انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
خريدار يك دست كامل (٥تايي) چوك اصلي آكار (اصلي نه ساخت اصفهان ) هستم. ٠٩١٢٤٠٥٩١٧٩
سلام
دوستان یکشنبه تهران هستم
آدرس جایی رو که اورینگ at44 دارن رو دوستان اگه میدونن زحمت بکشن
قیمت؟
نوع؟
و اندازه اورینگ دور لوله و داخل لوله
کسی از دوستان اگه اطلاعاتی داره ممنون میشم استفاده کنم.

البته تا الان شنیدم خیابان ناظم الاطبا داره
و سایز اورینگ روی لوله فابریک 1.5-8.5 هست که پیدانمیشه و تا الان سایزهای 1.6-8.5 1.8-7.6 1.8-7.5
رو بهم پیشنهاد دادن و داخل هم سایز 1.5-5.5 هست
دوست عزیز سوالتون رو در تاپیک at44 مطرح کنید بهتر نتیجه خواهید گرفت
(2014-01-03 02:13 PM)hamed73 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان یکشنبه تهران هستم
آدرس جایی رو که اورینگ at44 دارن رو دوستان اگه میدونن زحمت بکشن
قیمت؟
نوع؟
و اندازه اورینگ دور لوله و داخل لوله
کسی از دوستان اگه اطلاعاتی داره ممنون میشم استفاده کنم.

البته تا الان شنیدم خیابان ناظم الاطبا داره
و سایز اورینگ روی لوله فابریک 1.5-8.5 هست که پیدانمیشه و تا الان سایزهای 1.6-8.5 1.8-7.6 1.8-7.5
رو بهم پیشنهاد دادن و داخل هم سایز 1.5-5.5 هست

شما برید میدون قزوین هر نوع اورینگ رو دارن.
البته اول سایز اورینگ ها رو پیدا کنید و از اونجا تهیه کنید.
اگه خاستید تو خصوصی ادرس دقیق رو میگم.
(2013-12-31 09:32 PM)amiremadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به یک دو پایه تفنگ مدل سه تکه بلند مناسب برای تیراندازی در حالت نشسته نیازمندم(چه مارک هریس چه مارکهای دیگر باشد مهم نیست)

دوست گرامی برا چه تفنگی می خواهی
برا برنو حتما هریس آمریکای مدلs -25c
بخر آخرشه حرف نداره اصفهان حدود 600 تا 650 قیمت میدادن
سلام بر همه عزیزان ، نیازمند به خرید یک بسته ساچمه TS-10 هستم
با تشکر از لطفتون Khansariha (8)
همگي خسته نباشيد نياز مند ي cp99compact نو يا دست دو ممنون
يدونه معمولي دارم خسته شدم اِنقد تير گذاشتم توش سريع تموم ميشه
تو باشگاه وزارت علوم عضو هستم شايد بقيه هم خواستن ممنون بازم

Sent from my iPad air using دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-04 11:47 PM)hoomand نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همگي خسته نباشيد نياز مند ي cp99compact نو يا دست دو ممنون
يدونه معمولي دارم خسته شدم اِنقد تير گذاشتم توش سريع تموم ميشه
تو باشگاه وزارت علوم عضو هستم شايد بقيه هم خواستن ممنون بازم

Sent from my iPad air using دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز متاسفانه از اونجایی که خرید و فروش تپانچه های گازی ممنوعه،کمتر کسی هست که خودش داشته باشه یا سراغ داشته باشه و معرفی کنه تا تهیه کنید.بهترین مرجع همون فدراسیون با معرفینامه باشگاه (البته با قیمت خدا تومن) و یا ارتباط گیری با واردکننده های فدراسیون (با قیمت خدا تومن - سود فدراسیون)هست.
ثاقب جان تهران این ساچمه هست ولی یه مورد رو در نظر بگیرید یه بسته ساچمه که البته قیمتش رو نمیدونم (ولی میتونم براتون بپرسم) با هزینه پست شاید گرونتر در بیاد. بهتون پیشنهاد میدم یه روز اگه میتونی تشریف بیار تهران وبنده رو به عنوان خدمتگذار بپذیر. هم فاله و هم تماشا.
آقا حمید شما سرور مایی انقدر حقیر خجالت ندید Khansariha (21) ، بنده دِین قبلیم رو هنوز نسبت به شما ادا نکردم ، نمی دونم چطور محبت قبلیتون رو که برام واشر دیانا گرفتید و ارسال کردید جبران کنم چه برسه به اینکه دوباره شمارو تو زحمت بندازم
مثلاً اینجا منطقه ی شکاری هست ولی هیچ وقت وسایل مورد نیاز ما اینجا گیر نمیاد
ممنون از لطف بی پایا شما
ارادت
محمد رنجبر
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع