انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
کسی از دوستان دوپایه با امکان چرخش و سایز بلند (بزرگترین سایز) برای فروش داشت اطلاع بده
متشکرم
سلام ، اگه كسي از دوستان ديانا ٣٥٠ يا ٣٥ آكبند سراغ داشت براي تعويض با آيپد ٣ بسياار تميز ، لطفا خبر بده ...
(2015-05-15 08:13 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان چند وقت پیش بچه قنداق پنج تیر دوستم شکست رفته بود قیمت بگیره گفتن بهش 400 هزار بچه قنداق خالی!!!!!!!Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
حالا از دوستان اگر کسی بچه قنداق پنج پران ترک (چوب باشه بهتره اگر هم کامپوزیت بود اشکالی نداره )سراغ داره که معمولا در پنج تیر های ترک از نطر شکلی یکی هستند پ.خ بدن .
پیشاپیش ممنون.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)
دوربین اوراقی 6.24.50 لیپرز خریداریمKhansariha (48)Khansariha (48)
سلام دوستان ، جايي سراغ ندارين ديانا ٣٥٠ كامپكت داشته باشه ؟
سلام دوست عزیز Khansariha (8)Khansariha (8)حدود یکی دوماه پیش یک5/5 در فروشگاه الصیاد مشهد دیدم !!!نمی دونم فروخته یا هست!!!Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
سلام خدمت دوستان قیمت تفنگ برنو بلند سالم چنده%آیا عملکردش نسبت به نخجیر تا 300متر خیلی تفاوت داره
سلام دوست گرامی ورودتونو خوشامد میگم /نخجیر3 در 4کالیبر متفاوت تولید شده 57*8 (کالیبربرنو) /270 وینچستر 64*6/9 ////06-30 کالیبر ام1( 63*7/62) /308 وینچستر (51*7/62) (ژ3) /////همگی با طول لول 60سانت - کالیبر دوم وسوم بیشتر دست افراد رده بالاست به دلیل جنگی بودن وسازمانی بودن مهمات -اما کالیبر اول ودوم دربین شکارچیا متداوله کالیبراول (ّبرنو) کالیبریه که دقت وقدرتش به پای برنوبلند با طول لول 74 سانت نمیرسه اما کالیبر 270 از هربرنویی سرتره بدلایل فراوان /قیمت برنوبلند جاهای مختلف کشور متفاوته از 6-8تومن //پرحرفی کردم ببخشید
(2015-05-20 08:27 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست گرامی ورودتونو خوشامد میگم /نخجیر3 در 4کالیبر متفاوت تولید شده 57*8 (کالیبربرنو) /270 وینچستر 64*6/9 ////06-30 کالیبر ام1( 63*7/62) /308 وینچستر (51*7/62) (ژ3) /////همگی با طول لول 60سانت - کالیبر سوم وچهارم بیشتر دست افراد رده بالاست به دلیل جنگی بودن وسازمانی بودن مهمات -اما کالیبر اول ودوم دربین شکارچیا متداوله کالیبراول (ّبرنو) کالیبریه که دقت وقدرتش به پای برنوبلند با طول لول 74 سانت نمیرسه اما کالیبر 270 از هربرنویی سرتره بدلایل فراوان /قیمت برنوبلند جاهای مختلف کشور متفاوته از 6-8تومن //پرحرفی کردم ببخشید

جریان چیه من نه میتونم ارسالهامو ویرایش کنم ونه حذف کنم
فقط نقل قول کارمیکنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-20 07:18 AM)aminrahimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان قیمت تفنگ برنو بلند سالم چنده%آیا عملکردش نسبت به نخجیر تا 300متر خیلی تفاوت داره

همه این کالیبرا تا 300 متر تغریبا تفاوتی ندارن (در حد 10سانتیمتر اختلاف
ولی تخریب برنو از همشون بیشتره چو کالیبر بزرگتر و سنگینتریه
ولی از 300 متر به بالا افت گلوله برنو از بقیه بیشتره
دوستان بنده خریدارسرنیزه برنو هستم اگه بود پیام خصوصی بدید ممنونم
لینک مرجع