انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-07-19 10:31 AM)parandehabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-19 12:52 AM)aloneboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
برای تعمیر دوربین احتیاج به رتیکل دارم
کسی از دوستان موجود داره یا احیانا جایی سراغ داره که اینترنتی بفروشن؟
ضمنا ممنون میشم راهنماییم کنین قیمتش در چه حدودیه
سلام دوست عزیز
من یکبار با همین مشکل مواجه شدم و تهران هر جایی که رفتم گفتند نداریم که البته داشتند ول همگی آدرس ی تعمیرکار دوربین رو دادن که رفتم پیشش و قیمت تعمیرش نجومی بهم گفت بعد دوباره برگشتم فردوسی تقریبا آخر پاساژ سیما سمت راست ی مغازه ای بود ی پسر جوون دلش به حالم سوخت و دوتاشو که جنسشن عالی بود و مال دوربین شکاری بود بهم فروخت البته یادم نیست اسم مغازشو و این ماجرا هم مال چند سال پیشه یادمه دونه ای 5000 تومن خریم فکر کنم چون مسافربودم دلش به حالم سوخت ولی کلا کارش درستربود
یا حق

ممنون از راهنماییتون
منم دقیقا همین مشکلو دارم دوربینو 120 خریدم برا تعمیرش 40 الی 60 تومن میخوان در حالی که یه رتیکل ساده میخواد عوض کنه تازه بعدشم معلوم نیست مثل اولش بشه یا نه
دوستانی که تهران تشریف دارن شماره ای از این مغازه که دوستمون فرمودن ندارین؟
دو سال پیش یکی از دوستانم سه عدد خریده بود از یه آقایی در کرج .طرح کاجی بهش میگن فکر کنم( روی بوشنل ها هست)
دونه ای ۱۵ خریده بود . متاسفانه شماره ی اون آقا رو گم کرده چون منم رتیکل میخواستم از دوستم پرسیده بودم
شاید کرمانی داشته باشه چون کارش تعمیراته.
دیگه آخرش خودتون با مو درستش کنید خرج هم نداره...بد هم نمیشه مو به اندازه کافی نازک هست و مقاومتش از رتیکل های آماده بیشتره
ممنونم

Patriot
(2015-07-14 05:35 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
خریدار تلمبه هاتسان دست دو تمیز

up...
ممنون

Patriot

(2015-07-19 11:22 AM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-18 11:16 PM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم از اطلاع رساني خوب دوستان .من از اول دنبال cp1بودم ويه سئوال كه. ايا cp1براي تمرين اوليه دقت كافي داره يا نه

Patriot

این گروپ cp1هست در 10یاردی:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون از اطلاع رساني خوبتون

Patriot
دوستان درود Khansariha (8)
خریدار تفنگ پمپی Crosman 2100 هستم
ممنون میشم اگر فروشنده هستید یا جایی رو که گیر یماد سراغ دارید اطلاع بدید با تشکر

[تصویر: 21_151437502881851.gif]
نیازمند اورینگ های دور لوله و داخل لوله و پورت هوا و دو اورینگ روی والو at44 هستم. جنس مرغوب ترجیحا وایتون Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام به دوستان

اقا تهران یا شهرستان جایی میشناسین کمان سنتی کره ای (لانگ بو) داشته باشن؟

جایی برا خرید هست؟

Khansariha (8)
سلام دوستان یه دوربین سبک ترجیحا 3/9 *32 نیازمندم ممنون میشم کمکم کنید
(2015-07-23 07:49 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند اورینگ های دور لوله و داخل لوله و پورت هوا و دو اورینگ روی والو at44 هستم. جنس مرغوب ترجیحا وایتون Khansariha (8)Khansariha (8)
دوست عزیز هر سایزی اورینگ وایتون میخواهی به همراه ادرس برام پ خ کن براتون بفرستم Khansariha (8)

(2015-07-25 12:04 AM)kargadankosh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه دوربین سبک ترجیحا 3/9 *32 نیازمندم ممنون میشم کمکم کنید
یه دوربین ۴در ۴۰ دارم سبک وشفاف با رتیکل مدل کاجی ، اگر به دردتون میخوره قابلتونو ندارهKhansariha (8)

(2015-07-20 01:41 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-14 05:35 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
خریدار تلمبه هاتسان دست دو تمیز

up...
تلمبه تمیز بدونه خط خش و فابریک سالم و یک ماه کارکرده با مارک ویبلی به قیمت ۳۰۰ تومان سراغ دارم ، خواستین pm بدیدKhansariha (8)
لینک مرجع