انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-12-02 02:03 PM)biyaboon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
به دنبال at44استاندارد ويا بالپاپ هستم .

برادر گرامی مگه همچین تفنگی هم وجود داره این ساخته دست خوده بچه هاست وگرنه در سایت هاتسات این تفنگ اصله نیست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطف کنید اگه میشه برا ما هم پیدا کنید!!!!!!!
مهندس منظور ایشون هم هاتسان بالپاپ ساخت دست خود بچه هاست
سلام بر دوستان
عزیزان تهرانی کسی هست که خونشون نزدیک به خیابون طالقانی(مرکز کامپیوتر) باشه؟Khansariha (8)
سلام دوستان
به دنبال چاقو باک مدل 673 هستم و بفرمایید قیمتش چنده؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدل 679 رو دیدم 295 تومن .
مدل 495 چنده؟

495 = 415 تومن
سلام
نیازمند یک فروند کپسول 6 یا 9 لیتری فولادی با فشار کاری300 بار هستم .هم اکنون نیازمن یاری سبزتان هستیم.
با سلام به همه دوستان
من می خوام وایراخ 100 اف اس بی تام هول و12 خان 42 ژول بگیرم.
کسی سراغ داره؟
قیمت و آدرس و تلفن
(2013-12-10 05:32 PM)msrs نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به همه دوستان
من می خوام وایراخ 100 اف اس بی تام هول و12 خان 42 ژول بگیرم.
کسی سراغ داره؟
قیمت و آدرس و تلفن
فردوسی فروشگاه مرکزی داره 02133907557قیمت فکرکنم6200

(2013-12-10 04:47 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
نیازمند یک فروند کپسول 6 یا 9 لیتری فولادی با فشار کاری300 بار هستم .هم اکنون نیازمن یاری سبزتان هستیم.
کیوان جان فروشگاه مرکزی داره Khansariha (8)
لینک مرجع