انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-07-23 11:28 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خرید دیانا ۳۴ فقط کالیبر ۴.۵

فردوسی رو زیر رو کردم نبود

کسی خبر داشت جایی بنده میخوام

مختار مگه دیانا 350 آقا حمید را نخریدید ؟ یه تفنگ دیگه هم میخواید ؟
(2013-07-23 11:35 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-23 11:28 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا این رو هم میخوام اگه باشه
(2013-07-24 12:56 AM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-23 11:35 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا این رو هم میخوام اگه باشه

عزيز تو قائمشهر34/35/36آكش هست همه كاليبر177 به قيمت1250000 كه1ماه پيش همونو1100000ميگفتن!الانم يه 50يا100تومني گمونم تخفيف بدن
سلام...دوستان کسی سوماترا 2500 سی سی آک و یا اسلحه سامیانگ آک سراغ نداره؟
سلام دوستان.من خریدار یک عدد دیانا مدل 52 یا 54 کالیبر 5.5 هستم.البته فقط اگر اسلحه بدونه تعمیر و در حد آک و کم کارکرد باشه خریدارم.لطفا اگر کسی فروشندست پ.خ بده.ممنون
(2013-07-24 01:00 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فردوسی یه جا داشت من پرسیدم سوماترا 2500 که گفت 4300
البته اگه منظورت تو شیراز نبود دادا
با سلام
دیده شد برخی از دوستان خواستار فروش سلاح گرم در سایت هستند.در این خصوص چند نکته لازم به ذکر هست.
دوستان توجه داشته باشند که اعلام نیازهای سلاح و تجهیزات می بایست در راستای فعالیتهای شکار قانونی باشند لذا در مورد سلاحهای گرم علی الخصوص خفیف که شرایط ویژه ای دارن دقت بیشتری داشته باشید.
ضمنا اگر دوستان سلاح گرم برای فروش داشتند و خواستند اطلاعیه فروش در سایت قرار بدن لازم هست یک نسخه اسکن شده از مجوز سلاح مربوطه رو برای مدیر فروشگاه ارسال کنن.
خواهشمندم با توجه به حساسیت موضوع، همه کاربران به این موضوع دقت کنند و مواردی که با این شرایط مغایرت دارن رو سریعا به مدیران گزارش کنن تا از هر گونه تخلف قانونی جلوگیری بشه
(2013-07-24 05:02 PM)arashyakuza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-24 01:00 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فردوسی یه جا داشت من پرسیدم سوماترا 2500 که گفت 4300
البته اگه منظورت تو شیراز نبود دادا

سلام...داداش اسلحش آک بود؟؟؟...شما دیدینش و براندازش کردید یا از تو ویترین فقط دیدیش؟؟؟؟

راستی یه شماره از فروشنده دارین به من بدید؟؟؟؟
سلام دوستان فرشاد هستم از تهران یک عدد دوپایه برنو سه تکه مارک هریس دارم میخوام با دو تکه اون تعویض کنم اگر کسی مایل هست PM بده .
Khansariha (256) باتشکر
دوستان کسی فنر تیتان با افزایش قدرت (FAC) برای شادو 1000 سراغ داره ؟
لینک مرجع