تا 40 متر واسه شکار جواب میده ولی دوتا در میونه میزنه دنباله یه ساچمه گرین بالایه خوب میگردم الان این گروپ برام جالب بود، من اینجا مشکل ساچمه دارم همین تی اس 10 ها رو هم هفته پیش یه کاری تهران پیش اومد رفتم چند بسته خریدم Khansariha (214)
نوشته شده توسطsabergholamian:
((((ديروز دم غروب با مگسك تو 50متر قوطي رب گوجه فرنگي رو سوراخ سوراخ كردم رد خور نداشت ))))

سلام دوست عزيز مطمئني 50 متر ؟ آخه فكر كنم تو50 متر ديگه قوطي رب سهله يه حلب 17 كيلويي هم پشت مگسك گم بشه .Khansariha (172)
لینک مرجع