انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-08-22 04:13 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-22 08:55 AM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند فنر نخجیر دیانا 350 هستم.اگه کسی جایی سراغ داره بگه که کارم گیره.

شیراز موجوده با قیمت حدود 35 تا 40 تومن
اسی جون ، نیازمند فنر شادو هزار هستم Khansariha (219) البته از نوع نخجیرش !!!
(2013-08-22 04:29 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-22 04:13 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-22 08:55 AM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند فنر نخجیر دیانا 350 هستم.اگه کسی جایی سراغ داره بگه که کارم گیره.

شیراز موجوده با قیمت حدود 35 تا 40 تومن
اسی جون ، نیازمند فنر شادو هزار هستم Khansariha (219) البته از نوع نخجیرش !!!

اون هم موجوده به قیمت 25 تومنKhansariha (214)
نیازمند سایلنسر برای at
دوستان خشاب برای AT44 میخواستم که ok شد .

حالا دوستان کسی خشاب کالیبر 5.5 برای رین استورم یا بلیزارد ورژن 2 سراغ نداره یا نمیتونه بسازه ؟ از این جدید ها که مشکی رنگ هست . Khansariha (226)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزيز ...
آيا براي تفنگ ٢ لول سوار ، پايه اي هست كه بشه زير تفنگ چراغ قوه نصب كرد ؟؟؟
(2013-08-23 09:09 PM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزيز ...

فکر نکنم ساختن پایه اش خیلی سخت باشه .یه قسمت بست میخواد که لوله تفنگ را در بر بگیره و یه بست که چراغ قوه را بگیره و در وسط و پایین هم پیچها میخوره که سفت بشه .Khansariha (226)
با سلام
پایه که نمی خواد یکی از همین چراغ قوه های پلیسی بگیرید و بعدش با یک کش اندازه لوله به راحتی هرجایی خواستید آن را روی لوله نسب کنیدKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (256)
(2013-08-23 09:09 PM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزيز ...
سلام
اره داداش هست مخصوص این کاره اتفاقا امیر جون یکی خریده بود تو قسمت هر چه خریدید هم عکسشو گذاشته بود حدود 7 یا 8 تومن هست منم دارم اگر یوقت عکس رو پیدا نکردید پ.خ بدید واستون عکس بگیرم بفرستم
دوستان کسی مازل بریک گامو رویال سراغ داره ؟؟؟ قیمتش چنده ؟؟؟
(2013-08-22 06:06 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان خشاب برای AT44 میخواستم که ok شد .

حالا دوستان کسی خشاب کالیبر 5.5 برای رین استورم یا بلیزارد ورژن 2 سراغ نداره یا نمیتونه بسازه ؟ از این جدید ها که مشکی رنگ هست . Khansariha (226)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر جان متاسفانه این مدل خشاب اصلا گیر نمیاد
خودم چند روز پیش از یکی از دوستان پیگیری کردم و ایشون فرمودن که ترکیه هم زنگ زدن ولی گیرشون نیومده.اگه آشنا داری میتونی از آمریکا بخری و قیمتشم حدود 200 برات آب میخورهKhansariha (8)
دوستان یه آچار برای باز کردن رتیکل دوربین نیاز دارم
کسی جایی سراغ داره لطفا یه ندا به من بده
مرسیKhansariha (8)
لینک مرجع