انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)خریدار دوربین ویور3X9X40تیوپ 30 ورددات لئوپلد هستم Khansariha (8)Khansariha (8) با تشکر
سلام
خریدار دیانا ۵۲،۵۴،۵۶ کالیبر۵.۵ ماشه t06 تمیز
۰۹۳۸۲۶۸۶۱۰۶
ممنون
خریدار لوله پی سی پی ۵.۵ هاتسان و کرال قیمت مناسب.
دوستان هرکی سراغ داشت پیام خصوصی بزاره تو سایت یا تلگرام پیام بزاره ممنون ۰۹۱۲۸۹۹۶۰۸۴
Khansariha (8)
با سلام،
از دوستان انجمن کسی مقداری گریس پایه مس، گرافیت یا مولیبدن برای فروش داره؟ خرید از بازار با توجه به عرضه به صورت قوطی های یک کیلویی وقیمت های نجومی برام بصرفه نیست.
با تشکر
(2019-03-18 01:53 PM)Mamaljoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام،
از دوستان انجمن کسی مقداری گریس پایه مس، گرافیت یا مولیبدن برای فروش داره؟ خرید از بازار با توجه به عرضه به صورت قوطی های یک کیلویی وقیمت های نجومی برام بصرفه نیست.
با تشکر

سلام دوست عزیز تو این تعمیر گاه های ماشین آلات سنگین شاید پیدا کنی
سلام و درود

کسی از دوستان میدونه از کجا میتونم قنداق پلاستیکی یدکی برای کرال بریکر تهیه کنم؟

در تاپیک دیگری هم عنوان کردم اما فکر میکنم اینجا مناسب تر باشه.

لطفا راهنمای کنید...

[تصویر: khansariha%20(8).gif]
سلام
خریدار وایرخ 100 تامهول تمیز هستم ( به قیمت)
سلام دوست عزیز
انتخاب تنگ یه چیز سلیقه ای و بر اساس نوع نیاز ادمه
ولی لازم دونستم دوتا نکته رو راجع به وایرخ 100 بگم که این تفنگ اوایل جزو تفنگ های تاپ و عالی بود ولی با اومدن تفنگ های دیگه از محبوبیتش کم شد
تعداد شات پایین ش جزو عمده ترین معایبشه
یه تفنگ بولپاپ مثل کریکت کار همون وایرخ رو انجام میده با شات بیشتر وبهتر

در هر حال معتقدم شما تحقیقات لازم رو کردین انشالله یه تفنگ خوب بخرید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2019-04-27 12:02 PM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
ولی لازم دونستم دوتا نکته رو راجع به وایرخ 100 بگم که این تفنگ اوایل جزو تفنگ های تاپ و عالی بود ولی با اومدن تفنگ های دیگه از محبوبیتش کم شد

در هر حال معتقدم شما تحقیقات لازم رو کردین انشالله یه تفنگ خوب بخرید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام
ممنون
درصورت امکان لطفا بیشتر راهنمایی کنید یا مرجعی را معرفی کنید
سپاس
(2019-04-30 09:53 AM)fmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-04-27 12:02 PM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز

سلام
ممنون
درصورت امکان لطفا بیشتر راهنمایی کنید یا مرجعی را معرفی کنید
سپاس

سلام دوست عزیز
منظورم این نیست که وایرخ تفنگ بدیه
منظورم اینه که گزینه های بهتری هم هست با همون قیمت یکم بیشتر سرچ کنید تو گروههای تلگرامی مربوط به پی سی پی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

شغال هراسان فرار می کرد ، روباه از او پرسید: " کجا با این عجله" شغال گفت: " مگر نشنیده ای هرکه سه تخم داشته باشد یکی را می کشند! " روباه گفت : " مگر تو 3 تخم داری؟" شغال جواب داد : " نه، ولی آنها اول می کشند و بعد می شمارند !"
لینک مرجع