انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام دنبال تلمبه هاتسان اوراقی هستم،متشکرم
(2016-08-22 11:52 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-22 09:00 AM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی میدونه دوربین لیپرز اکواشات 56×32-8 ao side focus ffp تو بازار گیر میاد یا نه؟؟
اگه گیر میاد چه قیمته؟؟؟

سلام . لیپرز اف اف پی نداره . تو ایران دوربین اف اف پی الان فقط کم و بیش وکتور هست ، لبو هست ، مارکول ، و بی اس ای که بهترین کیفیت رو داره . بعد اف اف پی زوم 32 و اینا نمیشه اصلا . معمولا زیر 18 هستن . تک و توک پیدا میشه توی برند های خاص مثل ورتکس و فالکن که زوم 24 بزنن . چون در اف اف پی روی رتیکل زوم میشه و رتیکل های معمول از زوم 15-16 به بالا انقدر ضخیم میشن که چیزی از تصویر نمیمونه !

دوست عزیز اتفاقا داره و نسبت به دوربینهای هاوک قیمت بسیار مناسبتری داره جهت تکمیل و صحت حرفهام دوتا عکس ضمیمه میکنم خدمتتون.:درضمن ffp هستند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اع چرا خالی اومد
گفته بودم اف اف پی نیست ! بر اساس چه منبعی میگین اف اف پی هست کجا نوشته ؟
الان تذکر میدن دیگهKhansariha (399) ادامه بحث در تاپبک دوربین ها دنبال بشه بهتره. درمورد رقابت با هاک صحبت کنیم
(2016-08-24 06:10 AM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اع چرا خالی اومد
گفته بودم اف اف پی نیست ! بر اساس چه منبعی میگین اف اف پی هست کجا نوشته ؟
الان تذکر میدن دیگهKhansariha (399) ادامه بحث در تاپبک دوربین ها دنبال بشه بهتره. درمورد رقابت با هاک صحبت کنیم

دوست عزیز من یک کلیپ ازشون دارم که هردو دوربین رو باهم مقایسه میکنه هم از جنسش هم زومشون و هم کیفیتشدن رو باهم مقایسه میکنه و دو تا دوربین رو تو زومهای مختلف به نمایش میزاره.مطمن باش ffp هست
در تاپیک مربوطه توضیح دادم Khansariha (8)
لیپرز FFP نیست .Khansariha (399)
بابا من داشتم که میگم .همین مدل را داشتم .
دوستان عزیز سلام ،
دنبال مخزن 175 سی سی وایرخ 100 میگردم ترجیحا دست دوم اگه دوستان اطلاع دارن ممنون میشم یه خبری بدین صواب داره بخدا.Khansariha (8)
سلام بر دوستان
مخزن ای تی ۴۴ از کجا میتانم گیر بیارم و چند قیمته ؟
مخزن خودش از دو طرف نشتی میده و فکر کنم دیگه باید عوض بشه

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
چک کنید ببینید فروشگاه سایت داره یا نه .
اگر نداشت فکر کنم آقای پدرام پرن از تبریز موجود داشته باشه چند وقت پیش تو گروه تلگرامش دیدم .
بنظر من با تعویض اورنگهای مخرن 99% مشکلتون حل مشه چون مخزن نشتی نداره و اورینگ ها نشتی میدن .
ممنون از راهنماییتان دوست عزیز
میشه آدرس تلگرامش رو برام بفرستید
آدرس تلگرام خود سایت هم اگه داری ممنون میشم

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
لینک مرجع