انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه

دوست گرامي rezakaraj شما كه چنين پايه و ساپورت خوبي دارين پس چرا گروپ زياد نميذارين؟ من اگه اين پايه رو داشتم هفته اي يه گروپ ميذاشتم.
خیلی دوست دارم ولی فرصت و مکان مناسب جهت گروپ گیری در اختیار ندارم.Khansariha (8)
سلام بعد دو سال از گرفتن مگنوم 1000 اون هم به خاطر مشغله کاری که نتونستم ساچمه باب طبع مگنوم 1000 کپی 350 دیانا رو پیدا کنم تا امروز
اسلحه مگنوم 1000 4/5
ساچمه باراکودا 10/65 gr
فاصله 20 متر دقیق دقیق
هوا سرد ولی بدون باد

(مهم )دو جای تیر با لا متعلق به گروپ wischo85 کپی دیانا 45 هست که از کل 5 تیر فقط دو تیر روی سیبل خورد باقی همه رفت بیرون از سیبل که این نشون میده که این اسلحه
با ساچمه سنگین الان میونه خوبی نداره به هیچ وجه (توجه قدرت این اسلحه با 45 دیانا یکی هست) البته ساچمه مورد الاقش که اون جور که من دلم می خواد گیرم نیومده فکر کنم باید یه گریز به jsb یا crosman بزنم البته اگه وقت کنم

[تصویر: 12.jpg]
تعداد شلیکها 7 عدد
سلام الان تارگت دومی مال مگنوم 1000 هست دیگهKhansariha (8)Khansariha (8)
بله مگنوم 1000 هست
سلام دوستان
آخه روز جمعه يه گروپي چيزي تاپيك رو تكوني بديد
مجبور شدم با تفنگ مردم برم گروپ گيري خخخ
تاثير باد تو شليك واقعآ اثر گزار هست دو تا گروپ بالايي باد تندي ميومد ولي بعد يه وقفه نيم ساعته با ديدن و احوالپرسي يكي از دوستان و شيطنت ايشون كه باعث شد دوتا زاغي هم نفله بشه مجددآ دو تا گروپ پاييني رو گرفتم كه هوا آروم تر شده بود و نتيجه بهتري بدست اومد
[تصویر: 13893525681.jpg]
خوب یه مقایسه با دو ساچمه استاندارد-الماس8gr و باراکودای 10/65 gr البته بیشتر برای من مهم این بود که ببینم این اسلحه با باراکودا تو 40 متر چه عکس العملی داره و خوب استاندارد شرکت الماس هم تو فاصله با لا هم چک بشه
اسلحه مگنوم 1000
دوربین بوشنل 3*9*40
فاصله 40 متر ( 48 قدم بلند)
ساپورت مناسب
هوا سرد با باد ملایم
تعداد شلیکها 7 عدد فقط ساچمه الماس دست چین شده است
گروپ بالا مربوط به ساچمه استاندارد هست که با رنگ سبز نشان داده شد
گروپ رنگ قرمز هم باراکودا هست یک شلیک باراکودا که باز خورده قلق گیری بوده البته از باراکودا بیشتر انتظار داشتم
[تصویر: 45.jpg]
دوستان البته لگد مگنوم 1000 رو هم در نظر بگیرید ژسه ای هست واسه خودش
با سلام خدمت دوستان .یه گروپ از اسلحه وایرخ 80 کالیبر 4.5 دوربین و پایه لئوپلد فاصله 30متر ساچمه H&N وضیعت نشسته تکیه گاه روی نرده به غیر از دو شلیک بد که به نظر لرزش دست یا دید بد دوربین بوده مابقی قابل قبوله با توجه به وضیعت و نوع اسلحه.[تصویر: 13894646221.jpeg][تصویر: 13894646222.jpeg]
سلام به همه دوستان
دیروز با نصب ایر استریپر هاتسان قصد گروپگیری داشتم که برخلاف انتظار در at44 و bt65 گروپی فوقالعاده باز و ساچمه ها پرت و پلا به سیبل میخورد. که با باز کردن ایر استریپر به حالت عادی بر می گشت. فاصله 23 متر و ساچمه JSB 18.
البته مسیر عبور ساچمه از ایر استریپر هم بدقت چک کردم که اثری از برخورد یا سایش دیده نمی شد. اشکال کار از کجا میتونه باشه دوستان لطفا راهنمایی کنند.Khansariha (8)
لینک مرجع