انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون ولی زده اخرین تاریخ بروزرسانی ۳ ماه پیش [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND COLD SWEAT]

Sent from my iPhone using Tapatalk
دوستان ۵۲ ماشه ۰۶ باشه بهتره،درحد اک خریدارم،۰۹۱۲۷۶۶۹۶۳۸ متشکرم
سلام دوستان وقتتون بخیر. من دنبال یک رست (GUN HOLDER) دست دوم برای تفنگ بولپاپ بریکر می گردم. دوستان که می تونن کمک کنند منون میشم.
ببخشید منظورم فقط rest بود گان هولدرو اشتباه نوشتم Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (8)
gun rest
(2016-09-09 08:22 PM)sobhesadegh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان وقتتون بخیر. من دنبال یک رست (GUN HOLDER) دست دوم برای تفنگ بولپاپ بریکر می گردم. دوستان که می تونن کمک کنند منون میشم.
ببخشید منظورم فقط rest بود گان هولدرو اشتباه نوشتم Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (8)
gun rest

سلام دوست عزیز
من این مدل را بصورت آک دارم که از آمریکا سفارش داده بودم تازه هفته پیش دستم رسیده .فعلا تفنگ ندارم بکارم نمیاد .
این مدل معروف ترین مدل Shooting rest هست :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-09-09 10:46 PM)Nanex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-09-09 08:22 PM)sobhesadegh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
gun rest

سلام دوست عزیز
من این مدل را بصورت آک دارم که از آمریکا سفارش داده بودم تازه هفته پیش دستم رسیده .فعلا تفنگ ندارم بکارم نمیاد .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا سلام اگه فروشیه یه تاپیک باز کن من میخوام بخرمش
(2016-09-12 09:29 AM)asadjavan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-09-09 10:46 PM)Nanex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
gun rest

سلام دوست عزیز

اقا سلام اگه فروشیه یه تاپیک باز کن من میخوام بخرمش

سلام
انشاالله تا آخر هفته براش تاپیک باز میکنم .
الان بهش دسترسی ندارم آخر هفته میرم منزل عکس میگیرم و میگم مدیر بازارچه برام تاپیک بزنه . Khansariha (48)
با سلام خدمت دوستان عزیز
دنبال شماره آقای گودرزی میگردم .
اگر اشتباه نکنم مغازه لوازم شکار دارند فکر کنم سمت اراک باشند .
اگر از دوستان کسی شماره ایشون را داره بگه ممنون میشم .
دوستان اگر كسي اي تي ٤٤ يا كرال پانچر و يا مكسي براي فروش دارد لطفا به بنده اطلاع بدهد.09163123373
سلام به دوستان
دوستان مشهدی اگر کسی at44 تروتمیز داره خبر بده یا با شماره 09159079597 پیام بدید. باتشکرKhansariha (8)
سلام
خریدار ای تی 44 هستم
09118625203
لینک مرجع