انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام: برای اولین باره که تصویر گروپگیری را در اینجا قرار میدهم لذا هر گونه نقص و ایراد را به حساب نابلدی بنده بگذارید. ضمنا من فقط عکس گرفتم و گروپگیری توسط شخص دیگری انجام گرفته.
سلاح:bt65
فشار مخزن:150
نوع ساچمه:ساچمه جدید 25 گرینی *صاعقه25*
تعدادشلیک:6 شلیک
فاصله:15 متر
وضع هوا:بدون باد
تکیه گاه :مناسب
وضعیت:نشسته
اعتماد به نفس:کاملKhansariha (8)[تصویر: 14089941305.jpg]

تیر بالا در اثر لغزش دست بوده و مسئولیتش با نفر تیر انداز است
ضمنا نظر دوستان برای ما بسیار راهگشای خواهد بود.

دیگه نمیدانم چه باید بنویسم بد و خوبش را ببخشید
سلام حمید آقا به نظر من تو این فاصله خوبه ولی اگر محبت کنید تو 30 متر به بالا هم گروپ بگیرید ممنون میشم
Khansariha (8)
سلام: چشم علی آقا سعی میکنم در فاصله ۳۰ متری هم گروپ بگیرم. البته از دوستانی که تشکر کردند ممنونم و اینرا هم اضافه اضافه کنم که این شلیکها بدون دوربین بوده و نمیدانم. اصولا در این فاصله نیاز به دوربین هست یا خیر . اما باز هم نیاز داریم که دوستان در مورد این گروپ نظرات ارزشمندشان را اعلام فرمایند.
با سلام.
تعدادی ساچمه 4.5 و 5.5 آذرخش و اگه اشتباه نکنم صاعقه به دستم رسیده .ان شا اله در اولین فرصت(فکر کنم بشه جمعه) تست جامع و کاملی از دقت این ساچمه ها انجام و در اختیار دوستان می ذارم.
صادقانه عرض میکنم امیدوارم نتایج رضایت بخش باشه .در اولین مرحله ظاهر ساچمه ها نشون میده که نباید نتایج بد باشه.Khansariha (8)

در خصوص گروپ هم خدمت اقا حمید باید عرض کنم که اگر از شلیکی که بالا خورده صرف نظر کنیم و با توجه به اینکه دوربین روی سلاح نبوده و مگسک بی تی آنچنان ظریف نیست ،گروپ خوبی شده.
ضمن اینکه اگر بخوایم دقت ساچمه رو بسنجیم به نظرم باید خطای انسانی و خطای تفنگ به صفر نزدیک کنیم تا فقط خطای ساچمه وجود داشته باشه.Khansariha (8)

فعلا
گروپ از JSB 18 گرین
فاصله 40 متر
AT44 هاتسان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این یکی کمی باز شد
اینم کرنو گرافی هاتسان گالاتیان

نمایش
[http://www.aparat.com/v/r15UP
اولین تجربه با ساچمه ایرانی خیلی دوست داشتم با آذرخش گروپ بگیرم چون دوستان زیاد تعریفش رو میکنن که 4.5 رو گیر نیاوردم

در کل فک نمیکردم که تفاوت ساچمه ایرانی با گامو مچ و پرو مگنوم اینقد فاحش باشه ، ساچمه دست رو سیاه میکنه و لولرو به شدت کثیف که قطعا به سلاح هم آسیب میزنه در مجموع پشیمون شدم که از این ساچمه استفاده کردم.

گامو شادو 4.5 ، دوربین بوشنل 3-9*40 زوم 4 ، ساچمه دنیا ، 10 شات ، فاصله 12 متر ، نشسته ، بدون ساپورت مناسب ، کمی لرزش دست ، شرایط جوی مناسب

من که رفتم هیئت تیراندازی اون جا از بیجن 4.5 سر تخت استفاده میکردند گروپش عالی بود. با دنیا( همین ساچمه ای که گروپ گرفتید) سر تختش را گروپ گیری کنید شاید بهتر باشد.

Sent from my ST15i using Tapatalk
گروپ هاتسان گالاتیان رگوله شده

ساچمه jsb 15.89

فاصله 37 متر

تعدداد شات 5

دوربین سنتر پوینت

زوم 12

ساپورت صندلی

[تصویر: ?di=618U]
با سلام
هاتسان 1100 رنجر
فاصله:22متر