انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-05-19 08:00 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار لوله کرال یا شادو 5.5 برای یکی از دوستان کسی سراغ داشت اطلاع بده ممنون میشم.

دوست عزیز فروشگاه الماس روی سایتش داره اما باید زنگ بزنی ببینی موجود داره یا نهKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار یک ست واشر پولکی کاسه ای داخل رگلاتور والتر 1250 یا وایرخ 100 هستمKhansariha (8)
سلام دوستان
دنبال دوربین سنتر 16-4 آک هستم
(2014-05-20 01:29 PM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
دنبال دوربین سنتر 16-4 آک هستم

دوست عزیز این که کاری نداره یه پیام تماس با آقا مسیح یا آقا سهیل بگیرید
دوستان کسی اطلاع داره از شلنگ که عکسشو گذاشتم کجا میشه تهیه کرد؟شلنگ 630بار هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضا جان اتفاقا من هم دنبال همین شیلنگ میگردم.اگر پیدا کردم بهت خبر میدم
ممنون میشم اگر شما هم پیدا کردید بهم خبر بدید
با تشکر
سلام جناب عمادی اگر پیدا کردید من هم میخوام ممنون
(2014-05-20 07:19 AM)amiremadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار یک ست واشر پولکی کاسه ای داخل رگلاتور والتر 1250 یا وایرخ 100 هستمKhansariha (8)
امیرجان به اورنگ فروشی ها مراجعه کنی گیرت میاد. برای والتر دوستمون احمدی پارسال امیدی از اورنگ فروشی همه چیزشو تهیه کرد . Khansariha (214)

خریدار یک عدد پایه برای تیوب دوربین 30 میلیمتری هستم ( نه یک جفت یک عدد فقط لازم دارم )
(2014-05-26 12:33 PM)profesor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-20 07:19 AM)amiremadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیرجان به اورنگ فروشی ها مراجعه کنی گیرت میاد. برای والتر دوستمون احمدی پارسال امیدی از اورنگ فروشی همه چیزشو تهیه کرد . Khansariha (214)

خریدار یک عدد پایه برای تیوب دوربین 30 میلیمتری هستم ( نه یک جفت یک عدد فقط لازم دارم )

اون واشرهای که ایشون فرمودن فلزی هستن و هیچ ربطی به اورینگ فروشها نداره .
سلام
قیمت مخزن at44مدل 2013 کسی می دونه.
لینک مرجع